Matrika změna údajů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 08:59

matrika změna údajů

Ahoj,
asi blbý dotaz, ale raději se prvně zeptám na zkušenosti :D. V sprnu se vdávám a s přítelem jsme v květnu na matrice vyplňovali údaje a platili 1000 Kč. Vyplnila jsem tam, že chci své příjmení i jeho příjmení. Za těch pár týdnů jsem si to ale rozmyslela a chtěla bych si nechat pouze své. Myslíte, že to jde ještě nějak změnit když tam zavolám? Případně zda budou chtít nějaký poplatek. Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.6.22 09:48

Myslím, že když tam teď zavoláš, tak budeš mít přesné info než čekat na odpověď zde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15475
27.6.22 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj,
asi blbý dotaz, ale raději se prvně zeptám na zkušenosti :D. V sprnu se vdávám a s přítelem jsme v květnu na matrice vyplňovali údaje a platili 1000 Kč. Vyplnila jsem tam, že chci své příjmení i jeho příjmení. Za těch pár týdnů jsem si to ale rozmyslela achtěla bych si nechat pouze své.Myslíte, že to jde ještě nějak změnit když tam zavolám? Případně zda budou chtít nějaký poplatek. Předem děkuji.

Zvláštní, budete manželé, ale jméno každý jiné. No co, vaše věc. Zavolej si na matriku, tam se dozvíš víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
29.6.22 01:37

Zvláštní rozhodnutí. Hodně žen by se rádo vydalo i z důvodu stejného prijmeni a ty jdeš proti proudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143
29.6.22 02:43

Můžeš, samozřejmě to Můžeš změnit.
A s platbou nevím.
Je to jen tvoje věc, nemusíš mít jeho jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
29.6.22 06:24

Jenom tam zavolej, před svatbou to nic nestojí. Já to příjmení řešila asi týden před, protože jsem pořád nebyla rozhodnutá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat