Maturita - nestíhám

Anonymní
16.5.17 14:10

Maturita-nestíhám

Ahojte, omlouvám se že anonym, ale cítím se blbě :/.Jsem po 3 letech ve škole a šla jsem rovnou do posledního ročníku, kde mi uznaly známky a chodila jsem jen na čj a aj-dohromady jsem tyto předměty měla asi 15×, takže moc hodin nebylo. Teď mám poslední týden a nestíhám se učit, za celý rok jsem si musela vypracovávat otázky, hledat materiály, a chodit na uzavření klasifikace z maturitních předmětů + se starám o domácnost a o roční dítě. Je tady maminka, která to taky nestíhala a zvládla to? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3126
16.5.17 14:15

Zařídit si hlídání a systematicky se naučit ke každé otázce něco, aby to stačilo na projití! Držím palce!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 14:17

@sediza : Hlídání bylo domluveno na celý týden, ted ho budu mít jen pátek, sobota :( ostatní jak slibovali, tak radši mají jinou práci :(

• Nahlásit
  • Citovat
3126
16.5.17 14:22

Zkusila bych se zeptat jeste jinde. A hlavne ucila bych se kazdou volnou chvilku. I na záchodě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
16.5.17 14:51

A kdy máš maturitu, z čeho a jak dlouho už se učíš?

• Nahlásit
  • Citovat
530
16.5.17 15:24

Já jsem maturovala minulý rok, malá se narodila v listopadu. Od ledna jsem normálně nastoupila zpátky do školy, abych neodkládala zbytečně rok.. Na ústní jsem se začala učit asi týden před.. Testy jsem udělala napoprvé, kromě didakťáku z AJ, který jsem dala teď napotřetí! Učila jsem se večer, když malá spala. Na hlídání nikde nebyla, i když mi to všichni z rodiny nabízeli :). Držím palce, ať se povede :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 15:40

Ahoj, já mám 22.5. státnice a učit jsem se začla včera :D mám doma 26. měsíčňího ďáblíka, tak si taky říkám, jestli to jako vůbec stihnu. Můžu se učit každý den jen odpoledne, partner chodí domu v půl 5. Ale říkám si, že když jsem s prckem zvládla celý 3 roky bez přerušení, dokonce jsem kromě jedné zkoušky všechny udělala na poprvé, tak to by bylo, aby mi jen taková „formalitka“ nevyšla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 16:23

@Pítrsovo presne proto jsem rada ze statnicuju jeste pred porodem :D ucim se uz mesic.. ale ja jsem hrozny stresar…(taky jdu 22.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23120
16.5.17 16:24

Odložit zásady jako, že budou bez tv a podobně a snažit se je takto zabavit a učit se. Případně je hezky, vytáhni je na hřiště, sedni na lavičku a uč se s tím, že sem tam koukneš co dělají. A vykašli se na úklid a nepotřebné věci doma, ten týden to vydrží. A neboj v hlavně ti něco z toho vypracování zůstalo a teď to určitě někde v paměti najdeš a maturou projdeš. Loni jsem měla totéž se státnicemi a taky to prošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
16.5.17 18:48

Jestli ti stačí na čtyřku, tak ti určitě něco uvízlo v hlavě i bez intenzivního drcení. Uč se co to půjde, domácnost prostě seznam s tím, že do běžného režimu najedeš až po maturitě a teď to budeš trochu flákat, pochopí tě. Jakmile dítě usne, nebo se zabaví, šup k učení. Dá se to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 19:29

No právě, že jsem taky neudělala didakták z aj o 1 bod :/ No právě snad mi tam něco uvízne :D naštěstí jsem na mateřské a nic mě nehoní, abych si to nemohla udělat v září, ale jeden člen z naší rodiny mi řekl, že bych měla víc máknout, když jsem aj nedala, přitom jedu snad na 120%, jsem nevyspaná a myslím jen na to, kdy se půjdu učit, je mi z toho zle

• Nahlásit
  • Citovat
530
16.5.17 20:05
@Anonymní píše:
No právě, že jsem taky neudělala didakták z aj o 1 bod :/ No právě snad mi tam něco uvízne :D naštěstí jsem na mateřské a nic mě nehoní, abych si to nemohla udělat v září, ale jeden člen z naší rodiny mi řekl, že bych měla víc máknout, když jsem aj nedala, přitom jedu snad na 120%, jsem nevyspaná a myslím jen na to, kdy se půjdu učit, je mi z toho zle

Na jare mi to taky uteklo o bod. Na podzim o pet a ted jsem mela 61,takze jsem mela,,navic,, 19 bodu :dance: vcera prisly vysledky a takovou ulevu jsem dlouho nezazila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 21:50

@zelenoockaa19 já panikařím vždy na poslední chvíli, takže zatím jsem ještě v klidu :D věřim, že za ty 3 roky mi něco v hlavě zůstalo, aspoň na ty trojky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama