Reklama

Maturita 2018 Čj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 16.04.18 23:27
Maturita 2018 Čj

Dobrý den, můj kluk neudělal maturitu. Kolikrát může opakovat 4.ročník?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinenatyber
Kelišová 6013 příspěvků 16.04.18 23:36

To už víte výsledky?? Jinak má další pokus v září a pak myslím ještě dva.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 16.04.18 23:38

Proč by opakoval celý ročník :think:. V září má ještě jeden pokus, tak holt bude muset přes prázdniny krapet zabrat ;)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 16.04.18 23:48

Bud v klidu, muj spoluzak ze stredni delal maturitu asi na posesty.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 00:36

Psal slohovku a myslí si, že to neudělal. S ním to trochu složitější. Maturuje prave po šesté, pokaždé mu nevyšla čeština, jinak všechno vždy udělal napoprvé. Tak právě přemýšlíme, jestli jít znova do 4.ročníku.

Victoria1988
Stálice 67 příspěvků 17.04.18 01:29

Co to je za nesmysl? Maturita lze dělat jen : řádný termín plus dva opravné. Pak už musí znovu opakovat ročník. Takže to nedal ani tak?
No a nejde mi to do hlavy. Nedat něco tak lehkého jako je maturita z češtiny.
U matematiky bych to ještě chápala, ale vždyť čeština je tak uboze primitivní! Didaktak, sloh a ústní maturita je jen přečtení 20 knížek.
Starší lidé to měli mnohem těžší.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 04:33

Pro někoho je ta čeština holt složitá.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 04:46

Už byl dvakrát ve 4.ročníku. Když maturoval 6 krát.

Victoria1988
Stálice 67 příspěvků 17.04.18 04:50

Nejde mu zaplatit nějaké opravdu intenzivní doucovani? Vždyť nemusel psát sloh. Chápu, ze někdo třeba nechce psát úvahu, ale je tam výběr snad z 6 témat. Mimo jiné i úřední dopis což je věc pro život a lehčí než úvaha. Stačí dodržet předpis pro dopisy atd.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 04:57

Jasně doučování potom bude.Ted spíš řešíme jestli mám znova do 4.ročníku a nebo raději dálkově.

vertunka
Závislačka 4580 příspěvků 17.04.18 05:06
@Zaha99 píše:
Pro někoho je ta čeština holt složitá.

V tom pripade nechapu co dela na stredni skole s maturitou. At si udela alespon vyucak. Kdyz uz 6krat nezvladl maturitu :nevim:.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 05:12

To je taky možnost.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 17.04.18 05:15

A nepřemýšleli jste spíš o přechodu na učiliště? Očividně není studijní typ a zbytečně ztrácí roky života, mohlo by se ulevit i jemu i vám

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 05:23

Učiliště zvážíme. Dekuju

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 17.04.18 05:41

Učiliště bych tedy v jeho případě zvažovala už dávno. Na jaké jste škole? Zbytek předmětů byl bez problémů nebo jen s odřenýma ušima?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama