Mateřská školka Praha 13

2724
3.1.11 13:24

Mateřská školka Praha 13

Ahoj vsem,

dostala jsem se do situace, kdy narychlo shanim skolku pro mou skoro triletou dceru. Tri roky ji budou 14.2. Bydlime na Praze 13 (Stodulky) a predbezne jsme si vybrali MS Paletka (metro Luka, v Travnickove ulici), bydlime hned u ni. Samozrejme je mi jasne, ze nas nemusi vzit hned do prvni vybrane skolky a proto bych chtela poprosit o maminky z naseho okoli, jaka je tady skolkova situace? Jake skolky jsou dobre? Prijimam i typy, triky, rady, cokoli, co podniknout, aby nam holcicku do skolky prijali. Je to pro me nova situace a jeste ji musim resit takto narychlo…samozrejme patram i na internetu, ale osobni zkusenost…znate to :wink:

Moc dekuju predem! :kytka:

Marty a Emicka

Příspěvek upraven 04.01.11 v 22:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.1.11 16:36

Nedávno jsem obvolávala školky na Velké Ohradě (což je od Luk kousek a je to taky Praha 13) a ani jedna státní neměla volné místo (dokonce ani některé soukromé), takže já na tvém místě bych zavolala do té zvolené školky, jestli má vůbec volno - pak až přijde na řadu otázka, jak která školka je dobrá. Podle mých informací se při obvyklém zápisu loni v březnu tříleté dítě pracující matky do školky na Praze 13 dostalo, ale nevím, jestli mají školky „rezervy“ např. pro maminky, které se přistěhovaly apod. Předpokládám, že jsem to pochopila správně a jde ti o umístění dítěte teď uprostřed školního roku?

• Nahlásit
  • Citovat
2724
3.1.11 16:44

Cele odpoledne jsem obvolavala a kam jsem se dovolala, vsude meli plno :-? Ale to jsem cekala.
Ano, jde mi o umisteni dcery ted od unora…mozna neco zmuze osobni navsteva (mini muz).

Příspěvek upraven 04.01.11 v 22:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.11 08:43
Márty píše:
Ano, jde mi o umisteni dcery ted od unora…mozna neco zmuze osobni navsteva (mini muz).

Tak to přeju hodně štěstí. Já vím z doslechu o lidech, kteří zkusili osobní návštěvu, a nepomohlo to, asi byli málo osobní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
sasikov
1.11.11 21:43

CMS Srdíčko

Já mám dcerku v církevní mateřské školce srdíčko v praze 13.Nechodí tam děti jen věřících lidí,je to úplně normální školka,kde se moc pěkným způsobem připomíná,že existují i věřící lidé,ale zásadně se nikomu nic nenutí a ze zkušenosti můžu říct že je to školka skvělá!!např.na den dětí se z jiných školek v okolí ozýval kazeťák a diskotéka a naše děti seděly u táboráku,opékali buřty a učitelky hrály na kytaru a potom hráli všichni hry......doporučuji…

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.15 14:14

Ahojky. Doporucite skolku? Synovi budou 4 v cervenci. Vim ze tady na trinactce je to hrozna bida s mistem. Tak nevim jakou bude mit sanci (trvale mame jinde). Mate tip na dobrou kde by pripadne vzali na rok 2015/2016? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
9.2.15 14:48

Ježiš než jste zařídili soukromou, jsou další zápisy :mrgreen: Zlato ale obávám se, že bez TP je to naprd… I když od nás prý volali nakonec i některým zličínským, jenže u nás je míst hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.15 16:25

@Run :cert: nemame soukromou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31692
9.2.15 16:49

Tyjo bez TP asi nemáte šanci :nevim: kamarádce před rokem a půl vzali někde na Lukách, nevím do který školky, srpnovýho 3 leťáka, ale TP tam mají. takže taková hrůza to tam s místama není, ale bez TP si asi neškrtnete nikde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.15 16:53

@slavuska1 tak to jsem slyset nechtela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11056
11.2.15 13:31

@Ondrášovka.N Od nás (nejsme Praha 13) pár maminek vozilo (možná ještě některá vozí) děti snad někam na Velkou Ohradu, byla to zapadlá školka, takže o ni nebyl velký zájem mezi místními.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.15 10:09

MS Pastelka Praha 13

Ahoj maminky,
můžete mi prosím Vás poradit, která má zkušenosti, jaký máte názor na MŠ Pastelka na Praze 13? Jaké jsou paní učitelky a jestli se dětem dobře věnují?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2275
6.2.17 18:34

Maminky, nemáte někdo prosím zkušenost se školkou Vlasákova? Přemýšlíme o ní, ale webové stránky jsou nepřesvědčivé…Jste tam někdo spokojení, nespokojení? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama