Maturita dálkově 2021

Anonymní
14.4.21 17:46

Maturita dálkově 2021

Ahoj,
pustila jsem se do dodělání maturity při mateřské. Bohužel děti mám pořád doma (dvojčata) a jsem už z toho nešťastná. Školka v nedohlednu. Testů se nebojím, protože jsem s nimi začala dřív a dávám je. Ale ta ústní část. :,( Vím, mám ještě do června čas a také se snažím udělat po večerech co můžu, ale chce se mi už brečet a vzdát to.
Je tu někdo, kdo také bojuje? Mám chuť to zahodit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12293
14.4.21 18:18
@Anonymní píše:
Ahoj,
pustila jsem se do dodělání maturity při mateřské. Bohužel děti mám pořád doma (dvojčata) a jsem už z toho nešťastná. Školka v nedohlednu. Testů se nebojím, protože jsem s nimi začala dřív a dávám je. Ale ta ústní část. :,( Vím, mám ještě do června čas a také se snažím udělat po večerech co můžu, ale chce se mi už brečet a vzdát to.
Je tu někdo, kdo také bojuje? Mám chuť to zahodit :zed:

to dáš! bud v klidu. V žádném případě to nevzdavej. Nebo půjdes dvakrát, to je jedno. Držím pěsti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
14.4.21 18:27

Dodelavam si Ing. Plne te chapu. Letos bych mela statnicovat a uz jsem to presunula na podzim. Home office, skola, skolkove dite doma proste nejde dohromady :zed:

Příspěvek upraven 14.04.21 v 20:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14504
14.4.21 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
Je tu někdo, kdo také bojuje? Mám chuť to zahodit :zed:

Neboj, to pujde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12293
14.4.21 18:35

Me čekají Bc. statnice. určitě odkladam q budu rada, když uzavru semestr. Bakalářku mam napsanou, čekám na posudek. S detmi jsem dělala VOŠku. Nechápu, ze jdem to vydržela.
@elinka90 mnoho úspěchů a gratuluji, že mas Bc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
14.4.21 20:23

@g.sandova dekuju. To jsem si delala po stredni. Ted lituju, ze jsem hned nepokracovala na Ing., kdyz byl clovek svvbodny a bezdetny. :lol: ale co, dosla jsem dal nez jsem vubec pri nastupu na magisterske studium ocekavala, chybi mi 2 posledni zkousky a to uz proste dam. Pak se po nocich vrhnu na diplomku a uz se nikdy nebudu muset ucit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat