Mateřská škola Praha 1

11.8.15 13:58

Mateřská škola Praha 1

Ahoj holky moc prosím o pomoc s hledáním mateřské školy na Praze 1. už pět let žiji v jižních čechách, teď mi končí mateřská a o práci je tady nouze, kromě toho jsme zadlužení stavbou domu atd… maám možnost se vrátit na pár let do Prahy. Bydlení i práci bych měla na Praze 1, ale řeším školku, vůbec netuším jestli mi vemou malého ve 2,5letech do školky ( když by to bylo nutné můžem si tam přihlásit i trv. pobyt) a na internetu jsem hledala i soukromé školky, ale našla jsem jen pekelně drahé 11.000 za měsíc a více. Kdybych měla platit tak drahou školku, tak by se mi ta práce v Praze vůbec nevyplatila, byla bych zase na nule.
Prosím víte někdo jak to chodí s přihlášením do státní, školky na Praze 1
Která za to stojí?
Nebo nějakou slušnou soukromou školku?
předem všem děkuji za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56523
11.8.15 14:08

11tis. v centru mi přijde jako jedna z levnějších. ve 2,5 do státní je scifi v celé Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
11.8.15 14:32

2,5 lety dite nekolik mesicu po prijimackach v Praze do statni skolky? Utopie. Tevaly pobyt je samozrejmosti, u nas (P4) bez nej vubec neprijimaji prihlasky.
Soukromou skolku lze v Praze sehnat od 5-6tis bez jidla, ale troufam si rict, ze na Praze 1 ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 14:52

Konkrétní doporučení nemám, teprve vybíráme, ale s tou cenou okolo 10 tis. a víc počítej. Možná by se ti to vyplatilo z dlouhodobého hlediska. Pokud byste měli trvalý pobyt, tak příští rok už by ti jí do státní určitě vzali, takže ten rok byste byli na nule, ale měla bys práci.

Jinak ještě dodám, že v některých částech Prahy nedostaneš dítě pod 3 roky ani do soukromé (na jedničce ale určitě ano), ale třeba kamarádi v loňském roce měli holčičku 2,5 roku ve státní školce na Barandově (a nebylo to ze známosti). Takže já bych ty státní školky na jedničce obvolala, za to nic nedáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2227
11.8.15 21:12

@Lama Lama Mateřská škola pro ranou péči - Řásnovka 2 a patří pod MŠ Národní, je státní, berou i menší děti. Ale problém asi bude v tom, že jsi se rozhodla pozdě a je už po zápisu. Ale za zavolání nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 21:38

Díky moc za rady, zkusím to obvolat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie