Matka sama s dítětem - co za zaměstnání?

24.2.16 22:31

Matka sama s ditetem co za zamestnani

Chci se poradit mam sedmiletou dceru do prvni tridy schanim marine praci of sedmi Paul osmy max.do ctyr/druzina/nemam hlidani v dobe nemoci ani kdo by dceru odvadel a vyzvedaval, mam kamaradky ty vetsinou delaji v kancelarii/ranni smena/ coz je bezva ohledne deti(vyzvednuti dcery od nich vyjimecne maji sve krouzky atd)tak jsem zavisla sama na delala jsem 've skolce na 4 holding myti nadobi za ctyrku, p. o. dvouh mesicich tam dala sefova svou znamou :(,na pokladnu so penezi nechci mela Jean nekolikrat manko, vybalovani zbozi nebo Uklid, ale na smlouvu aby tam bylo zdravotni a socialni :( zatim vsude mi rekly smenny, nebo smlouva na 80 hodin mesicne a to je.malo .jsem vyucena technicko administrativni pracovnice obor na nic pred 8o 25 lety

Příspěvek upraven 24.02.16 v 22:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.2.16 22:33

A co nějaký úklid atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 22:35
@Ctyrlistek73 píše:
Chci se poradit mam sedmiletou dceru do prvni tridy schanim marine praci of sedmi Paul osmy max.do ctyr/druzina/nemam hlidani v dobe nemoci ani kdo by dceru odvadel a vyzvedaval, mam kamaradky ty vetsinou delaji v kancelarii/ranni smena/ coz je bezva ohledne deti(vyzvednuti dcery od nich vyjimecne maji sve krouzky atd)tak jsem zavisla sama na delala jsem 've skolce na 4 holding myti nadobi za ctyrku, p.o. dvouh mesicich tam dala sefova svou znamou :(,na pokladnu so penezi nechci mela Jean nekolikrat manko, vybalovani zbozi nebo Uklid, ale na smlouvu aby tam bylo zdravotni a socialni :( zatim vsude mi rekly smenny, nebo smlouva na 80 hodin mesicne a to je.malo

nase seketarka/fakturantka je taky samoživitelka a 2 roky byla na up zoufala, ze nemohla sehnat praci kvůli malymu a skolce pac ta ma do 5ti tak jsme ji prijali v rijnu a pracuje od pul 8 do 4 a je plne spokojena ;) ma 4,5 letou dceru ;)

• Citovat
  • Upravit
589
24.2.16 22:46

Co máš za vzdělání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
24.2.16 23:30

Mamickam jako Ste vy by se melo pomahat. Bohuzel nepomaha :( Smutne :? Misto toho stat resi uprchliky, romy a zakony kde obyc. lidy co nejvic osklubat. Desna doba :? Doufam, ze se Vam povede neco sehnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
25.2.16 01:23

Zkusila bych možná nějakou recepci, někde se třeba v průběhu dne vystřídají dvě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22329
25.2.16 07:01
@rena621 píše:
Mamickam jako Ste vy by se melo pomahat. Bohuzel nepomaha :( Smutne :? Misto toho stat resi uprchliky, romy a zakony kde obyc. lidy co nejvic osklubat. Desna doba :? Doufam, ze se Vam povede neco sehnat.

Jak víš, že zakladatelka není romka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
25.2.16 07:44

@hanka.br. dobrý postřeh. mám ráda Tvé uvažování.

Zakladatelko držím pěsti. je to občas boj, sehnat místo. Doporučila bych taky ten úklid, ty mívají vhodnou prac dobu. Otázka je, zda Ti vyjdou vstříct se smlouvou, co jsem si všimla preferují často Dohody. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.16 08:47

Kdo rozumi pracovni smlouve DPČ

Vim ze nad sest tisic hrubeho by mely strhavat zdravotni a socialni, paragraf ani marodeni na to nejde ale kdyz by onemocnelo dite (1.trida)zustanu snim doma zadarmo, musim si doplatit jeste zdravotni za ty dny nemate nekdo stimto zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18178
25.2.16 08:54
@rena621 píše:

Jak se jim nepomaha? Myslis, ze zakladatelka bez prace zije ze vzduchu? Stat pomaha formou socialnich davek, nastesti pominula doba, kdy by ridil i trh prace a lidem pracovni mista „prideloval“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18178
25.2.16 08:58

@Ctyrlistek73 Pokud je vaše měsíční odměna z dohody o pracovní činnosti nižší než dva a půl tisíce korun, nemusíte z ní platit zdravotní a sociální pojištění. I v tomto případě ale platí, že když v daném měsíci nemáte jiný příjem, ze kterého by bylo odváděno zdravotní pojištění, a neplatí ho za vás stát, musíte se do osmi dnů přihlásit ve své zdravotní pojišťovně a pojištění si zaplatit.

Zdroj: http://www.penize.cz/…-v-roce-2015"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
25.2.16 10:27
@hanka.br. píše:
Jak víš, že zakladatelka není romka?

Muze a nemusi. Ma snahu pracovat a neceka, ze ji bude stat zivit.Romy mi nevadi, ale nelibi se mi, ze nepracuji. (par cestnych se vzdy najde, ale je ich malo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
25.2.16 10:40
@Cuddy píše:
Jak se jim nepomaha? Myslis, ze zakladatelka bez prace zije ze vzduchu? Stat pomaha formou socialnich davek, nastesti pominula doba, kdy by ridil i trh prace a lidem pracovni mista „prideloval“.

Pomaha? Vzdyt to je almuzna :(.Z toho se neda normalne zit. Bez pomoci rodiny to nezvladnes. Mam kamosku co je sama a ma jedno dite. Rodina se na ni vybodla, protoze nesla na potrat (hrozne) :( kdyby nemela pritele, tak skonci pod mostem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22329
25.2.16 10:54
@rena621 píše:
Muze a nemusi. Ma snahu pracovat a neceka, ze ji bude stat zivit.Romy mi nevadi, ale nelibi se mi, ze nepracuji. (par cestnych se vzdy najde, ale je ich malo)

Naprosto povrchně zobecňuješ stejně jako všichni ti, kteří tvrdí, že blondýny jsou hloupé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
25.2.16 11:10
@hanka.br. píše:
Naprosto povrchně zobecňuješ stejně jako všichni ti, kteří tvrdí, že blondýny jsou hloupé.
Povrchne? Mne pride, ze musis mit posledne slovo zakazdu cenu a je jedno co napisu. Oki, mas ho mit. Na dalsi Tvuj prispevek, uz nebudu reagovat.Ty mas svuj nazor i ja a nema cenu se natahovat. :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama