Matka mého přítele mě nemá ráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenkaa_35
Nováček 3 příspěvky 20.05.19 22:32
Matka mého přítele mě nemá ráda

Zdravím všechny slečny, maminky..
Přišla jsem se sem trochu vypsat a požádat o pomoc.
S přítelem jsme spolu přes půl roku, on s mojí rodinou vychází v pořádku, já s jeho rodinou vycházím v pořádku až na jeho maminku. Od začátku vztahu slýchávám komentáře typu:,,Ona nezdraví.„,,Co furt dělá u nás doma?“,,To už jsi zase tady?" a další.
Ona sama se k přítelovi i zbytku rodiny nechová hezky, slyším nadávky i na jejího manžela a děti a necítím se v její blízkosti dobře.
Jeho tatínek se mě často ptá, co budeme dělat, jak se mám, jestli něco nepotřebujeme, zkrátka má k našemu vztahu jiný přístup, kladný.
Snažím se s ní vycházet, pomáhat u nich doma, snažit se navázat konverzaci, trochu se poznat, ale bohužel nejeví zájem. Na začátku vztahu se mě jen zeptala, kde pracují rodiče, po mojí odpovědi se na mě pohrdavě dívala.
Přijde mi, že si myslí, že jí kradu syna, nebo jsem se u nich doma objevila jako další slečna a tzv. jí lezu do zelí. Začínám z toho být zoufalá, ale hlavně smutná, přítel se neustále zastává jak mě, tak i našeho vztahu, jde z něj patrně poznat, že ho to trápí stejně, jako mě. :nevim:
Měla bych tomu dát čas? Nebo se snažit dál? Jste nějaká z vás v podobné situaci?
Budu opravdu moc ráda za každou radu, hezký den! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 20.05.19 22:39

Kolik Vám je? Najděte si podnájem nebo vlastní byt a máš po problému.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 22:42
@kacenkaa35 píše:
S přítelem jsme spolu přes půl roku, on s mojí rodinou vychází v pořádku, já s jeho rodinou vycházím v pořádku až na jeho maminku. Od začátku vztahu slýchávám komentáře typu:,,Ona nezdraví.„,,Co furt dělá u nás doma?“,,To už jsi zase tady?" a další.
Ona sama se k přítelovi i zbytku rodiny nechová hezky, slyším nadávky i na jejího manžela a děti a necítím se v její blízkosti dobře.
Jeho tatínek se mě často ptá, co budeme dělat, jak se mám, jestli něco nepotřebujeme, zkrátka má k našemu vztahu jiný přístup, kladný.
Snažím se s ní vycházet, pomáhat u nich doma, snažit se navázat konverzaci, trochu se poznat, ale bohužel nejeví zájem. Na začátku vztahu se mě jen zeptala, kde pracují rodiče, po mojí odpovědi se na mě pohrdavě dívala.
Přijde mi, že si myslí, že jí kradu syna, nebo jsem se u nich doma objevila jako další slečna a tzv. jí lezu do zelí. Začínám z toho být zoufalá, ale hlavně smutná, přítel se neustále zastává jak mě, tak i našeho vztahu, jde z něj patrně poznat, že ho to trápí stejně, jako mě. :nevim:
Měla bych tomu dát čas? Nebo se snažit dál? Jste nějaká z vás v podobné situaci?
Budu opravdu moc ráda za každou radu, hezký den! :srdce:

Tak k nim nechoď, proč u nich býváš? Chodíte spolu jen půl roku :oops: Může k tobě mít averzi, protože sis vybrala jejího syna. Jestli tě nevidí ráda, nevnucovala bych se tam :nevim:

Rozarka18
Povídálka 19 příspěvků 20.05.19 22:54

Já jsem s přítelem 7 let a máme jednu dceru a jeho máma mě taky nemusí, od začátku vztahu mi dává najevo jak jsou moje názory hloupé, zbytečné a jak je ONA ta dokonalá. Výblitky stylu a šípková Růženka konečně vstala (v 8 ráno :D ) a neustálé shazování nepočítám. Od doby co máme malou se to trošku zlepšilo ale nic extra. Přitom kdyby záleželo na přítelovi tak se jí ozve 1× za měsíc a jedeme k nim 1× za 2 měsíce, to já ho pořád honim aby mámě napsal nebo zavolal. Jedno velký plus je že bydlíme 150 km od nich :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 23:17
@Netopýr1 píše:
Kolik Vám je? Najděte si podnájem nebo vlastní byt a máš po problému.

Tím se problém nevyřeší. Hodně bych si rozmyslela s takovou rodinou plánovat vlastní rodinu. Zní to divně, ale po patnácti letech vztahu s mým manželem vím, že to prostě není jen o těch dvou. Mám podobnou tchýni. Na všech vidí jen to špatné. Před dvěma lety jsem vztah se svou tchýní rázně utla a vídám se s ní minimálně. Neskutečně se mi ulevilo, ale máme dvě malé děti a ty to nesou hůř, že s nimi nejezdím k babičce nebo na společnou chatu. Možná to zní hnusně, ale podruhé bych do takové rodiny děti nepřivedla. A to mám manžela, který stojí na mé straně. Ale prostě tam tak pevné rodinné vztahy nejsou a on někdy těžko chápe, že já se svou (širokou) rodinu pevné vztahy mám.

Lalelale
Závislačka 4783 příspěvků 20.05.19 23:22
@Anonymní píše:
Tím se problém nevyřeší. Hodně bych si rozmyslela s takovou rodinou plánovat vlastní rodinu. Zní to divně, ale po patnácti letech vztahu s mým manželem vím, že to prostě není jen o těch dvou. Mám podobnou tchýni. Na všech vidí jen to špatné. Před dvěma lety jsem vztah se svou tchýní rázně utla a vídám se s ní minimálně. Neskutečně se mi ulevilo, ale máme dvě malé děti a ty to nesou hůř, že s nimi nejezdím k babičce nebo na společnou chatu. Možná to zní hnusně, ale podruhé bych do takové rodiny děti nepřivedla. A to mám manžela, který stojí na mé straně. Ale prostě tam tak pevné rodinné vztahy nejsou a on někdy těžko chápe, že já se svou (širokou) rodinu pevné vztahy mám.

tesat do kamene. Vždy jsem s tchánovci měla dobré vztahy, ale kdyby ne, asi bych vztah přehodnotila. Protože spolu s tím chlapem si člověk bere i jeho rodinu. S výjimkou toho, kdy ani ten chlap je vídat nechce.

Caligos
Povídálka 24 příspěvků 20.05.19 23:37

@Lalelale
Buď se milujou anebo ne. Rodina se řeší poté.

Ale chápu, že obyčejným sociálům je úplně jedno, s kým vedou vztah. Takoví pak mají chaos celý život a smysluplné vedení života jim nic neříká. Rozum jim chybí a jediné na co se tyto přerostlé děti zmůžou je pomlouvání druhých, závist vůči geniálním lidem, pošklebování se, apod.

Venetia
Hvězda diskuse 43225 příspěvků 20.05.19 23:49
@kacenkaa35 píše:
Budu opravdu moc ráda za každou radu, hezký den! :srdce:

asi bys tam nemela tak casto chodit? Vypada to, ze ji narusujes soukromi.

cernycajscitronem
Kecalka 221 příspěvků 21.05.19 08:06

Jedinacek? :lol: A nestalo by za to si s ni promluvit na přímo?

kacenkaa_35
Nováček 3 příspěvky 21.05.19 09:44
@cernycajscitronem píše:
Jedinacek? :lol: A nestalo by za to si s ni promluvit na přímo?

Jedináček nejsem, mam mladšího bratra a vyrůstala jsem s bratranci.
zkusím si s ní promluvit na přímo, bojím se výsledku, ale za pokus nic nedám. Děkuji. :palec:

kacenkaa_35
Nováček 3 příspěvky 21.05.19 09:47
@Venetia píše:
asi bys tam nemela tak casto chodit? Vypada to, ze ji narusujes soukromi.

Já sama bych neřekla, že u nich bývám často, ovšem, jí se to zdát může, jediný, co se nabízí, si s ní opravdu promluvit. Díky. ;)

cernycajscitronem
Kecalka 221 příspěvků 21.05.19 10:23
@kacenkaa35 píše:
Jedináček nejsem, mam mladšího bratra a vyrůstala jsem s bratranci.
zkusím si s ní promluvit na přímo, bojím se výsledku, ale za pokus nic nedám. Děkuji. :palec:

Ale ja myslela partnera :)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 21.05.19 10:35
@Anonymní píše:
Tím se problém nevyřeší. Hodně bych si rozmyslela s takovou rodinou plánovat vlastní rodinu. Zní to divně, ale po patnácti letech vztahu s mým manželem vím, že to prostě není jen o těch dvou. Mám podobnou tchýni. Na všech vidí jen to špatné. Před dvěma lety jsem vztah se svou tchýní rázně utla a vídám se s ní minimálně. Neskutečně se mi ulevilo, ale máme dvě malé děti a ty to nesou hůř, že s nimi nejezdím k babičce nebo na společnou chatu. Možná to zní hnusně, ale podruhé bych do takové rodiny děti nepřivedla. A to mám manžela, který stojí na mé straně. Ale prostě tam tak pevné rodinné vztahy nejsou a on někdy těžko chápe, že já se svou (širokou) rodinu pevné vztahy mám.

Mám bohužel stejnou zkušenost. Od začátku vztahu mě tchánovci nemají rádi. A s dítětem se to opravdu nezlepšilo. Naopak. :? Co budeme dělat, až to začne vnímat to netuším.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 1 inzerát 21.05.19 12:02
@Lalelale píše:
tesat do kamene. Vždy jsem s tchánovci měla dobré vztahy, ale kdyby ne, asi bych vztah přehodnotila. Protože spolu s tím chlapem si člověk bere i jeho rodinu. S výjimkou toho, kdy ani ten chlap je vídat nechce.

Hlavně bys zatraceně rychle přehodnotila tenhle postoj, kdybys „štěstí“ na matku měla ty a někdo tě kvůli tomu považoval za nepřijatelnou pro vztah. :poblion:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 21.05.19 12:40
@LAlezane píše:
Hlavně bys zatraceně rychle přehodnotila tenhle postoj, kdybys „štěstí“ na matku měla ty a někdo tě kvůli tomu považoval za nepřijatelnou pro vztah. :poblion:

Kdyby mě tenkrát chlap posuzoval podle mé mámy, asi bych si neškrtla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama