Mateřská dovolená, mám nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 12:56
Mateřská dovolená,mám nárok?

Dobrý den, zajímalo by mě zda mám nárok na mateřskou.
Smlouvu mám na neurčito,12.1­.2016 jsem nastoupila zpět do práce po 3 letech rodičáku ze synem a od srpna 2016 jsem na nemocenske jelikož jsem po druhé těhotná (dvojčátka).Na mateřskou bych měla jít ted v unoru, ale jde mi o to zda mám vůbec nárok když jsem neodpracovala celý rok ale byla jsem na nemocenské :think: Vubec se v tom nevyznám, děkuji za odpovědi :kytka:

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 13.01.17 13:02

Zkuste se zeptat účetní nebo na sociálce, kde se vyřizují žádosti o rodičák. Myslím, že nárok máte, když jste stále zaměstnaná na dobu neurčitou.

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 13.01.17 13:05

Ano, nárok vzniká i když je člověk na PN- ta se do těch potřebných 270 dnů započítá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >