Mateřská x Rodičovský příspěvek, Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fleur91
Nováček 4 příspěvky 02.01.17 20:12
Mateřská x Rodičovský příspěvek, Praha

Maminky, prosím kdy Vám chodí mateřská a kdy rodičovský příspěvek v Praze? Vím, že je to každé něco jiného, ale zajímá mě obojí. Děkuji

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4315 příspěvků 02.01.17 20:24

Jsem na PPM od 12.12. a jeste nic neposlali, a mzdovka to poslala hned dalsi den.
Ale je fakt, ze je mi osobne jedno, jestli to prijde v lednu nebo v cervenci.

Ornwen
Závislačka 4516 příspěvků 02.01.17 21:05

Rodičák chodí okolo 11. v měsíci, mateřskou už si nepamatuju a nová mi přijde až v březnu, ;) ale myslím, že to bylo hodně na začátku měsíce, až mě to překvapilo.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 02.01.17 21:22

Ppm chodila ca ctvrteho, RP vzdy desateho

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >