Mateřské mléko není kvalitní

13920
29.7.13 14:35

Mateřské mléko není kvalitní

Ahoj holky, dneska jsem an FB narazil na tento článek a docela mě to zarazilo.. jde o propagaci firem na UM, nebo o fakt?
http://candigliota.blog.respekt.ihned.cz/…eni-kvalitni

ANO, už vím, že jde o ironii :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.07.13 v 15:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58616
29.7.13 14:37

@aničkakytička jo a za nás bylo mléko strašně zdravý a krmený jsme byli vodou z vloček, o pár let později bylo pro změnu mléko strašně nezdravé a pod.. proboha.. používám selský rozum, no ni ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
29.7.13 14:38

Přečti si, co píšou dole:

Upozornění: Text tohoto článku a rozhovoru je fiktivní. Text byl inspirován jednostrannou kampaní proti kohoutkové vodě Pijte zdravou vodu (pdf pro případ, že by článek zmizel) a článkem Výrobci minerálek: Do restaurací voda z kohoutku nepatří, není tak kvalitní. Na absurditů tvrzení finančně zainterestovaných propagatárů balené (plastové) vody jsem reagovala jejich lehkým přepracováním - zaměnila jsem běžně dostupnou, levnou a ekologickou kohoutkovou vodu za přirozené mateřské mléko a balenou vodu za umělou mléčnou výživu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959

Tak logicky… přijde ti lepší mlíko od matky nebo zpracované mlíko od krávy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11279

Četla jsi to do konce? A víš, kdo je Candigliota?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920

@martina.se hele mě už by nic nepřekvapilo, já jsem nato koukala jak z jara, co to proboha má bejt, všude letáky, bilbordy pomalu s dítětem u prsu a pak najednou tohle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
29.7.13 14:39

Závěrečných pár slov
Upozornění: Text tohoto článku a rozhovoru je fiktivní. Text byl inspirován jednostrannou kampaní proti kohoutkové vodě Pijte zdravou vodu (pdf pro případ, že by článek zmizel) a článkem Výrobci minerálek: Do restaurací voda z kohoutku nepatří, není tak kvalitní. Na absurditů tvrzení finančně zainterestovaných propagatárů balené (plastové) vody jsem reagovala jejich lehkým přepracováním - zaměnila jsem běžně dostupnou, levnou a ekologickou kohoutkovou vodu za přirozené mateřské mléko a balenou vodu za umělou mléčnou výživu ;)

To tam bylo napsáno nakonci článku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920

Počkejte, já to tam nenašla nikde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920

Tak to soráč, málem jsem upadal zežidle a asi se mi tmělo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
29.7.13 14:40

Dočti si i závěr tam je to vysvětleno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
29.7.13 14:43

Autorka se snažila být vtipná a ironická, ani jedno se jí vůbec nepovedlo. Na druhou stranu je pravda, že nikdo neví, jaké látky se z těla do mléka dostávají. Zejména u starších matek je těch toxinů v těle nashromážděných poměrně dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
29.7.13 14:45
@aničkakytička píše:
@martina.se hele mě už by nic nepřekvapilo, já jsem nato koukala jak z jara, co to proboha má bejt, všude letáky, bilbordy pomalu s dítětem u prsu a pak najednou tohle :mrgreen:
:mrgreen: taky fakt :mrgreen: tady se člověk nediví vůbec ničemu..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
29.7.13 14:46

Obvykle se vyplácí dočíst si článek do konce, než o něm začnu někde diskutovat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
29.7.13 14:46

@martina.se právě, já zůstala jako opařená.. a taky bych se divila, že by po tomhle ta opaní ještě byla živá :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
29.7.13 14:47

@BohunkaP už jsem zde uvedla dvakrát, že jsem se přejhlédla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama