Reklama

Mateřská školka Maloměřice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 10.02.17 06:44
materska skolka malomerice

Holky ma někdo zkušenost z mateřskou skolkou brno malomerice?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gerberka
Závislačka 3154 příspěvků 10.02.17 10:25

@hanka1120

Ahoj, nevím, co konkrétně tě zajímá?? Seš z Maloměřic nebo Obřan?? Podle mě je to školka jako „každá jiná“ – moji oba kluci tam chodili, starší teda už hodně dávno, ale mladší z ní vycházel v roce 2014. Myslím, že teď je tam situace už jiná než za dřívější ředitelky (to byl teda děs – podávali jsme petici, aby odstoupila :zed: - řešilo se to i přes média), ale od května 2012 je tam nová paní ředitelka (tuším se jmenuje Dohnalová?), se kterou se dá na všem domluvit, má cit k dětem a je fajn. Učitelky teda nevím, za ty 3 roky, co tam syn už nechodí, tak se to možná obměnilo. Jinak tam byla velká investice do rekonstrukce zahrady (něco jako v „přírodním stylu“ či tak nějak, že tam budou mít i nějaká drobná zvířátka a pěstovat kytičky, bylinky… ;) ), zahradu u školky mají teda malou, ale hezkou. Jinak na prochajdy dopo chodí většinou k řece na „lanové hřiště“, je to všechno na rovině, okolí pěkné.

Jinak fakt napiš, co by tě spíš zajímalo, ráda odpovím – pokud budu vědět.

Syn nechodil do žádných odpoledních aktivit, nechtěl, býval i tak ve školce dost dlouho – od 6.45 i se spaním až do 15 hodin i déle každý den, takže odpolední nějaké zájmové kroužky neznáme, nechtěl do nich chodit. Aktivity mají (nebo měli) jako všude jinde – maškarní, besídky…, a spíš zvali herce na divadelní představení přímo do školky než aby s dětma jezdili někam do divadel tramvají a tak).

Fakt napiš, co bys chtěla konkrétně vědět, zatím ahoj :mavam:

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 11.02.17 19:31

Ahoj ano bydlime v malomericich, hlavne by mne zajímalo jestli by mi malou vzali i ve 2.5letech

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 16.05.18 14:48

@Gerberka Dobrý den, mohu se zeptat, zda nevíte od někoho jaká je školka v Obřanech? Myslíte, že vychází na stejno jako v Maloměřicích?
Děkuji předem za odpověď.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 10:00

@Doxa jAk to myslite jestli vychazi stejne jako v malomericich?

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 10:06

Myslím to tak, jestli jsou tam na obouch školkách fajn učitelé, jaký mají program, zda podobný nebo ne atd.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 10:27

Tak to vam nereknu, mala od zari nastoupi v malomericich tedka chodi do soukrome, ale hodne lidi si chvali skolku v obranech

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 13:36

@hanka1120 Tak jsme se dostali taky do Maloměřic, necháme se školkou překvapit. Ředitelka je příjemná, tak snad budou i učitelé.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 13:39

@Doxa presne pani reditelka byla moc mila a prijemna

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 13:49

@hanka1120 Škoda, že když člověk napíše dotaz, tak málo kdo odpoví, aby člověk měl porovnání a mohl se rozhodnout. Pro mě je důležitá i vzdálenost. Silnice na Obřany je právě pořád ucpaná, tak čím blíž tím líp. Školka vypadá pěkně.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 13:54

@Doxa presne tak, jsem se taky rozhodovala mezi malomericami a obranami

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 14:00

@hanka1120 Je pravda, že ty Obřany si opravdu lidi hodně chválí, ale o maloměřicích jsem nikde nic nenašla.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 14:07

@Doxa ja taky ne, ja malomerice volila protože to mame bliz, obrany mame dost z ruky je to daleko od mhd. i když je to ted silene jak je to rozkopane, doufam ze do zari to bude lepci

Doxa
Kecalka 153 příspěvků 18.05.18 14:11

@hanka1120 No, do těch Obřan jezdí oba autobusy a pak už je to ze zastávky Hlaváčova jen kousek. Z tramvaje je to kus. Jenže bohužel není žadný obchvat a tak všichni, co jedou do Bílovic jedou přes Maloměřice a Obřany a pak to stojí. Snad jsme udělaly dobře. Vaše dcera je narozena kdy? Náš je právě říjnový a dostali jsme se až dnes, pořád jsem čekala. V Obřanech jsme byli přijati docela brzy, co se to začlo uvolňovat a ještě byla pak navýšená kapacita, co jsem si všimla.

hanka1120
Kelišová 6261 příspěvků 18.05.18 14:24

@Doxa mala je lednova, malomerice jsou nase spadova takze tam byla hned na 5 miste. bydlime prave u reky v malomericich baarovo nabrezi takze pro nas bliz opravdu proskovo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama