Mateřské centrum či něco podobného Praha 10 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 14.02.18 08:36
materske centrum ci neco podobnehi Praha 10 a okoli

Ahoj,

potrebovala bych poradit. Mam dcerku 2r a1m a zjistuji, ze by potrebovala do kolektivu. Je hodne akcni, chodime casto ven, ale na hristich pres zimu malo deti, vzdy kdyz nejake orijde, je nadsena, kdyz potka dite na ulici, pronasleduje ho, kdyz se nejaci starsi nekde honi, snazi se k nim vetrit a honit s nima apod..
obcas chodime do hernicek..ale napadlo me to materske centrum, ale nevim jak to tam chodi. musi se tam chodit pravidelne? nejsou tam moc programovi? jakoze v 10 tanecky v 11 kresleni apod. ja nevim, zda by u toho vydrzela, je neposedna..
nebo kam chodite s takto malyma detma, aby byly v kolektivu? vite o necem v Praze? nejlepe 10 Strasnice a okoli?

Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 14.02.18 08:45

Predne bych chtela rict, ze mam opravdu hioodne zivy dite, co neposedi. doma nevydrzi u modeliny dyl jak 5 min, malovanu to same. rikanky taky nic, nevim, zda by to v kolektivu bylo jine a delala, co jine deti..ale co kdyz ne a bude tam jen litat a vsude lezt..ja vuvec nevim, zda je to pro bi vhodne, mate nekdo zkusenost?

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 14.02.18 09:02

Pokud nemáš nic proti dětským hernám. Na Praze 10 je jedna celkem přijatelná. Jezdila jsem do ní s dcerou, když byla menší. Jmenuje se Coolnička. Na řízenou činnost mi přijde tvoje dcera ještě hodně malá.

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 14.02.18 10:17

Muzu doporucit Jablickov - materske a otcovske centrum. Nedavno se prestehovali do novych prostor u polikliniky Plananska, maji kazdy den program pro deti s rodici i bez, i kurzy pro rodice, ve stredu, v patek a v nedeli je od 15 - 18 h v provozu herna, cena je 40,– za dite, takze na prvni obhlednuti idealni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >