Matky a synové teenager - mazlení, objímání

2610
30.12.20 13:26

Matky a synove teenager - mazleni, objimani

Jak dlouho se syni chteli s vama mazlit, objimat apod.? Trva to dodnes nebo to v urcitem veku skoncilo, ze jim to bylo uz trapne? U nas by se objimali apod. kazdy den, k tomu louceni pred spanim apod., ja jsem rada a nechci, aby to skoncilo, ale rikam si, ze to asi nevydrzi. U synovce 20 + uz nevidim, ze by se tak mel k matce jako u nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9668
30.12.20 13:30

Kolik let je z tveho pohledu teenager? je to širší pojem, dopiš to sem🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2610
30.12.20 13:34
@negra píše:
Kolik let je z tveho pohledu teenager? je to širší pojem, dopiš to sem🙂

Od 11 let do 19 let. U nas doma mladsi teenageri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
30.12.20 13:36

@Josefuna jenže ono hlavně záleží na tom „dítěti“. Já to od puberty nesnášela přišlo mi to trapný :lol: a kolem 25tky, kdy si člověk uvědomí, že rodiče tu nebudou pořád a chceš, aby nic nezůstalo nevyřčeno, tak změníš názor. Ale je to hlavně o lidech, jsou tací jenž objímání berou jako narušení osobního prostoru a není jim to příjemné ani s partnerem natož s rodiči. Takže asi tak. Já ve svých 33ti letech se loučím s rodiči objetím, s tátou i mámou pusou na pusu (což teda některým přijde extra divný, já zase nechápu proč).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
30.12.20 13:37

Já myslím, že ten bod zlomu přijde kolem 14-15, kdy se dovíš tu oblíbenou větu: mami to je trapné :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
30.12.20 13:39

Syn 13, obejmout se necha, nekdy i sam prijde. Ale venku NE, je mu to trapne 😀
Ted ho prevlekam a pomaham s hygienou kvuli urazu ruky a je z toho celkem vynervovany. ( umyt vlasy treba )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
30.12.20 13:40
@Josefuna píše:
Od 11 let do 19 let.

Teenager je, už podle názvu, dospívající mezi 13 a 19 lety. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17037
30.12.20 13:57

Tak venku je to trapny uz snad od desiti. Jinak obejmout a dat pusu chodi 15lety porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
30.12.20 14:17
@MrsNorris píše:
Teenager je, už podle názvu, dospívající mezi 13 a 19 lety. ;)

To jo, ale drive se tomu cesky rikalo ‘nactileti’ a to by pak bylo 11-19 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3326
30.12.20 14:28
@Martha03 píše:
@Josefuna jenže ono hlavně záleží na tom „dítěti“. Já to od puberty nesnášela přišlo mi to trapný :lol: a kolem 25tky, kdy si člověk uvědomí, že rodiče tu nebudou pořád a chceš, aby nic nezůstalo nevyřčeno, tak změníš názor. Ale je to hlavně o lidech, jsou tací jenž objímání berou jako narušení osobního prostoru a není jim to příjemné ani s partnerem natož s rodiči. Takže asi tak. Já ve svých 33ti letech se loučím s rodiči objetím, s tátou i mámou pusou na pusu (což teda některým přijde extra divný, já zase nechápu proč).

Tohle tady nekde zvyraznete a uz neni nic vic k tomu co rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
30.12.20 14:40

Já mám děti malé, nicméně synové kamarádky 15 let a 13 let nemají problém ji obejmout, dát pusu, říct "mami mám tě rád ". Kéž by to tak jednou u nás bylo taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
30.12.20 14:45
@Martha03 píše:
@Josefuna jenže ono hlavně záleží na tom „dítěti“. Já to od puberty nesnášela přišlo mi to trapný :lol: a kolem 25tky, kdy si člověk uvědomí, že rodiče tu nebudou pořád a chceš, aby nic nezůstalo nevyřčeno, tak změníš názor. Ale je to hlavně o lidech, jsou tací jenž objímání berou jako narušení osobního prostoru a není jim to příjemné ani s partnerem natož s rodiči. Takže asi tak. Já ve svých 33ti letech se loučím s rodiči objetím, s tátou i mámou pusou na pusu (což teda některým přijde extra divný, já zase nechápu proč).

Krásně napsaný. :kytka: Moje řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97413
30.12.20 14:58

Syn skoro 19 let, každý večer když jde spát mi dává pusu jakoby do vlasů. Jinak nějaké jo velké mazlení už neprovozujeme.Sem tam se jde přišmrdolit, pohladit mě a tak, ale to v soukromí…když jsem se s ním chtěla vyfotit na vánočních trzích mezi lidmi, tak se tvářil otráveně jako správný teenager. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
30.12.20 15:04
@Josefuna píše:
Jak dlouho se syni chteli s vama mazlit, objimat apod.? Trva to dodnes nebo to v urcitem veku skoncilo, ze jim to bylo uz trapne? U nas by se objimali apod. kazdy den, k tomu louceni pred spanim apod., ja jsem rada a nechci, aby to skoncilo, ale rikam si, ze to asi nevydrzi. U synovce 20 + uz nevidim, ze by se tak mel k matce jako u nas.

Tak ono by bylo divný se chodit mazlit s mámou třeba v 15ti.
Když bych to vzala podle sebe, já na to nebyla nikdy. Nějaký opusinkovavani při návštěvách babiček apod. Prostě na to nejsem, mám ráda od mala svůj prostor.
Jako dítě jsem to kolikrát zkousla, protože to chtěli rodiče, asi jsem v tomhle trochu asociální :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
30.12.20 15:24
@Martha03 píše:

Me by pusa na pusu s otcem taky prisla silene divna. Kdyz jsme oba dospeli chlapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat