Mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 16:16
mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Dobrý den děvčata,
jdu za Vámi s dotazem, na kterou jsem on nikoho nedostala jasnou odpověď a na sociálku se mi s tím moc lítat nechce, nikdy nevíte, kdo má kde známé. Nastoupila jsem po potratu do práce s tím, že tam snad nějak vydržím a budu brzo těhu. Ale všechno se zkomplikovalo a těhu zatím nejsem. Dne 31.7.2018 mi vyprší smlouva, jak by to bylo kdybych v lednu či únoru otěhu a už bych nestihla z pracovní smlouvou nastoupit na MD. Je tam nějaká ochraná lhůta nebo mám tlačit na zaměstavatele aby mi prodloužil smlouvu? PS. těch 270 dní mám odpracovaných (VŠ). Moc Vám děkuji za informaci.

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5002 příspěvků 15.01.18 16:26

Ochranná lhůta je tak dlouhá jako poslední zaměstnání, max. 180 dnů.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 15.01.18 16:30

Na md 6-8 týdnů před TP bys musela nastoupit do 31.7.+ 180 dní.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 15.01.18 17:04

Ano jak psali holky. Na materskou (tedy 6-8ty pred porodem) bys musela nastoupit do 180 ti dnu po skonceni pracovniho pomeru..takze mas jeste cas:):)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 18:28

Holky moc děkuji, to znamená, že mám cca konce ledna 2019 čas? To mě moc pomůže :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama