Matka samoživitelka - sex za finanční příspěvek

4
30.4.20 16:44

matka samoživitelka - sex za finanční příspěvek

Zdravím. Zajímalo by mě, jestli některá z maminek samoživitelek přemýšlela někdy už o řešení své finanční situace nabídnutím svého těla někomu za finanční příspěvek. Jaká částka by byla pro vás natolik zajímavá, že byste do toho šly? Díky za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
30.4.20 16:45
@jablkoid píše:
Zdravím. Zajímalo by mě, jestli některá z maminek samoživitelek přemýšlela někdy už o řešení své finanční situace nabídnutím svého těla někomu za finanční příspěvek. Jaká částka by byla pro vás natolik zajímavá, že byste do toho šly? Díky za reakce :)

A ty jsi chlap nebo matka samoživitelka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
30.4.20 16:46

A kvůli tomu sis založila nový profil? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3177
30.4.20 16:46

Jen kdyby hrozilo, ze by moje dite nemelo co jist. Ale v tomhle stedrem state by se to snad ani nemohlo stat… takze nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
30.4.20 16:48

Hele a ono se to vyplatí víc než prostě jít do práce? :nevim: Stejně u toho dítě nemůže být. Takže musí být hlídání. Takže proč prostě nejít do práce a mít zaplacené sociální i zdravotní.
Druhak je to risk. Prostě to může být magor. Zdrogovanej a bůhvíco.
A na závěr je dost takových pracovnic na drogách. Hádej proč. Protože to prostě člověka psychicky zničí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
30.4.20 16:49

Samozřejmě nikdy, to bych se musela sama ze sebe zeblít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8036
30.4.20 16:54

Pokud by hrozilo, že moje děti skončí v dětském domově, protože jim nebudu mít dát co jíst a kde bydlet, brala bych to jako úplně poslední možnost, pokud bych vše ostatní vyčerpala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.4.20 17:00
@Kaileee píše:
Jen kdyby hrozilo, ze by moje dite nemelo co jist. Ale v tomhle stedrem state by se to snad ani nemohlo stat… takze nikdy
Štědrý stát jo? Teď celkem dost zpráv jak jsou na tom maminky, co jsou samy s dětm, i na tom bídně. Takže to není tak horký? :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8036
30.4.20 17:04

@jablkoid Štědrý stát možná pro někoho, kdo jeho pomoc nikdy nepotřeboval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.4.20 17:08
@Zumpa píše:
A kvůli tomu sis založila nový profil? :mrgreen:

někdy se začít musí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
30.4.20 17:10
@jablkoid píše:
Zdravím. Zajímalo by mě, jestli některá z maminek samoživitelek přemýšlela někdy už o řešení své finanční situace nabídnutím svého těla někomu za finanční příspěvek. Jaká částka by byla pro vás natolik zajímavá, že byste do toho šly? Díky za reakce :)

Prodáváš nebo kupuješ? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
30.4.20 17:10

Takže jsi chlap :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
30.4.20 17:11
@Aduš8 píše: Štědrý stát možná pro někoho, kdo jeho pomoc nikdy nepotřeboval.

Z hlediska relace vynaložené námahy ku obdrženému prospěchu je megaštědrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3177
30.4.20 17:15
@jablkoid píše: Štědrý stát jo? Teď celkem dost zpráv jak jsou na tom maminky, co jsou samy s dětm, i na tom bídně. Takže to není tak horký? :)

Bidne mozna ale ze by deti nemely co jist to fakt ne… staci zajit na socialku. Nebo jit do azylaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
30.4.20 17:18
@Nattally3 píše:
Samozřejmě nikdy, to bych se musela sama ze sebe zeblít.
:think: :palec:

každá **** a samoživitelka k tomu může jít poctivě makat. Rukama, když už má v hlavě ****

edit adminem-vulgarismus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama