Mateřská dovolená, kam zajít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luci63
Povídálka 23 příspěvků 24.10.18 18:37
Mateřská dovolená, kam zajit

Zdravím, potřebuji radu. Když v praci zjistili, ze jsem těhotná nedali mu podepsat další smlouvu a propustili me. Sla jsem na neschopenku a nyní budu na mateřské. Jelikož, se vlezu do ochranné lhůty 180 dni, mam na materskou nárok. Na gynde jsem dostala papir na peněžitou pomoc v mateřství. A tak me zajímá, kde ji mam odnést, když nemam zaměstnavatele? Mam ji sama odnést na OSSZ i s tim listkem ukončení neschopenky? :think: děkuji za radu

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 24.10.18 18:39

do bývalé práce

Luci63
Povídálka 23 příspěvků 24.10.18 18:42

@Lekninka91 a daji mi to hned zpet ? Ta účetní je strasne nespolehlivá a vse ztratí. Rada bych si to na OSSZ odnesla sama

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 24.10.18 19:45
@Luci63 píše:
@Lekninka91 a daji mi to hned zpet ? Ta účetní je strasne nespolehlivá a vse ztratí. Rada bych si to na OSSZ odnesla sama

Ne nikdo ti to zpátky nedá, protože se to posílá na sociálku. Můžeš si to rovnou odnést na sociálku a oni si už podklady od zaměstnavatele vyžádají.

Luci63
Povídálka 23 příspěvků 24.10.18 19:48

@P4ja Díky. Odnesu si to raději sama, než abych vyrizovala vse znova :)

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 24.10.18 20:26

@Luci63 Zaměstnavatel k té žádosti od gynekologa dokládá přílohu s příjmy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >