Mateřská x Rodičovský příspěvek, Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fleur91
Nováček 4 příspěvky 02.01.17 20:12
Mateřská x Rodičovský příspěvek, Praha

Maminky, prosím kdy Vám chodí mateřská a kdy rodičovský příspěvek v Praze? Vím, že je to každé něco jiného, ale zajímá mě obojí. Děkuji

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4468 příspěvků 02.01.17 20:24

Jsem na PPM od 12.12. a jeste nic neposlali, a mzdovka to poslala hned dalsi den.
Ale je fakt, ze je mi osobne jedno, jestli to prijde v lednu nebo v cervenci.

Ornwen
Závislačka 4819 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 21:05

Rodičák chodí okolo 11. v měsíci, mateřskou už si nepamatuju a nová mi přijde až v březnu, ;) ale myslím, že to bylo hodně na začátku měsíce, až mě to překvapilo.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 02.01.17 21:22

Ppm chodila ca ctvrteho, RP vzdy desateho

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >