Reklama

Mateřské centrum či něco podobného Praha 10 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 14.02.18 08:36
materske centrum ci neco podobnehi Praha 10 a okoli

Ahoj,

potrebovala bych poradit. Mam dcerku 2r a1m a zjistuji, ze by potrebovala do kolektivu. Je hodne akcni, chodime casto ven, ale na hristich pres zimu malo deti, vzdy kdyz nejake orijde, je nadsena, kdyz potka dite na ulici, pronasleduje ho, kdyz se nejaci starsi nekde honi, snazi se k nim vetrit a honit s nima apod..
obcas chodime do hernicek..ale napadlo me to materske centrum, ale nevim jak to tam chodi. musi se tam chodit pravidelne? nejsou tam moc programovi? jakoze v 10 tanecky v 11 kresleni apod. ja nevim, zda by u toho vydrzela, je neposedna..
nebo kam chodite s takto malyma detma, aby byly v kolektivu? vite o necem v Praze? nejlepe 10 Strasnice a okoli?

Reklama

Reakce:

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 14.02.18 08:45

Predne bych chtela rict, ze mam opravdu hioodne zivy dite, co neposedi. doma nevydrzi u modeliny dyl jak 5 min, malovanu to same. rikanky taky nic, nevim, zda by to v kolektivu bylo jine a delala, co jine deti..ale co kdyz ne a bude tam jen litat a vsude lezt..ja vuvec nevim, zda je to pro bi vhodne, mate nekdo zkusenost?

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 14.02.18 09:02

Pokud nemáš nic proti dětským hernám. Na Praze 10 je jedna celkem přijatelná. Jezdila jsem do ní s dcerou, když byla menší. Jmenuje se Coolnička. Na řízenou činnost mi přijde tvoje dcera ještě hodně malá.

Blahuše
Kecalka 324 příspěvků 14.02.18 10:17

Muzu doporucit Jablickov - materske a otcovske centrum. Nedavno se prestehovali do novych prostor u polikliniky Plananska, maji kazdy den program pro deti s rodici i bez, i kurzy pro rodice, ve stredu, v patek a v nedeli je od 15 - 18 h v provozu herna, cena je 40,– za dite, takze na prvni obhlednuti idealni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >