Matka nedokáže zkousnout, že jsem lesba

Anonymní
4.12.19 16:26

Matka nedokáže zkousnout, že chci holku

Je mi 20.
Rozhodla jsem se, že bych chtěla mít vztah s holkou. Líbí se mi holky víc než chlapi a dokážu si představit s holkou mít.
Moje matka to ale nedokáže přijmout. Říká, že je to hnus a jestli to myslim vážně, tak ať se odstěhuju, že se jí to hnusí.
Táta je s tímhle v pohodě.
Je tu šance, že se to mamka časem přijme?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
4.12.19 16:29

Ahoj, skoda, ze jsi ji to uz stihla rict :nevim: myslim, ze kdyby sis nejakou slecnu nasla a predstavovala ji rodine jako kamaradku, udelas lepe. Rodina by si ji oblibila a pak bys rekla, jak je to doopravdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
4.12.19 16:29
@Anonymní píše:
Je mi 20.
Rozhodla jsem se, že bych chtěla mít vztah s holkou. Líbí se mi holky víc než chlapi a dokážu si představit s holkou mít.
Moje matka to ale nedokáže přijmout. Říká, že je to hnus a jestli to myslim vážně, tak ať se odstěhuju, že se jí to hnusí.

Dovedu si představit, že bych byla trochu na rozpacích, kdyby dcera za mnou s tímhle přišla. Ale stejně budu na rozpacích, až můj syn třeba přivede holku, co se mi nebude zdát. Nebo toho kluka, no. Ale budu se s tím muset smířit. Myslím, že když uvidí, že se máte rádi a není to konec světa, že se smíří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
4.12.19 16:31
@Anonymouska píše:
Ahoj, skoda, ze jsi ji to uz stihla rict :nevim: myslim, ze kdyby sis nejakou slecnu nasla a predstavovala ji rodine jako kamaradku, udelas lepe. Rodina by si ji oblibila a pak bys rekla, jak je to doopravdy :mrgreen:

Kdyby dotáhla holku domů a představila ji jako kamarádku, asi bych stejně tušila nějaký háček. Vztah asi neututlají, že :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5239
4.12.19 17:33

Šance tu je určitě když uvidí, že to není jen tak, že je to zrovna in a chceš tím být zajímavá. Ale nikdo z nás ji nezná. Takže je třeba fakt zaujatá a nepříjme to. Už nějakou holku máš? Nemusíš ji hned tahat domů. A ve 20 už klidně můžeš jít bydlet sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
4.12.19 17:42

Já mám syny a řekla jsem jim, že i kdyby byli na kluky, přijali bychom to. Rodiče by měli být v tomto tolerantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
4.12.19 18:02
@Anonymní píše:
Je mi 20.

Mě z tvého popisu nepřijde, že bys byla lesba… :think: Možná spíš chceš zkusit, jaké to s holkou je? Myslím, že jsi to takhle vůbec nemusela na mámu vybalit, jsi dospělá, randi si s kým chceš. Kluka by sis asi taky nenechávala schvalovat předem, ne? Prostě až to s někým bude vážnější, tak ho rodičům představíš, pokud by to byla žena, tak to doma nejprve citlivě nadhodíš, aby nebyl úplný šok. Teď už pozdě, nech mámu to nějak zpracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15426
4.12.19 18:02

No tak evidentně je čas dospět a začít se od rodičů separovat. O tvých sexuálních fantaziích fakt nic moc vědět nepotřebují - stejně jako ty nepotřebuješ vědět nic o jejich sexualitě.

Řešit to s rodiči má smysl, pokud dojdeš k závěru že teda budeš s nějakou ženou fungovat v dlouhodobějším vztahu a budeš ji chtít přivést do rodiny, ale to je tak všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
4.12.19 18:14

Asi bych to tolerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
4.12.19 18:18

@Ou :potlesk: Málokdy s tebou souhlasím, ale tady doslova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 18:21

Jednu dobu jsem taky „měla chuť to zkusit se ženou“, chvíli jsem i s jednou byla, randila, spala, ale nenapadlo by mě v této fázi to říkat rodičům. Do mého sexuálního života je jim šumák, kdybych se rozhodla, že s ní budu žít, tak bych jim to řekla až v tu chvíli.

• Citovat
  • Nahlásit
394
4.12.19 19:53

To máš těžký. Jednou si stejně uděláš svůj život, ale rodina zůstává pořád stejná. Asi bych na to šla víc opatrně a snažila se vysvětlit, že tohle jsem prostě já a takhle to cítím… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat