Mateřská škola Újezd nad Lesy

174
15.3.16 11:16

Mateřská škola Újezd nad Lesy

Ahoj! Je tu někdo, kdo by mohl zhodnotit státní školky v Újezdě nad Lesy?? Kdo už má nějaké zkušenosti jak se tam o děti starají, prostě plusy a mínusy.. Nemůžeme se rozhodnout, kam malou přihlásit.. Konkrétně MŠ Sluníčko a MŠ Sedmikráska. Na MŠ Sluníčko jsem slyšela spíš pár negativ, ale nikdo nic nekonkretizoval.. Moc mi pomůžete!
Díííky! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

174
16.3.16 22:46

Fakt tu není nikdo??! :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
1.10.16 17:26

ms sedmikraska

Ahoj. Tak jak dopadl vyber? ja budu mit syna predskolaka v Ms sedmikraska od listopadu. To uz asi moc nepomuzu. Budem se stehovat do Ujezdu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
18.11.16 01:21

@xsosx Muzu se zeptat, jak jste spokojeni s tou Sedmikraskou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.11.16 20:54

Dobry vecer.syn nastoupi na konci pristiho tydne. Tak casem uvidime, jestli nebude hned nemocny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
18.11.16 22:00

@xsosx Tak pak dejte vedet, jsem na to zvedava:D Uvazuji, ze bych tam zapsala syna od zari 2017. No a s tema nemocema…tomu se asi zadne mrne zacinajici se skolkou nevyhne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
16.1.17 15:37

Dobry den. pardon za odmlku. Stehovani dalo zabrat a vanocni pripravy taky. Ted jsou deti nemocne a spiiii.
Za mne zatim naprosta spokojenost. Pani ucitelky jsou vstricne, bezproblemove jednani a ustretove. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2711
4.7.17 22:56

Omlouvam se za offtopic spam, ale snazim se toto dat vedet co nejvice ujezdskym
http://www.praha21.cz/…-na-kvetnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2711
4.7.17 23:05

Jinak k tematu - malymu budou v rijnu tri, takze do zadny ze statnich jsme se nedostali, nicmene po dnech otevrenych dveri mi nejsympatictejsi sedmikraska. Do slunicka jsem rekla, ze dite nedam i za cenu soukromy skolky (vsechny dotazy maminek pani reditelka zodpovidala v duchu ‚vychovavate deti spatne, ve skolce to vime lip‘, na reseni sporu o hracku mezi mym synem a jinym deckem pani ucitelka reagovala slovy ‚to je zbytecne chlapecek je z armenie, stejne vam nerozumi‘ a tim jeji prace skoncila… deti chodi ven ne co nejcasteji ale podle doporuceneho planu protoze 'chapejte jsme ve 3. Patre a dostat vsechny ven je slozite ' atd. )

Nemate nekdo referenci na skolku na rohozniku? precejen bych to mela nejbliz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
5.7.17 07:23

Jenom pro vysvetleni, kdybyste se v tom neorientovali :)
Puvodni, nyni zrusena, varianta obsahovala najezd na obchvat v Kvetnici, auta jedouci z obci vychodne od ujezda, by se nam uplne vyhnula.
Nynejsi verze pocita s najezdem az v ul. Zaricanska (ulice u hospody Svet), vsechna auta by se tak valila pres Ujezd. Jedni by jeli po hlavni, kterou by zasekali a uz by neslo dojet ani vcas na vlak do Klanovic, druzi by se to zkracovali pres sidliste, kde by se uz asi nedalo bydlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
859
10.4.18 16:03

Ahoj, budu dcerku (3 roky - v zari 3 roky a 8 měsíců) hlasit do školek v Újezdě a uvidíme, kam ji vezmou. Máte s nějakou školkou v Újezdě nad Lesy zkušenost? Děkuji moc za reference!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.4.18 16:47

Ahoj, dcerku jsem nakonec dala do 1. mateřské školy v Čentické ul. a jsem spokojená. Tento rok už končíme a jde k zápisu, ale za rok tam dám zase syna. Žádná velká negativa říci nemůžu, jsme spokojení. A hlavně u nás nakonec vyhrálo to, že školku máme skoro „za rohem“, což se denně ujišťuji (ráno zásadně nestíháme :-D ), že jsme udělali dobře :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2711
10.4.18 16:48

Syn chodi prvnim rokem do 1.MŠ Čentická, dostali jsme se na odvolani, takze jsme si nemohli nijak vybirat a i kdyz to je od bydliste ta nejvzdalenejsi mozna skolka, rozhodne nebudu na pristi rok prehlasovat jinam. Jsou tam fakt moc prima :palec:. Loni jsem peclive obesla vsechny dny otevrenych dveri a do MS Slunicko jsem ani nedavala prihlasku a to jsem se shodla i s vice maminkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2711
10.4.18 16:51

Podotykam, ze jsem do slunicka prihlasku nedavala i s vedomim, ze syn je malicky a sance na prijeti je mala, pocitala jsem, ze plat holt pujde na soukromou skolku a budu na tom hur jak s rodicakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.4.18 16:53

Jo souhlas s czaky… Sluníčko mi nebylo moc sympatické…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama