Matka ji prodala pedofilům: Znásilnily mě stovky mužů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.1.22 19:18

Matka ji prodala pedofilům: Znásilnily mě stovky mužů

S traumatem se vyrovnávám celý život, mlčela jsem 40 let, měla jsem štěstí, že jsem byla zachráněna. Hlavou celé sítě byl ministr národní obrany v Belgii, šlo o celosvětovou síť nejvyšších představitelů, terapeuti mi nevěřili, říká Anneke Lucas, kterou její matka v šesti letech prodala skupině pedofilů v Belgii. O svém traumatu promluvila v Praze na podporu organizace Sociální klinika.

Odkaz na patnáctiminutový záznam https://video.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

Něco tak zrůdného jsem ještě nikdy neviděla a ještě k tomu to dělali vládci z různých koutů světa. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.1.22 19:34

Nebudu se divat, je mi zle, jen to ctu. Mam doma sestiletou dceru a kdyby se ji jen nekdo dotkl, tak vidim rude. Tohle normalni matka nemuze udelat.

• Citovat
  • Nahlásit
57751
17.1.22 19:36

Pardon. Taky se dívat nebudu. Nedala bych to. Ale je dobře, že se o tom mluví. Veřejnost má povědomí. Kteří lidé v tom mají prsty. Takových síti bude víc.
Je to nepředstavitelná zvrácenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15622
17.1.22 19:40

No, bohužel, slyšela a četla jsem několikrát, jaký typ ludi v tom figuruje.
O této paní vím, už jsem s ní četla rozhovory.
Strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8586
17.1.22 20:02

Jsou lidé, pro které je adekvátní trest Smrti.
Týká se to především vražd a násilí na bezbranných lidech, jako jsou děti a senioři.
A jsou případy, že by se pachatelům mělo stát / udát to samé, co udělali oni.
Na spravedlnost po smrti se totiž spolehnout nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
17.1.22 20:13

Ano, ví se o tom, že Hillary Clinton, Barack Obama, Georges Soros a jiní provozují celostátní síť obchodu s dětmi. Ví se o tom, že některé hvězdy Hollywoodu jako např. Tom Hanks jsou pedofilové. Ví se o tom, že se konzumuje krev těch nejmenších dětí, protože to má přinášet životní sílu. Facebook, Twitter a jiná média mažou stránky a skupiny, které tuto pravdu šíří…Ovšem, že je mnoho lidí, kteří této „konspirační teorii“ věří. Jako například exprezident USA Trump, někteří senátoři USA za republikánskou stranu, Mel Gibson, Culkin a příznivci Trumpa co vedli útok na Capitol a vnikli do budovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11604
17.1.22 20:16

No tak vzpomínám si na článek v novinách, jak matka alkoholička prodala svou dceru v kojeneckém věku za 500Kč pedofilovi, aby ji znásilnil - tady u nás v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.1.22 20:22

Stačí přečíst https://www.palmknihy.cz/…oucka-150726?… před lety medializovaný příběh…Ono je to tak šílené, že se tomu až místy nedá věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108410
17.1.22 20:31

Paní je velmi statečná že o tom mluví. Má můj neskonalý obdiv a úctu. Ta žena která jí předhodila té směčce predátorů, tu nemůžu nazývat matkou.
A těm hajzlům by neslušelo nic jiného než je postavit ke zdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4549
17.1.22 20:36

Ani se nedívejte na film Pírko.
Taky hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
17.1.22 20:50
@Cimada píše:
Ani se nedívejte na film Pírko.
Taky hnus.

Díky za upozornění. Nebudu se dívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5426
17.1.22 20:53
@Božislava píše:
Ano, ví se o tom, že Hillary Clinton, Barack Obama, Georges Soros a jiní provozují celostátní síť obchodu s dětmi. Ví se o tom, že některé hvězdy Hollywoodu jako např. Tom Hanks jsou pedofilové. Ví se o tom, že se konzumuje krev těch nejmenších dětí, protože to má přinášet životní sílu. Facebook, Twitter a jiná média mažou stránky a skupiny, které tuto pravdu šíří…Ovšem, že je mnoho lidí, kteří této „konspirační teorii“ věří. Jako například exprezident USA Trump, někteří senátoři USA za republikánskou stranu, Mel Gibson, Culkin a příznivci Trumpa co vedli útok na Capitol a vnikli do budovy.

Sis zase zapomněla pořádně utěsnit alobal kolem hlavy, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
17.1.22 21:09

Tento rozhovor uz jsem videla, sleduji ji j na FB. Je to drsne, ale vlastne me to neprekvapuje.
Vybavil se mi ted film Obchod s bilym masem, taky drsne. Take doporucuji knizku Svoleni, pedofil z te knihy verejne ve svych knihach a rozhovorech v 70. a 80.letech ve Francii otevrene mluvi, jak ma sex s mladistvymi divkami a lita na Filipiny si užívat tesne zadecky (jeho slova) filipinskych chlapcu. Otevřene pise, ze mel sex i s 8 letym chlapcem. A nikomu ve Francii to tehdy neprislo divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
17.1.22 21:37
@Božislava píše:

Měla by ses asi nechat vyšetřit, ne? Nebo ještě lépe, hospitalizovat. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
5858
17.1.22 22:02
@Floralys píše:
Měla by ses asi nechat vyšetřit, ne? Nebo ještě lépe, hospitalizovat. 8o

Proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek