Reklama

Mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 16:16
mateřská po vypršení pracovní smlouvy

Dobrý den děvčata,
jdu za Vámi s dotazem, na kterou jsem on nikoho nedostala jasnou odpověď a na sociálku se mi s tím moc lítat nechce, nikdy nevíte, kdo má kde známé. Nastoupila jsem po potratu do práce s tím, že tam snad nějak vydržím a budu brzo těhu. Ale všechno se zkomplikovalo a těhu zatím nejsem. Dne 31.7.2018 mi vyprší smlouva, jak by to bylo kdybych v lednu či únoru otěhu a už bych nestihla z pracovní smlouvou nastoupit na MD. Je tam nějaká ochraná lhůta nebo mám tlačit na zaměstavatele aby mi prodloužil smlouvu? PS. těch 270 dní mám odpracovaných (VŠ). Moc Vám děkuji za informaci.

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5280 příspěvků 15.01.18 16:26

Ochranná lhůta je tak dlouhá jako poslední zaměstnání, max. 180 dnů.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 15.01.18 16:30

Na md 6-8 týdnů před TP bys musela nastoupit do 31.7.+ 180 dní.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 15.01.18 17:04

Ano jak psali holky. Na materskou (tedy 6-8ty pred porodem) bys musela nastoupit do 180 ti dnu po skonceni pracovniho pomeru..takze mas jeste cas:):)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 18:28

Holky moc děkuji, to znamená, že mám cca konce ledna 2019 čas? To mě moc pomůže :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >