Mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 16:16
mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Dobrý den děvčata,
jdu za Vámi s dotazem, na kterou jsem on nikoho nedostala jasnou odpověď a na sociálku se mi s tím moc lítat nechce, nikdy nevíte, kdo má kde známé. Nastoupila jsem po potratu do práce s tím, že tam snad nějak vydržím a budu brzo těhu. Ale všechno se zkomplikovalo a těhu zatím nejsem. Dne 31.7.2018 mi vyprší smlouva, jak by to bylo kdybych v lednu či únoru otěhu a už bych nestihla z pracovní smlouvou nastoupit na MD. Je tam nějaká ochraná lhůta nebo mám tlačit na zaměstavatele aby mi prodloužil smlouvu? PS. těch 270 dní mám odpracovaných (VŠ). Moc Vám děkuji za informaci.

Reakce:
Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5579 příspěvků 15.01.18 16:26

Ochranná lhůta je tak dlouhá jako poslední zaměstnání, max. 180 dnů.

andelka83
Generální žvanilka 20155 příspěvků 15.01.18 16:30

Na md 6-8 týdnů před TP bys musela nastoupit do 31.7.+ 180 dní.

Alyss1
Závislačka 2862 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 17:04

Ano jak psali holky. Na materskou (tedy 6-8ty pred porodem) bys musela nastoupit do 180 ti dnu po skonceni pracovniho pomeru..takze mas jeste cas:):)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 18:28

Holky moc děkuji, to znamená, že mám cca konce ledna 2019 čas? To mě moc pomůže :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >