Mateřská dovolená - vše zavřené, jak se z toho nezbláznit?

2334
5.3.21 18:22

Materska dovolena-vse zavrene, jak se z toho nezblaunit?

Ahoj maminky na MD. Jak si pomahate aby jste se z toho nezblaznili, kdyz je ted vse zavrene? Nase 3leta chodila do skolky. Po obede jsem si ji brala domu, ale ted je vse zavrene. Od rana do vecera tu svou pusinku nezavre a mele a mele a mele. Jak neni vylitana, ma svoje hystericke vylevy snad kvuli kazde blbosti. Jsem tehotna-9.mesic a jde na me unava. Nemuzu se ji tolik venovat jak bych chtela, chodit s ni po venku staci me kratka prochazka a uz to nezvladam. Sedet s ni u malovani/tvoreni dlouho nevydrzim a ji to samotnou nebavi. Je to hrozne. Ted se nevidime ani s babickama, nic…partner pomaha ale chodi na smeny, jsem rada kdyz mam chvili zavrit se do loznice a nic neslyset. Je to na palici, kdybych byla aspon fyzicky normalni zvladala bych to o mnoho lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
5.3.21 18:26

Co se delat no..pust ji telku :nevim: jako ne cely den, obcas proste..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
5.3.21 18:30
@Melodie91 píše:
Co se delat no..pust ji telku :nevim: jako ne cely den, obcas proste..

Jo to ji poustim, ale radost z toho nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
5.3.21 18:30

Brzy si odpočineš v porodnici :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.3.21 18:31

A co se nechat otestovat a pak navštívit babičky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
5.3.21 18:32

Podotykam ze kdyz chodila do skolky, po obede byla unavena ale nespala. Ale bylo to s ni doma jednodussi jak byla unavena ze skolky. Kdybych s ni aspon mohla nekam do herny kde bych sedla na zadek a ona si vyhrala, sem zvedava jaky to bude az tady budu mit miminko..to me asi odvezou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
5.3.21 18:34
@mokkk píše:
Brzy si odpočineš v porodnici :D

Na to se tesim, reknu jim at si me tam tak tyden nechaji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8038
5.3.21 18:41

A chodíte ven?? Jste na bytě a nebo máte rodinný dům.. Ono i to je trochu rozdíl. My když bydleli na bytě, tak jsem byla v tomto ohledu víc unavená než, dkyž jsme se přestěhovali na dům..
Ono přece, když velezeš ven na dvorek, zahradu, tak můžeš učesaná, neučesaná, ještě si tam třeba pověsíš prádlo atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4818
5.3.21 18:44

A co jí koupit Nintendo? Myslím že to je Nintendo. :lol:
Prostě tuhru, která se propojí s TV a dítě může u toho machat rukama a odráží se to v TV. :lol:
Dají se sehnat hry, co by už zvládla a unavilo ji to. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
5.3.21 18:54
@Renca8 píše:
Na to se tesim, reknu jim at si me tam tak tyden nechaji :lol:

Vzpominam, jak jsem s prvnim pod vlivem hormonu oplakala, ze nas drzeli v porodnici o den dyl. Ted si rikam, ze bych si tam dala klidne 14 dni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
5.3.21 18:54

Říkám si, že jsou na tom mnozí hůř…my máme 3 dětí na distanční výuce, 2 ZŠ a 1 středoškolák, manžel na HO a já teď přišla o práci…A to je teprve mazec. Všichni na jedné hromadě, do toho vařím, lítám mezi dětma. Snad bude brzy konec. 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
5.3.21 19:03

Mam doma ze skolky čtyřletou a k tomu miminko. Chapu jak se citis. Je to na palici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
5.3.21 19:42

Oplocene hriste. Vy na lavicce a dite, at si lita. Jestli u vas hriste nezavreli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
5.3.21 19:49

@Janasas na byte :) a jestli jdu ucesana nebo neucesana je mi ted uplne jedno :lol: psala jsem ze uz toho moc neujdu.
@Maja25 diky za tip, mrknu na to.
@Janadel jo ja dom asi spechat nebudu i kdyz me budou chybet :D
@ivculka drzim palce, at se z toho neslozite..to musi byt taky na palici.
@Pajka89 diky.
@Oriseka zavreli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
5.3.21 19:51
@Maja25 píše:
A co jí koupit Nintendo? Myslím že to je Nintendo. :lol:
Prostě tuhru, která se propojí s TV a dítě může u toho machat rukama a odráží se to v TV. :lol:
Dají se sehnat hry, co by už zvládla a unavilo ji to. :lol:

Aha tak jsem se na to divala, na to je jeste mala. Ma tri roky. Nebudu tady potom poslouchat rev, ze ji to nechci zapnout. Protoze neni schopna to pochopit ze proste ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat