Materska je na 3 roky? Kolik se ted bere?

Anonymni
1.5.07 11:32

Materska je na 3 roky? Kolik se ted bere?

Ahoj, maminky, prominte, ze Vas obtezuji svym dotazem, ale jsem ve Spanelsku, pisu ted jeden kratky srovnavaci clanek a potreboval bych vedet od nekoho, kdo „v tom zije“, zda je materska dovolena v Ceske Republice na 3 roky, kolik se bere mesicne a jaka je stanovena presna castka. Dekuji za pripadne odpovedi.

Jak jsem vypozoroval, tak materska je tu jen trimesicni, otec muze zustat doma dva tydny a potom zadna financni podpora. Uz kdysi nam jeden spanelsky lektor rikal, ze v Ceske Republice se deti vychovavaji lepe a ze statni podpora je vetsi nez ve Spanelsku. Vim, ze je to slozitejsi tema…

ivo.can@centrum.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

268
1.5.07 13:14

Ahoj zkus se kouknout na http://www.miminko.estranky.cz/…ska-dovolena docela pěkně a podrobně zpracovane .
Jane K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
1.5.07 13:52

Koukni se na ministevrstvo sociálních věcí do sekce rodina,najdeš tam vyčerpávající info, taky zrovna dělám na práci zaměřené na tuto problematiku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.07 19:43

Podekovani

Ahoj,

dekuji Vam za rady, pomoc a doporuceni, uz jsem nasel, co jsem potreboval.

Mejte se hezky

Ivo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.5.07 21:12

Mateřská dovolená

Ahojky, mateřská je 4 roky, přesné částky mateřské i rodičovské jsou na www.babyonline.cz pod Těhotenstvím, je tam tuším i postup jak žádat. Jaké je ve Španělsku počasí? A kde žiješ?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama