Maturita dálkově na Střední škole gastronomické a hotelové s.r.o.

474
4.2.21 15:16

Maturita dálkově na Střední škole gastronomické a hotelové s.r.o.

Ahoj, je tu někdo, kdo dálkově maturoval na této škole? Nejlépe Cestovní ruch nebo podobný obor? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9017
4.2.21 16:13

To snad ani nejde ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
4.2.21 17:05

...

@karkarka píše:
To snad ani nejde ne?
?

Je fakt, že výroční zpráva ukazuje, že neodmaturovalo 161 studentů (dálkového) a odmaturovalo 186, což mě dost zarazilo. Jinak máte/máš nějakou zkušenost s touto školou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
4.2.21 17:37

@Monik29 ale oni museli maturovat distance-osobně na škole. Nebo na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
4.2.21 17:48

...

@karkarka píše:
@Monik29 ale oni museli maturovat distance-osobně na škole. Nebo na co se ptáš?

No jde mi o to, co nás čeká, proto se ptám, zda tu je někdo, kdo na téhle škole maturoval :-) Tedy čeká snad za 3 roky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
4.2.21 20:30

Nematurovala, ale chodila jsem tam. Školné ročně 21 000,–. Měla jsem to na dva roky (bez matematiky). Bylo to tam fajn, jenom ten systém online testu a učení masakr, strašně nepřehledná „aplikace“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
4.2.21 20:55

...

@alena1995 píše:
Nematurovala, ale chodila jsem tam. Školné ročně 21 000,–. Měla jsem to na dva roky (bez matematiky). Bylo to tam fajn, jenom ten systém online testu a učení masakr, strašně nepřehledná „aplikace“.

Můžu se zeptat, kdy a proč jste nedokončila? To bylo asi podnikání, že? I když to teď stojí 19 800kč :-)

Já jsem za studijní zónu ráda a zvlášť v téhle době, prakticky žádné učebnice, jen je toho hodně a je vidět, že to dělá externí firma, jsou v tom dost chyby, teda už je to asi lepší, ale slyšela jsem věci… Na ruštinu nám dali testy úplně pryč hned na začátku roku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
4.2.21 21:20

@Monik29 Kdy už si nepamatuji, skončila jsem z důvodu stěhování se (300km) a také mi učení touto formou nevyhovovalo. Bylo toho moc, bylo to neurovnané, neorganizované, kolikrát jsem ani nerozuměla, co tím chtěl básník říct.

Pro mě to nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
4.2.21 21:22

@Monik29 Jo a vím, že prakticky žádné učebnice, ale myslím, že snad každý kdo tam byl semnou si pořizoval učebnice na „vlastní pěst“, protože tam bylo spousty cvičení, lépe vysvětlené, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 21:36

...

@alena1995 píše:
@Monik29 Jo a vím, že prakticky žádné učebnice, ale myslím, že snad každý kdo tam byl semnou si pořizoval učebnice na „vlastní pěst“, protože tam bylo spousty cvičení, lépe vysvětlené, atd.

Já jsem chvíli chodila na přípravný kurz Rj s lidmi, co šli na 2 roky, ti mají jen jeden jazyk, ale účto, eko i matiku, je toho tam dost. My máme v prváku oficiálně 7 předmětů, na každý se udělá „esej“, povinný test online a pak jeden ve škole, pokud je otevřená. Problém jsou jazyky, málo času, takže začínám dálkově od konce února v jazykovce. Viděla jsem materiály druháku a uf uf :think: Ale i to, že ve výroční zprávě jsem našla, že na dálkovém udělalo maturu jak v jarním tak i podzimním termínu 186 lidí a neudělalo jí 161! Mě jaksi „krapet“ znejistilo heh :think:

• Citovat
  • Nahlásit
474
4.2.21 21:38

...

Jsem to omylem dala anonymně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
4.2.21 21:51
@Anonymní píše:
Já jsem chvíli chodila na přípravný kurz Rj s lidmi, co šli na 2 roky, ti mají jen jeden jazyk, ale účto, eko i matiku, je toho tam dost. My máme v prváku oficiálně 7 předmětů, na každý se udělá „esej“, povinný test online a pak jeden ve škole, pokud je otevřená. Problém jsou jazyky, málo času, takže začínám dálkově od konce února v jazykovce. Viděla jsem materiály druháku a uf uf :think: Ale i to, že ve výroční zprávě jsem našla, že na dálkovém udělalo maturu jak v jarním tak i podzimním termínu 186 lidí a neudělalo jí 161! Mě jaksi „krapet“ znejistilo heh :think:

My co jsme byli na dva roky, jsme neměli matiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat