Matka je vždy nejhorší....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šiminka2017
Kecalka 156 příspěvků 03.12.18 05:55
Matka je vždy nejhorší....

Ahoj ženy 8) Mám 2,6 roku starého chlapečka, jsem vdaná za jeho otce. :jazyk: Chlap je od rána do večera (17-18) v práci, takže jsem prakticky na výchovu sama. Když přijde muž z práce, syn je u vytržení. Chová se jak jeho ocásek, což může těší. Hraji si spolu, chystají veceri atd. Nevím, jestli je to dáno mými hormony (za 5 dnů mám termín porodu) nebo čím, ale přijde mi, že syn upřednostňuje mého muže, protože je méně doma. Takze já jsem ta zlá, která zakazuje, nutí na nočník, oblíkat se, nemá pořád čas si hrát, protože stojí na ni celá domácnost, vaření atd, navíc jsem teď už hodně nervózní a nepohyblivá :pocitac: Hrozně mě to mrzí, že tatínkovi dá pusu a mě jen z donucení… :? Nebo, když mu muž řekne, dej máme pusu, nebo za bonbonek… máte to taky tak?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 03.12.18 06:01

@Šiminka2017 nezlob se ale měla by jsi být spis rada ze mají hezky vztah

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 03.12.18 06:04

Pusu za bonbonek :roll: 8o proč tohle vůbec zavadis? To samé jako nuceni na nocnik…doma se to taky nezblazni s úklidem když muž chodí v 18 muže pomoci navíc co víkendy?? Možná mas i rozházené hormony před porodem ale u nás když mi dítě pusu nedá se usmeji… da mi ji přece jindy. A soupeřit s manželem nebo aby mi bylo líto ze syn s nim má nádherný vztah ze chce kolikrát k němu apod naopak - mě to těší… ať si kluci spolu “pečou” …jako to přeci není nic proti mě

chaela
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 2 inzeráty 03.12.18 06:14

To chce klid, sestinedeli bude taky jízda. Je to naprosto normální. Táta je dětem vzácnější, stejně jako babičky. Máma je tu pořád, navíc vyžaduje ty nepopulární věci, kdežto táta s babičkou jsou často jen na hraní a mazlení.
Ty se taky jinak chováš k příbuzným a kamarádům, které vidíš jednou za čas, než k těma se kterými jsi denně.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 03.12.18 06:30

@Šiminka2017 Nechápu proč se stavíš do pozice té zlé? Byla bys radši kdyby přišel chlap domů a syna si ani nevšiml? A tobě nepomohl? Buď ráda že spolu blbnou, udělají večeři.....

Kakika
Neúnavná pisatelka 15078 příspěvků 03.12.18 06:39

@Šiminka2017 Já myslím, že je super, že tátu tak miluje. Ty můžeš být v klidu, že to spolu chlapi zvládnou. Přeci jen nebudeš tři dny doma. Můj syn byl na mě pro změnu extrémně fixovaný, chodil se mnou i na záchod. Ten vnitřní konflikt, že ho mám doma nechat, byl vážně dost náročný.

kacakaca
Závislačka 2643 příspěvků 03.12.18 07:00

Zaprve deti mame doma docasne, tak jestli mas pocit, ze nemas cas si pohrat s dvouletym ditetem kvuli peci o domacnost, zkus se nekolikrat za den zarazit a prehodnotit priority. Ja si vzdycky rekla Budu spis jednou vzpominat jak jsem nikdy nemela na zemi smitko nebo jak jsem tyden pred porodem jela s detma na vylet vlakem apod.? P.S. Jsem uklizeci typ a jela jsem.

Zadruhe je to sproste, k nastvani, ale zcela normalni a logicke. Kdyz je tata vzacny, tak se na nej tesi. Kdyby byly Vanoce kazdy den, tak po nich taky nevzdychas.

Zatreti mas moznost porodit a za par mesicu supajdit do prace. Chodit domu v sest vecer za natesenymi detmi a pohrat si s nimi hodinu, nez pujdou spat. Vazne bys s manzelem menila? Nebo ano, a jeste se tu jedinou hodinu denne venovala prisne vychove?

Ja byt tebou, tak si reknu, ze toto je vyjimecny stav. Kdyz mi vadi styl vztahu se synem, tak si reknu, ze mu dam napr. max tri zakazy denne (a na tech budu trvat), promyslim si organizaci domacnosti, aby mi nezasahovala tolik do casu s detmi, s oblikanim klidne jeste pomuzu, nocnik necham na synove vuli a uceni vecer na tatovi a kdyz jsou spolu, jdu se projit nebo s kamoskou na zakusek, je to moc dobre na nervy maminek. :mavam:

Ju21na
Kecalka 296 příspěvků 03.12.18 07:00

Nevidím na tom nic nenormalniho. Můj muž občas není 2-3 dny doma a když přijede, to je teprve mazec :mrgreen: Syn chce všechno dělat s tatínkem a je jak utržený ze řetězu :dance: To samé, když vidí babičku :mrgreen: A pusu za bonbónek :roll: Jak už někdo psal výše, jako co to má znamenat? Když mi jí nechce dát, tak si z toho udělám legraci a jde se dál.

sediza
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 03.12.18 07:02

A jak často na syna křičíte? Dostane třeba o na zadek?

Russet
Extra třída :D 13291 příspěvků 03.12.18 07:16

@Šiminka2017
Neznám, u nás je maminka na prvním místě. Ale buď ráda, že se mají rádi a muž ho neodhání. Nenuť ho pro bonbonek panáčkovat a někdy prostě všeho nech a věnuj se jen dítěti. Vaření počká. Až bude miminko na světě, tak oceníš, že něco se synem obstará tatínek :P

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 3 inzeráty 03.12.18 07:32

Presne proto si s manzelem organizujem praci, domacnost a volny cas tak, abychom oba meli dost casu byt s ditetem. Plus teda nechapu co ti tak trva na obstarani domacnosti, nadobi a pradlo je za pul hodiny kdyz moc, obed do hodiny, bezne vysavani/vytirani pul hodina, prubezne poklizeni kramu mi zabere tak pul hodiny denne. To mas 2,5 hodiny denne kdyz moc komplet domacnost. Denne snad nedelas vsecko. Zbytecne si veci komplikujes :)

stinga
Závislačka 4891 příspěvků 3 inzeráty 03.12.18 07:34

@Šiminka2017 bože, ty jsi praštěná, aneb jak udělat problém, tam kde žádný není. buď ráda, že mají spolu krásný vztah, a přestaň hysterčit
a proč ti syn musí dávat pusu, když zrovna nechce
zajímalo by mě, jak to budeš zvládat se dvěma dětma :nevim:

Šiminka2017
Kecalka 156 příspěvků 03.12.18 07:37

není to tak, že bych si s ním nehrála 8o :pocitac: já si s ním hraju a věnuju se mu, co jen to jde…jen mě mrzí, že třeba když jdeme na návštěvu k tomu nebo tomu, tak syn sedí vedle tatínka…prostě je tatínkův, má to tak i s mým tátou, prostě preferuje mužský vzor. Na syna se snažím nekřičet, vše vysvětlovat. To máme s mužem stejně. @Lioness34 proč vysazuju na nočník? Protože na jaře chceme zkusit školku a s plínkami to jaksi nejde. Syn je umanutý, ví, co a kde, ale prostě nechce…prostě zkouší, co může a co ne, a ted je to dost ve velké míře…ve všech oblastech. Pusa za bonbon…přijde za mnou a řekne ci bonbonek a já na to a dáš mi pusku a on dá…a klidně mě ukamenujte...... :*

Šiminka2017
Kecalka 156 příspěvků 03.12.18 07:38

@stinga a ty jsi matka top :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Basterao
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 03.12.18 07:41

@Lily Evans asi máš hodné dítko, které nechce pomáhat, mně oběd s 2 letým trvá ppmalu celé dopoledne kolikrát :lol: :lol: :lol: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >