Matky metalistky - Východní Čechy :)

866
5.8.13 16:22

Matky metalistky - Východní Čechy :)

Zdravím :) ráda bych touto formou našla nějaké maminky poslouchající rock/metal/grind nebo podobnou muziku, které rády občas vyrazí zablbnout na koncert/festival. Vlastně nemusí být ani maminkami, v prvé řadě jde o tu sdílenou vášeň v podobě muziky. Jde mi o to, že jsem již nějakou dobu doma, tzv. na zadku, starající se o dítě a nikam do společnosti moc často nechodím. A když jdu, tak max do cukrárny, takže najednou mě popadla taková deprese z toho, že jsem ztratila kontakt s lidma, kteří mají cosi se mnou společného víc, než poprděné plenky našich dětí. Chtěla bych zase vyrazit někam na koncert, festival, ne samozřejmě každý víkend, ale brzdí mě hlavně to, že nikdo nechce chodit se mnou :) Manžel se mnou nemůže, většinou hlídá, v tomhle se střídáme. Též poslouchá metal, ale chodí si se svými kamarády, holky neberou a já vlastně tady žádné „svoje“ kamarády/ky poslouchající tuto muziku nemám (jsem náplava z Moravy).

Doufám, že tu někoho spřízněného najdu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ve-ru
5.8.13 16:34

@rajada Ahoj :mavam: Já sice nejsem z východních, ale z jižních Čech, jestli to neva? Jinak taky náplava :roll: :mrgreen: Až od Karviné :)

• Nahlásit
  • Citovat
Ve-ru
5.8.13 16:34

@rajada Jo a ještě nejsem ani matka :oops: Termín porodu mám v září :)

• Nahlásit
  • Citovat
866
5.8.13 16:40

@Ve-ru
neva, ani že jsi z JČ a ani, že ještě nejsi matka :)) Akorát asi nepojedeš jen hned tak na fesťák, co?:))

Ale tak o muzice pokecat můžem, co posloucháš? Ať se zorientuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260
5.8.13 17:13

Praha už je asi trochu ďaleko, že? ;-) Ale zase v Prahe je docela dosť koncertov ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
5.8.13 17:45

@Basha3 Jo byli tam Ironi a já nemohla páč mám pupek… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gibbo
5.8.13 17:46

Ahoooooooooooooooj, taky se řadím do metal řady :) A palec nahoru za východní čechy :)

• Nahlásit
  • Citovat
4260
5.8.13 17:49

@xantipi - ja zase rozmýšlam nad nejakým koncertom. Však brucho snáď nevadí… Nepojdem predsa do kotla ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
5.8.13 17:51

@Basha3 To né, ale riziko, musím ležet :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260
5.8.13 17:57

@xantipi - aha, tak to ma mrzí. Ale musíš sa šetriť. Život nekončí, budú ďalšie koncerty :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25688
5.8.13 20:53

:mavam: Tady se hlásí metal matka dvou malých dětí (2 roky a půl roku)… Současné bydliště Praha, jinak tedy naplavenina ze střední Moravy. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
5.8.13 23:07

Tak dobrá, vykašleme se na Východní Čechy a dáme to celorepublikově :) každopádně letos asi žádný festival už nestihneme/nestihnu, Masters skončil, Metalfest skončil, Brutal Assault začíná za tři dny a to je před výplatou :D takže nějaký koncertík? nevíte někdo o něčem, kam by se dalo? i něco malého :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25688
6.8.13 08:44

@rajada My jezdívali na MOR a BA, ale podlední dva roky už to nešlo. Manžel byl loni na BA, ale já ne. Jinak o fesťáčku ani koncíku právě nevím, docela bych i šla… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
6.8.13 08:54

Ahoj :mavam: Tak 14.8. jsou na holešovickým výstavišti Killswitch engage, ty mám ráda, tak mě docela mrzí, že se tam nedostanu :roll: Ale měsíc před porodem už je to docela risk :nevim: Hrajou tam s nima SOaD ( ty zas nemám ráda ) a NOFX - ty mi nevadí :) Vstup od 1.290,–. Jinak kromě BA se u nás letos asi už nic kloudného nekoná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
866
6.8.13 08:57

@Vája
My byli loni na MoR, dceru nám celej týden hlídala mamka (tehdy byl mladé rok). Jinak si na koncerty, jak píšu, jezdí chlap sám. Letos jsme chtěli na BA, ale zase jsme nestihly levnej předprodej a dva litry za lístek se nám dávat nechce (za jednoho). Máme to sice kousek, takže bychom tolik neprojeli na benzínu, ale stejně tam nic moc nehraje :D

na konci srpna je v Lázních Bohdaneč punk festival, tak ještě uvažuju o tom. Sice to není metal, ale kurnik, aspoň něco, kde si můžu zaskákat a trochu se opít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama