Matka se nevrátila domů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 04:30

Matka se nevrátila domů

Zdravím píšu kvůli partnerce která opět nepřišla v noci domů a nechala mě doma s dvěmi dětmi.
A já kvůli tomu teď nemohl do práce.
Jak by jste to řešili?? Budu vděčný za každou odpověď už jsem fakt zoufalý… :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14320
13.10.21 04:45

Jsou ty deti tvoje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.10.21 04:46
@Králičice píše:
Jsou ty deti tvoje?

Ano děti jsou mé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5337
13.10.21 04:50

A ty děti jsou i Tvoje nebo jen její?
Pokud to není z důvodu, že je v práci na noční a je to u vás standardem (jako, že se to děje xkrát týdně), tak bych dneska využila volný den, došla bych na soud podat návrh na svěření dětí a začala pro ně hledat hlídání pro dny, kdy musím do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 04:52
@akavi píše:
A ty děti jsou i Tvoje nebo jen její?
Pokud to není z důvodu, že je v práci na noční a je to u vás standardem (jako, že se to děje xkrát týdně), tak bych dneska využila volný den, došla bych na soud podat návrh na svěření dětí a začala pro ně hledat hlídání pro dny, kdy musím do práce.

Děti jsou obě naše společné…a partnerka je na rodičovské dovolené.

• Citovat
  • Nahlásit
1588
13.10.21 05:01

To se těžko hodnotí. Z tak málo informací. Píšeš:”zase nepřišla…,” je doma tedy 5 let a stalo se to dvakrát v životě? Nebo je to několikrát do měsíce? Co dělá po nocích venku?
Neříkám, ze je-li někdo tak nezodpovědný, že tě nechá doma s dětmi, i když máš jít do práce a prostě nepřijde, tak to není problém. Opravdu, ale, je zásadní rozdíl v tom, jestli se to stalo 2× za 5 let nebo 2× za týden.
Každopádně, v tom druhém případě, jak už tu někdo psal, bych zvažovala, do jaké míry je to dobrá matka, a zda by nestálo za to, být s dětmi úplně sám…. Protože by to značilo, že o ně nemá moc zájem… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18628
13.10.21 05:07
@Anonymní píše:
Zdravím píšu kvůli partnerce která opět nepřišla v noci domů a nechala mě doma s dvěmi dětmi.
Jak by jste to řešili?? Budu vděčný za každou odpověď už jsem fakt zoufalý… :,( :,(

Vymenila bych matku svych deti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 05:09
@cecetka píše:
Vymenila bych matku svych deti :nevim:

Kéž by to bylo tak snadné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 05:10

Paragraf

Nemáte alespoň prosím někdo tip na získání paragrafu na dnešek?

• Citovat
  • Nahlásit
2689
13.10.21 05:18

Tak především je to nezodpovědna matka.
Být tebou tak si zažádam děti do svoji péče, kdyby si nedejbože byl pryč nebo něco tak si jako odejde z bytu, a nechá je tam sama???:/ chudáci…Do práce zavolej a nic si nevymyslej prostě řekni to tak jak to je. Pokud je šéf normální pochopí to. Pargraf ti jen tak nikdo nenapíše. Hodně štěstí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
13.10.21 06:13
@Anonymní píše:

Pokud máš vstřícnou dětskou lékařku napíše ti jej…u nás stačí zavolat a říct že dítěti něco je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
13.10.21 06:15

Zavolej do práce a vem si dovolenou…musí to pochopit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79617
13.10.21 06:31
@Anonymní píše:

Pokud tim důvodem proc neprisla, neni to, ze lezi ve spitale, tak na paragraf nemas narok. Volala bych do práce s zadosti o dovolenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79617
13.10.21 06:32
@Annabela11 píše:
Pokud máš vstřícnou dětskou lékařku napíše ti jej…u nás stačí zavolat a říct že dítěti něco je…

Proc je prvni řešení, ktete te napadne hned podvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37142
13.10.21 06:44
@Anonymní píše:
Jak by jste to řešili?? Budu vděčný za každou odpověď už jsem fakt zoufalý… :,( :,(

Bere ti telefon? Prostě bych jí zavolala, ať nakráčí domů, že jdeš do práce, jestli nezapomněla. Když toho nebude schopná, dělá to často, jsou s ní problémy a tohle je jen špička ledovce, zkus doktorku, jestli ti napíše paragraf. Nebo si vem dovolenou nebo sick day, jestli máte. Ale to neřeší tvůj problém dlouhodobě. Budeš muset sehnat někoho spolehlivějšího na hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat