Mateřské centrum/cvičení dětí Praha - Modřany

10.8.15 14:11

Mateřské centrum/cvičení dětí Praha - Modřany

Dobrý den,

v brzké době bych v Modřanech ráda založila malé dětské/mateřské centrum, obracím se tedy hlavně na maminky s malými dětmi či budoucí maminky, zda by o toto cenrtum měly zájem (samozřejmě i tatínkové by byli srdečně vítáni:)). Děkuji Vám za odpověď, hezký den, Eva Svobodová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.8.15 16:07

Ahoj,

no to budeme moc radi, zrova sme sa pristahovali do modran a moc aktivit pre deti tu nie je…rozhodne centrum pre deti by spravilo radost hodne maminkam a hlavne ich detom :) daj vediet, ako sa dari, drzim palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
16.10.15 20:39

Super

Ahoj, jsem novopecena maminka v modranech a nemam zadne zname jine mami ky, hrozne moc bych si potrebobala popovidat, treba iba online nebo i na pricjazku nebo navstevu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
21.10.15 12:03

No šup sem s ním… Mám rok a půl starou holčičku a neznám tu jedninou maminku :-(…teď v tomto počasí, budeme rádi, že si děti budou mít kde hrát a my maminy pokecat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
21.10.15 15:16

@slivečka Nerekla bych, ze v Modranech neni moc aktivit pro deti. Ale zalezi, jak stare mas deti, jake aktivity ocekavas a jestli jsi ochotna kvuli tomu popojet. Preci jen Modrany jsou dost rozlehle. Ja mam deti ve veku 2 a 4 roky a vim o minimalne deseti organizacich v okoli. Rada ti poradim.
@1981Eva Jak to vypada s tvym centrem? Urcite bychom to prisli vyzkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.10.15 11:47

Ja mam 1,5 starou holcicku a prave vseude kde jsem se koukala berou pd dvou let a jsou to spise miniskolicky. Zatim jsem teda bohuzel nenasla zadnou detskou hernu, kde bych prisla, sedla si a koukala jak si deti hraji a pokecala treba s maminkama. Pokud o necem vite, prosim info. Budu vam vdecna :-) preji krasny den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
23.10.15 13:33

@belimi Tak koukani na deti jak si hraji a povidani s maminkami realizuju na hristi. Ale na Beranku byval klub maminek s detmi pri KC12 a neco taky mela SASVA. Na Kamyku je MC Balonek, kde je herna, ale je to myslim podminene ucasti na krouzcich.
Ale i pro takhle male deti poradaji ruzna cviceni rodicu s detmi apod.
Napr. v tom Balonku, KC12, Monet, v MS Pohadka (http://www.graviditas.cz/) nebo http://www.hobbycentrum4.cz/ (byvale krouzky na Vltave).
Pokud te zajimaji Montessori pracovny, tak ty poradaji v Balonku nebo http://www.marche.cz/.
Plavat muzete v BC Kenny. Na Lhotce je Yamaha…
Nebo muzes vyzkouset Fitmami, tam naopak cvici maminky a deti na ne koukaji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.10.15 13:47

Ty jsi uzasnaaaaa :-) moc dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3167
12.11.15 21:19

@belimi
Chodim s 16ti mesicni holcickou kazde utery od 9.30 na „Hratky s bobles“. Je to takove fyzio cviceni na balancnich pomuckach. Clovek se nemusi přihlašovat. Cena za lekci 95Kc.
Dorazte. Je nas malo, nekdy jsme jedini :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
13.11.15 09:58

@Kajkaa85 O tech bobles vim, chystam se je vyzkouset s dvouletakem. Ale az v lednu, do konce roku chodim do prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 15:58

Trochu poupravim info, do kc12 aktualne len deti bez doprovodu rodica, hernicka bola zrusena, a v mc balonek je hernicka za vstup 60 korun, dieta nemusi navstevovat ziaden kurz ;)

a bobles urcite vyskusame, diky za tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 08:05

Krásný den,

omlouvám se, že píši až teď, ale měla jsem nějaké zdravotní problémy a resila tudíž doktory. Centru pro děti a maminky jsem se tedy vůbec nevěnovala, ale to neznamená, že jsem tuto myšlenku zavrhla. Ovšem ráda bych jej sdilela na partnerské úrovni ještě s někým, pokud o někom víte, kdo by měl zájem zkusit něco nového, budu ráda, když mi dáte vědět. Děkuji. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.11.15 20:23

Ahoj holky. Hledam, hledam ale nemuzu dohledat na jake adrese a kde vubec se kona to cviceni „hratky s bobles“?
Moc dekuji za odpovedi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3167
1.12.15 07:13

Bývale kroužky na Vltave dole v Braníku u řeky. Ulice Vltavanu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.8.16 22:37

hledám kamarádku -maminku na procházky

Ahoj jsem maminka od 1,5 ročního chlapečka a bydlíme taky v Modřanech. Hledám někoho na pokec při procházkách s malým nebo klidně i na návštěvu, vzájemnou výpomoc s hlídáním tak max.na dvě hodiny, když se potřebuje něco nutně zařídit, pokud budete chtít tak napište, když ne, nic se neděje.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama