Mateřská školka Maloměřice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 10.02.17 06:44
materska skolka malomerice

Holky ma někdo zkušenost z mateřskou skolkou brno malomerice?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gerberka
Závislačka 3179 příspěvků 10.02.17 10:25

@hanka1120

Ahoj, nevím, co konkrétně tě zajímá?? Seš z Maloměřic nebo Obřan?? Podle mě je to školka jako „každá jiná“ – moji oba kluci tam chodili, starší teda už hodně dávno, ale mladší z ní vycházel v roce 2014. Myslím, že teď je tam situace už jiná než za dřívější ředitelky (to byl teda děs – podávali jsme petici, aby odstoupila :zed: - řešilo se to i přes média), ale od května 2012 je tam nová paní ředitelka (tuším se jmenuje Dohnalová?), se kterou se dá na všem domluvit, má cit k dětem a je fajn. Učitelky teda nevím, za ty 3 roky, co tam syn už nechodí, tak se to možná obměnilo. Jinak tam byla velká investice do rekonstrukce zahrady (něco jako v „přírodním stylu“ či tak nějak, že tam budou mít i nějaká drobná zvířátka a pěstovat kytičky, bylinky… ;) ), zahradu u školky mají teda malou, ale hezkou. Jinak na prochajdy dopo chodí většinou k řece na „lanové hřiště“, je to všechno na rovině, okolí pěkné.

Jinak fakt napiš, co by tě spíš zajímalo, ráda odpovím – pokud budu vědět.

Syn nechodil do žádných odpoledních aktivit, nechtěl, býval i tak ve školce dost dlouho – od 6.45 i se spaním až do 15 hodin i déle každý den, takže odpolední nějaké zájmové kroužky neznáme, nechtěl do nich chodit. Aktivity mají (nebo měli) jako všude jinde – maškarní, besídky…, a spíš zvali herce na divadelní představení přímo do školky než aby s dětma jezdili někam do divadel tramvají a tak).

Fakt napiš, co bys chtěla konkrétně vědět, zatím ahoj :mavam:

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 11.02.17 19:31

Ahoj ano bydlime v malomericich, hlavne by mne zajímalo jestli by mi malou vzali i ve 2.5letech

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 16.05.18 14:48

@Gerberka Dobrý den, mohu se zeptat, zda nevíte od někoho jaká je školka v Obřanech? Myslíte, že vychází na stejno jako v Maloměřicích?
Děkuji předem za odpověď.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 10:00

@Doxa jAk to myslite jestli vychazi stejne jako v malomericich?

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 10:06

Myslím to tak, jestli jsou tam na obouch školkách fajn učitelé, jaký mají program, zda podobný nebo ne atd.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 10:27

Tak to vam nereknu, mala od zari nastoupi v malomericich tedka chodi do soukrome, ale hodne lidi si chvali skolku v obranech

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 13:36

@hanka1120 Tak jsme se dostali taky do Maloměřic, necháme se školkou překvapit. Ředitelka je příjemná, tak snad budou i učitelé.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 13:39

@Doxa presne pani reditelka byla moc mila a prijemna

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 13:49

@hanka1120 Škoda, že když člověk napíše dotaz, tak málo kdo odpoví, aby člověk měl porovnání a mohl se rozhodnout. Pro mě je důležitá i vzdálenost. Silnice na Obřany je právě pořád ucpaná, tak čím blíž tím líp. Školka vypadá pěkně.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 13:54

@Doxa presne tak, jsem se taky rozhodovala mezi malomericami a obranami

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 14:00

@hanka1120 Je pravda, že ty Obřany si opravdu lidi hodně chválí, ale o maloměřicích jsem nikde nic nenašla.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 14:07

@Doxa ja taky ne, ja malomerice volila protože to mame bliz, obrany mame dost z ruky je to daleko od mhd. i když je to ted silene jak je to rozkopane, doufam ze do zari to bude lepci

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 14:11

@hanka1120 No, do těch Obřan jezdí oba autobusy a pak už je to ze zastávky Hlaváčova jen kousek. Z tramvaje je to kus. Jenže bohužel není žadný obchvat a tak všichni, co jedou do Bílovic jedou přes Maloměřice a Obřany a pak to stojí. Snad jsme udělaly dobře. Vaše dcera je narozena kdy? Náš je právě říjnový a dostali jsme se až dnes, pořád jsem čekala. V Obřanech jsme byli přijati docela brzy, co se to začlo uvolňovat a ještě byla pak navýšená kapacita, co jsem si všimla.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.05.18 14:24

@Doxa mala je lednova, malomerice jsou nase spadova takze tam byla hned na 5 miste. bydlime prave u reky v malomericich baarovo nabrezi takze pro nas bliz opravdu proskovo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >