Matrace pro mimi: kokos-molitan-kokos vs PURpena-kokos-PURpena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuLuLuLuLuLu
Nováček 2 příspěvky 03.09.18 12:33
Matrace pro mimi:kokos-molitan-kokos vs PURpena-kokos-PURpena

Ahoj, vybiram matraci pro miminko do pristavne postylky. Dosla jsem k zaveru, ze bych chtela kombinaci kokos - molitan (PUR pena). Ale nasla jsem dve varianty:

kokos-molitan-kokos (vyrobce Danpol na Kojeneckeoble­ceni.eu)

nebo

molitan (pena)-kokos-molitan (pena) (vyrobce MPO-matrace.cz, matrace Marcelka Natur)

Nemohu najit nejake relevantni info ohledne rozdilu - co je lepsi? Dokazete poradit?

Dekuji.

Reakce:
KristynaTita
Kecalka 450 příspěvků 03.09.18 13:14

@LuLuLuLuLuLu kokos nebrat. hnije, je tvrdý.
doporucuji pur penu. pouze.

Helileli
Závislačka 3051 příspěvků 03.09.18 13:26

Malé mimco by nemělo mít tvrdou matrací, dráždí je to zbytečně k pláči, pokud jsou uplakanejsi.
Za mnohem zásadnější povazuju pratelnost, když se mimco procura, prokaka krz plinku, pobleje, aby nebyla rovnou na vyhození.
Takže pouze Pur pěnu, kvalitní matraci s kokosovým jádrem až do velké postele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:34

Nejdřív jsem pořídila matraci kokos-molitan-kokos od firmy Madex (výroba ČR), ale strašně zapáchala po lepidle, nevyčichlo to ani po měsíci, tak jsem matraci vrátila.
Pak jsem koupila kokos-molitan-kokos od firmy Scarlett (výroba Polsko). Matrace vůbec nijak nesmrděla.
Nemám zkušenost s tím, že by kokos hnil, naopak mi ta matrace přijde, že hodně rychle uschne. Pod prostěradlo dávám ale ještě další vrstvu, takže nikdy se ta matrace nenamočila moc. Obal je na zip, lze sundat a vyprat. Je tvrdší, ale tvrdší jsem pořídila záměrně. Protože co jsem si před pořízením četla různé články, dospěla jsem k závěru, že tvrdší spaní je pro malé děti vhodnější.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 03.09.18 15:02

Já jsem původně chtěla matraci kokos-pur pěna - mám dojem že od scarlett. Ale nakonec jsme pořídili studenou pěnu. Na kokos jsem četla dobré recenze, ale po delší době se může z ní prášit a jelikož já jsem alergic- tak jsem ji radši nevolila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >