Mateřské školky v Horních Měcholupech

657
28.7.15 10:15

Mateřské školky v Horních Měcholupech

V březnu příštího roku chci syna zkusit přihlásit do školky. Máte zkušenosti se školkami v Horních Měcholupech? Nějaké tipy, rady, kde to zkusit a kde radši ne? Vůbec to tam neznám, takže nemám ani představu, kolik jich tam je a jaké jsou. Google taky neřekne vše ;) Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2361
28.7.15 10:38

@erenza My budeme zkoušet Parmskou a její pobočku na Bolevecké. Loni jsme se tam náhodou ocitli na DOD a líbilo se mi tam.
Jinak teď budu dávat malého do soukromé školky do Hostivaře, ale koukala jsem, že na Bolevecké dělají zápis do nových tříd i teď od listopadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11500
28.7.15 10:56

Mě chodili oba kluci do Parmské (Kytičková), teď už tedy jen mladší. A spokojenost,–)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
28.7.15 12:43

Tu Kytičkovou zkusit chci, klukovi budou tři v únoru 2016, takže v září 3,5. Otázka je, jakou bude mít šanci se tam dostat. Předpokládám, že mají natřískáno…A já prostě potřebuju, aby ho někde vzali. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11500
28.7.15 21:02

Tak to bych řekla, že se dostane ;). Mě se dostal mladší syn narozený koncem července, takže v době nástupu mu byly čerstvě tři roky (měl teda bod navíc za sourozence, ale co vím, tak ve třídě má i třeba srpnovou holčičku, která tam sourozence vůbec nemá a taky se dostala, takže s únorovým bych byla uplně v klidu ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
28.7.15 21:33

@Alyss

No bylo by to super, ale stejně obavy mám. Sice budu doma na rodičáku, ale potřebuju aby už šel do kolektivu. Stejně to vidím na přihlášky do víc školek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
10.8.15 10:25

Ahoj, přestěhovali jsme se do Měcholup a tak měníme školku a ze Strašnic přestupujeme od září do Parmské - pohádkové. Takže naše zkušenosti napíšu až v září, je to sice starší školka, ale paní ředitelka mě tam provedla po celé budově a všech třídách a zahradě a docela se mi to líbí, hlavní je jaký bude přístup učitelek, mám takovou docela citlivější tvrdohlavou dceru, ale do minulé MŠ chodila celý rok, každý den, bez problémů, tak uvidíme co tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
12.8.15 00:13

Ahoj, můj syn také nastupuje od září do pohádkové školky v Parmské…moc se těšíme…podle mě mají skvělý program, školky v přírodě, plavání, lyžování, veškeré vybavení pro sport mají vlastní…super…uvidíme v září jak si sedne kolektiv dětiček s pančitelkami :)Třeba budou naše děti chodit do stejné třídy :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
12.8.15 21:58

Parmská je zatím číslo jedna, tak uvidíme. Četla jsem jejich zaměření a program a taky se mi to líbí, navíc ta školka pro nás bude nejblíž. Takže kdo další s ní má ještě nějaké zkušenosti, tak sem s nimi ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 10:41

Já mám obě děti v Parmské - pohádkové a jsme tam moc spokojení. Teď mám i srovnání díky prázdninovému provozu, kdy děti byly ve 3 různých školkách. A o to víc jsem vděčná, že děti jsou v téhle školce. Hezké prostředí, čisto, osobní přístup, velká zahrada, výlety, divadýlko,… Takže za mě Parmská pohádková jednoznačně ano. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
19.8.15 22:36

@Vendula M
Super, děkuji. Tak snad mi kluka za ten rok vezmou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
19.2.18 14:38

Ahojky, obnovuji toto téma. Chystám se synem k zápisu a zatím dost tápu, do které školky v Horních Měcholupech bych ho chtěla dostat.Hned za barákem máme Boleveckou, ale je tady i ta školka hrou a školka slunečnice. Tak nevím. Prosím neposkytly byste mi nějaké vlastní zkušenosti, spokojenost / nespokojenost.
Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
22.2.18 06:57

@muffin81 Syn chodí do Bolevecké a opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Ale je to asi hodně o učitelkách. Má štěstí na opravdu skvělé učitelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
22.2.18 07:10

Pridam se take s dotazem, rozhodujeme se mezi Boleveckou a Skola hrou. Budu rada za jakykoliv poznatek z techto skolek. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
25.2.18 14:02
@Teruna000 píše:
@muffin81 Syn chodí do Bolevecké a opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Ale je to asi hodně o učitelkách. Má štěstí na opravdu skvělé učitelky.

Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama