Matka přítele mě asi nepřijme

Anonymní
4.3.20 01:13

Matka pritele me asi neprijme

Ahoj, dobre populnocni.. jsem s pritelem nejaky ten patek a tak nastal cas se seznamit s jeho rodinou, je ze ctyr deti, a ze se to vezme sakumprdum najednou, nejdriv sem z toho byla trosku paf ale tak budiz.. maminka o vikendu volala jestli je neco co nejim nebo mam alergii, aby to nevarila, bytostne nesnasim rajcata :poblion:… meli jsme prijet na 6, vzala jsem kytku a nejake dortiky, pritel rikal ze mamina bydli v patrovem byte, a ze je trosku hrrr. Prisli jsme a v obyvalu velikosti krabicky na sirky nasouckovano asi 15lidi :zed: a vsichni si me prohlizeli jak exponat v muzeu, byla jsem dost v rozpacich. Tak nejak sem si s kazdym potrasla rukou a snazila si zapamatovat kdo je kdo. Kdo je sourozenec, partner.. pres caru mi prislo i to, ze tam byl jak maminim ex manzel, otec meho pritele a i jeji novy pritel.. no nic, byl cas na veceri. Jake prekvapeni, ze byly rajcatove spagety, pritel rekl, ze prece rikal ze rajcata nejim, tak tchyne zacala jak jsou mlade holky zhyckane a ze jim nic nevoni. Tak sem to do sebe bez dechu nasoukala. Pak zacala zda umim varit, tak rikam ze ano, ale ze spise indicke, vietnamske a karibske jidlo. Tak to zacala, ze chudacek synacek asi semnou poradne schudne, kdyz nedelam ceskou, samozrejme ze ji nekdy udelam ale cpat se denne knedlikama?? :zed: po jidle prisla rec na bydleni, studuji prava, takze jsem bud ve skole nebo v knihovne a momentalne mi staci pokoj a sprcha, tak jsem ve sdilenem byte.. tak to spraskla ruce co to je za grupac, (nepruchozi pokoj, fakt na vyspani) a proc nejsem jako v najmu, tak sem ji rekla, ze je zbytecny mit najem jen pro sebe kdyz se porad nekde ucim. Na to mi rekla, ze nemam vklady pro rodinny zivot, ze asi nechci deti. To uz ji pritel probodaval pohledem, tak se trosku zklidnila, dalo se kafe a dortiky a pak zase zacala, ze jak si predstavuji budoucnost, tak sem rekla ze po studiich a az najdu misto koncipientky si chci najit vlastni byt, pak az budu advokatka tak tak aspon pet let tak pracovat a ze deti nevidim driv nez po 35 a ze chci nekam do domecku… no tak to zase vyjev ze v 35 se narodi postizene dite, a ze nejsem pro Jenika ta prava :nevim: ja vubec nevim jestli s Jenikem zustanu, zatim jsme ve fazi objevovani se a ona planuce co bude za 10 let :lol: korunu nez pritel vypenil a bouchl za nami dverma bylo, kdyz vytahla rodinne album a zacala ukazovat fotky celemu srazu, kdyz byl pritel maly, byli tam dost intimni fota, takze to nebylo prijmne… jsem ted z toho uprimne hodne rozhozena, pritel je fajn, ale nevim jestli bych jeho rodinu zkousla, mam ted divny pocity :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6
4.3.20 01:48

Ostatni clenove rodiny byli v pohode a prijemni? kdyby to byla jen matka, vyprdla bych se na ni a s pritelem zustala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 01:51

@anonyym43 no ostatni clenove se nemeli nejak sanci projevit.. mladsi dva sourozenci byli zalezly v pokojiku, chlapi kourili furt na balkone, a zensky si klevetily mezi sebou, fakt poradne nevim kdo je kdo :,( vyslech si vedla mamina.. ostatni bud na mobilu a nebo mezi sebou. Poslala jsem pak priteli smsku ze jsem sklicena a ze asi neusnu. A napsal, ze moc dekuje ze jsem to ustala, ze se omlouva a nebude me tomu dale vystavovat :nevim: tak nevim co si pod tim mam predstavit

• Nahlásit
  • Citovat
6
4.3.20 01:57

Tyjo, normalne mi te je lito :? asi zalezi na priteli, jestli s matkou promluvi a trochu ji “zacpe pusu”. byla by skoda kdybyste se rozesli jen kvuli tchyni, pokud vam to jinak klape. zaroven ale chapu ze vztah s tchyni muze narusovat i vas vztah. asi je rada na priteli, aby s matkou promluvil. byla by skoda se s rodinou nevidat (kdyby bylo zase nejake shledani u pritelovo matky a vy jste tam kvuli ni nesli). nebo tomu dejte jeste sanci a zkuste veceri v mensim poctu lidi :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
4.3.20 03:16

Budeš žít kdyžtak s ním nebo s jeho mámou? Hoď to za hlavu, časem se to srovná a když ne, vykání a odstup je vždy ta správná volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10272
4.3.20 03:24

Na seznamovaci veceri „tchyne“ udelala spagety s rajcaty? 8o 8o 8o To asi moc dobra kucharka nebude. Skoda, ze jsi jako budouci advokatka toho neumela vyuzit, kdyz hodnotila tvoji kuchyni.

Podle me si te testovala. Jestli bude nejake priste, tak se na ni priprav, abys vymezila hranice hned zezacatku. Slusne dat najevo, co si k tobe uz nesmi dovolit. Dobre je, ze pritel je na tve strane :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
4.3.20 03:40

Bych se nestresovala, pokud si je toho přítel vědom a není mamanek. Holt budeš mít případně blbou tchýni, jako mnohé další. :lol:
PS: akorát s těmi dětmi má pravdu, na 35+ to fakt neodkládej, advokátní praxe za možné problémy s otěhotněním nestojí. Bohužel vlastní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23362
4.3.20 05:18
@Anonymní píše:
Ahoj, dobre populnocni.. jsem s pritelem nejaky ten patek a tak nastal cas se seznamit s jeho rodinou, je ze ctyr deti, a ze se to vezme sakumprdum najednou, nejdriv sem z toho byla trosku paf ale tak budiz.. maminka o vikendu volala jestli je neco co nejim nebo mam alergii, aby to nevarila, bytostne nesnasim rajcata :poblion:… meli jsme prijet na 6, vzala jsem kytku a nejake dortiky, pritel rikal ze mamina bydli v patrovem byte, a ze je trosku hrrr. Prisli jsme a v obyvalu velikosti krabicky na sirky nasouckovano asi 15lidi :zed: a vsichni si me prohlizeli jak exponat v muzeu, byla jsem dost v rozpacich. Tak nejak sem si s kazdym potrasla rukou a snazila si zapamatovat kdo je kdo. Kdo je sourozenec, partner.. pres caru mi prislo i to, ze tam byl jak maminim ex manzel, otec meho pritele a i jeji novy pritel.. no nic, byl cas na veceri. Jake prekvapeni, ze byly rajcatove spagety, pritel rekl, ze prece rikal ze rajcata nejim, tak tchyne zacala jak jsou mlade holky zhyckane a ze jim nic nevoni. Tak sem to do sebe bez dechu nasoukala. Pak zacala zda umim varit, tak rikam ze ano, ale ze spise indicke, vietnamske a karibske jidlo. Tak to zacala, ze chudacek synacek asi semnou poradne schudne, kdyz nedelam ceskou, samozrejme ze ji nekdy udelam ale cpat se denne knedlikama?? :zed: po jidle prisla rec na bydleni, studuji prava, takze jsem bud ve skole nebo v knihovne a momentalne mi staci pokoj a sprcha, tak jsem ve sdilenem byte.. tak to spraskla ruce co to je za grupac, (nepruchozi pokoj, fakt na vyspani) a proc nejsem jako v najmu, tak sem ji rekla, ze je zbytecny mit najem jen pro sebe kdyz se porad nekde ucim. Na to mi rekla, ze nemam vklady pro rodinny zivot, ze asi nechci deti. To uz ji pritel probodaval pohledem, tak se trosku zklidnila, dalo se kafe a dortiky a pak zase zacala, ze jak si predstavuji budoucnost, tak sem rekla ze po studiich a az najdu misto koncipientky si chci najit vlastni byt, pak az budu advokatka tak tak aspon pet let tak pracovat a ze deti nevidim driv nez po 35 a ze chci nekam do domecku… no tak to zase vyjev ze v 35 se narodi postizene dite, a ze nejsem pro Jenika ta prava :nevim: ja vubec nevim jestli s Jenikem zustanu, zatim jsme ve fazi objevovani se a ona planuce co bude za 10 let :lol: korunu nez pritel vypenil a bouchl za nami dverma bylo, kdyz vytahla rodinne album a zacala ukazovat fotky celemu srazu, kdyz byl pritel maly, byli tam dost intimni fota, takze to nebylo prijmne… jsem ted z toho uprimne hodne rozhozena, pritel je fajn, ale nevim jestli bych jeho rodinu zkousla, mam ted divny pocity :,(

Pro patnáct lidí „rajčatové špagety“? To je jako co? Z jejich poznámek bych si nic nedělala, prostě ses s ní seznámila a je to. Za deset let se toho může stát… Intimní foto - tím myslíš Jeníček na nočníčku, Jeníček bez plínky, Jeníček se právě pokakal. Jsem s chlapem už dlouho a když se jeho máma přihasila s fotkami z jeho dětství, chňapla jsem po nich a ráda si je prohlédla. To je celkem normální, „tchýně“ se prostě jen chtěla pochlubit a seznámení s potencionální partnerkou jí připomnělo, jak ten čas letí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5698
4.3.20 06:38
@Anonymní píše:
Ahoj, dobre populnocni.. jsem s pritelem nejaky ten patek a tak nastal cas se seznamit s jeho rodinou, je ze ctyr deti, a ze se to vezme sakumprdum najednou, nejdriv sem z toho byla trosku paf ale tak budiz.. maminka o vikendu volala jestli je neco co nejim nebo mam alergii, aby to nevarila, bytostne nesnasim rajcata :poblion:… meli jsme prijet na 6, vzala jsem kytku a nejake dortiky, pritel rikal ze mamina bydli v patrovem byte, a ze je trosku hrrr. Prisli jsme a v obyvalu velikosti krabicky na sirky nasouckovano asi 15lidi :zed: a vsichni si me prohlizeli jak exponat v muzeu, byla jsem dost v rozpacich. Tak nejak sem si s kazdym potrasla rukou a snazila si zapamatovat kdo je kdo. Kdo je sourozenec, partner.. pres caru mi prislo i to, ze tam byl jak maminim ex manzel, otec meho pritele a i jeji novy pritel.. no nic, byl cas na veceri. Jake prekvapeni, ze byly rajcatove spagety, pritel rekl, ze prece rikal ze rajcata nejim, tak tchyne zacala jak jsou mlade holky zhyckane a ze jim nic nevoni. Tak sem to do sebe bez dechu nasoukala. Pak zacala zda umim varit, tak rikam ze ano, ale ze spise indicke, vietnamske a karibske jidlo. Tak to zacala, ze chudacek synacek asi semnou poradne schudne, kdyz nedelam ceskou, samozrejme ze ji nekdy udelam ale cpat se denne knedlikama?? :zed: po jidle prisla rec na bydleni, studuji prava, takze jsem bud ve skole nebo v knihovne a momentalne mi staci pokoj a sprcha, tak jsem ve sdilenem byte.. tak to spraskla ruce co to je za grupac, (nepruchozi pokoj, fakt na vyspani) a proc nejsem jako v najmu, tak sem ji rekla, ze je zbytecny mit najem jen pro sebe kdyz se porad nekde ucim. Na to mi rekla, ze nemam vklady pro rodinny zivot, ze asi nechci deti. To uz ji pritel probodaval pohledem, tak se trosku zklidnila, dalo se kafe a dortiky a pak zase zacala, ze jak si predstavuji budoucnost, tak sem rekla ze po studiich a az najdu misto koncipientky si chci najit vlastni byt, pak az budu advokatka tak tak aspon pet let tak pracovat a ze deti nevidim driv nez po 35 a ze chci nekam do domecku… no tak to zase vyjev ze v 35 se narodi postizene dite, a ze nejsem pro Jenika ta prava :nevim: ja vubec nevim jestli s Jenikem zustanu, zatim jsme ve fazi objevovani se a ona planuce co bude za 10 let :lol: korunu nez pritel vypenil a bouchl za nami dverma bylo, kdyz vytahla rodinne album a zacala ukazovat fotky celemu srazu, kdyz byl pritel maly, byli tam dost intimni fota, takze to nebylo prijmne… jsem ted z toho uprimne hodne rozhozena, pritel je fajn, ale nevim jestli bych jeho rodinu zkousla, mam ted divny pocity :,(

Samé plky…tchýně ať příště uvaří pořádný oběd :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3372
4.3.20 06:44

Znam i takove tchyne co by vsechno toho udelaly umyslne a naschval, aby si toho napadnika proverily a ze srandy jej potrapily. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7586
4.3.20 07:05

Jak chceš jednou pracovat jako právnička, když si neporadíš s jednou protivnou ženskou? :) já chápu, že to pro tebe bylo asi hrozné, ale jako matka si dovedu představit, jak bych reagovala, kdyby mi potenciální snacha začala vyprávět, jak si chce najít byt a budovat kariéru a aaa… A co tvůj přítel? Počítáš s ním vůbec v budoucnu? Já bych třeba na tyhle otázky odpovídala neurčitě, že se (sestěhovat, vzít, mít dítě…) rozhodneme v průběhu. Určitě bych jí na první schůzce nevyprávěla o budování kariéry. A jinak má pravdu, v pětatřiceti je na děti i z lékařského hlediska už docela pozdě, proto jsou většinou těhotné a rodičky v tomhle věku rizikové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4036
4.3.20 07:16

??? Tak pokud nejsi troll…přítel studuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
4.3.20 07:21

Podobne vyslechy pri prvni navsteve nechapu, vzdyt spolu chvili chodite, o nic nejde. A neni treba odpovidat tak podrobne, zatim studujes kdo vi co bude za par let. A i kdyby te opravdu neprijala, svet se nezbori, tak klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
4.3.20 07:30

Taky jsem byla podrobena vyslechu. Pri otazce na rodice, kdyz jsem ji rekla, ze tatu nemam, ze se objesil, tak se otocila tchyne do obyvaku, kde byl tchan a zacala hulakat: „Jirkoooooo, ji se taky vobjesil tata jako tamtomu Pepikovi“ :roll: :roll: :roll: nejaky tchyne jsou fakt na tecku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6175
4.3.20 07:48

Muzu se zeptat, co dela pritel? Jak si popsala tu rodinu, tak mi to prijde velmi zvlastni prostredi, nechci primo napsat jake, abych nekoho neurazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama