Mateřská - pozdní podání?

24
14.4.21 16:36

Mateřská - pozdní podání?

Zdravím všechny, třeba se tu najde někdo s podobnou zkušeností nebo aspoň radou.

Z rodičovské jsem od 1.4. opět na mateřské. Nebo to tak aspoň bylo v plánu a tak jsem vyplnila žádost. Nicméně na konci března jsem se snažila spojit se zaměstnavatelem, abych jim předala žádost. Věděla jsem ze bude lepší jim to dat do ruky. Domluvili jsme se že ok že poslední týden v březnu muzu přijít s přinést. No jenže v den D mi píše, že je Covid pozitivní a bude dva týdny v karantene. Náhradu za sebe nemá vše dělal na HO jak bylo možné. No zkratka se mi k nim nepodařilo dostat original. Poslala jsem mu aspoň scan ale do dneska vůbec nereaguje zda se mu to podařilo nahlásit nebo jak to bude. :nevim:

Takže já teď nervy protože on nekomunikuje, já nevím jestli mateřská nahlášená, original zadost mám furt u sebe a v květnu jsem měla dostat první výplatu podpory a teď nevím jestli přijde nebo ne.

Dotaz na zkušené ženy zde je, zda nevíte jestli existuje nějaká šance, že to mohl poslat pouze elektronicky a že by to prošlo a mateřská mi běží?

Moc díky, jsem v otázkách podpor a komunikace s úřady vždy úplně ztracena. Zároveň vím, že za normální situace by měl úřad právo říct, nas*at a rozmazat měli jste čas ale pokud je někdo dva týdny v karanténě a firma nefunguje co s tim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20997
14.4.21 16:48

Tak si zavolej na socialku kam spadáš, tam ti řeknou jestli maj tvoji zadost na stole nebo nic nedostali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
14.4.21 17:00

@Mamamel datová schránka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76157
14.4.21 17:12

@Mamamel No, jestli si na mateřské od 1.4., tak je to celkem fuk jestli jim to přijde 5.4. 15.4. nebo ke konci dubna, stejně to povětšinou zpracovávají až koncem dubna či začátkem května.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat