Mateřská školka Kladno/MŠ Kladno - kterou vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrazahr
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 10.03.19 21:49
Mateřská školka Kladno/MŠ Kladno_kterou vybrat

Ahoj všem, prosím moc o vaše zkušenosti s kladenskými školkami. V létě se budu stěhovat do Kladna, nikoho zde neznám a potřebuji vybrat kvalitní školku. Budu bydlet mezi Ostrovcem a kladenskými hřbitovy… Nejblíže je Montessori lesní školka, ale ta je moc drahá, pak státní Montessori MŠ Na Vyhaslém, kam bych chtěla, ale tam zřejmě není šance se dostat. V této části města nic jiného není, že??? Jaké státní školky na Kladně jsou považovány za kvalitní/prestižní/s nejlepším přístupem k dítěti/s nejlepšími pedagogy a ředitelkou? Je v nějaké státní školce rozšířená výuka angličtiny? Jsou na Kladně nějaké soukromé školky s rozumným školným do 5tis Kč/měsíc (vím o drahých MŠ jako Duhový svět, Malíčkov, Maxikova školka je už trochu levnější…).
Děkuji moc za jakékoliv informace, moc recenzí jsem totiž nenašla…

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 10.03.19 21:50

Kolik bude tvému dítěti? Budeš mít trvalý pobyt? Proč by nemělo šanci se dostat do státní montessori?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 10.03.19 21:51

edit
Jinak nejlepší je jít na FB Kladno-diskuze pro maminky s dětmi

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 10.03.19 22:49

záleží na věku a jestli se vůbec do nějaké školky dostane :nevim:

petrazahr
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 11.03.19 13:27

Děkuji. Synovi je 3,5 roku, v létě mu budou 4 roky. Tento rok již chodí do MŠ ve Slaném. Trvalý pobyt si budu přehlašovat teď před zápisy, takže splním všechny kritéria přijetí. ..Akorát ta státní Montessori prý loni chtěla trvalý pobyt na Kladně po dobu min. 1 roku…na stránkách píší, že zájem mnohonásobně převyšuje kapacitu školky, tak z toho soudím, že je ta školka natřískaná.
Jo a díky za tip na FB stránky, mrknu tam…

petrazahr
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 11.03.19 13:47

teď jsem koukala na doporučenou FB skupinu Kladno a okolí - pro rodiny s dětmi …není to zrovna diskuzní skupina, že, spíš jen sdílení informací, akcí atd. Nemáte na Kladně nějakou diskuzní, méně oficiální FB skupinu podobnou slánské skupině Maminky poraďte…? díky :nevim:

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 11.03.19 14:25

@petrazahr Kladno a okolí - diskuze pro maminky https://www.facebook.com/…50675678772/

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 11.03.19 14:34
@petrazahr píše:
teď jsem koukala na doporučenou FB skupinu Kladno a okolí - pro rodiny s dětmi …není to zrovna diskuzní skupina, že, spíš jen sdílení informací, akcí atd. Nemáte na Kladně nějakou diskuzní, méně oficiální FB skupinu podobnou slánské skupině Maminky poraďte…? díky :nevim:

Jste se asi dívala do té skupiny s informacemi, ne diskuzní.

Jinak si myslím, že šanci na přijetí máte bez problémů, letos je hodně předškoláků.
S tím trvalým pobytem nevím, to uvidíte, až budou viset podmínky.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 11.03.19 14:35

zájem je samozřejmě velký, ale je to státní školka, má stejná kritéria jako jiné tj. věk.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 11.03.19 14:38

Tady jsou kritéria z loňska, nic o roce tam nevidím.
 https://www.montessori-kladno.cz/3558-2/

petrazahr
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 11.03.19 20:53

Říkali mi to na městě na odboru školství, ale zrovna dneska mi přišel mail od ředitelky, že letos min. 1 rok trvalý pobyt na Kladně požadován není, ale v minulých letech to prý platilo…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 11.03.19 22:00
@petrazahr píše: Říkali mi to na městě na odboru školství, ale zrovna dneska mi přišel mail od ředitelky, že letos min. 1 rok trvalý pobyt na Kladně požadován není, ale v minulých letech to prý platilo…

V tom případě si myslím, že jste v pohodě a vezmou ho do Montesorky.

Váš příspěvek
Reklama