Maturita, nic neumím

Anonymní
15.5.18 11:38

maturita, nic neumim

Zdravim, nejake typy jak dat pozitri ustni maturitu? Prijde mi ze absolutne nic neumim:/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24940
15.5.18 11:40

To měl každej ;) Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
15.5.18 11:44

Budes umet i veci o kterych jsi ani nevedela ze je umis neboj :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5560
15.5.18 11:44

Tim trpi hodne lidi, pred jakoukoliv vetsi akci. Maturita je souhrn předešlých 4let studia. Neco v te hlave je i kdyby se ti to nezdalo. Preji stastny los na otazku, to bude dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
15.5.18 11:47
@Anonymní píše:
Zdravim, nejake typy jak dat pozitri ustni maturitu? Prijde mi ze absolutne nic neumim:/

To je naprosto, ale naprosto normální. :) Ale když člověk ví, že se učil, tak ono to tam přece někde je. Hlavu vzhůru a hodně štěstí. I toho je u maturity vždy aspoň trochu potřeba. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1825
15.5.18 11:51

Napiš si na lístečky, co si chceš vytáhnout. Rozlep na víc míst, ať na to často vidíš. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
15.5.18 11:52
@Kamkam píše:
Napiš si na lístečky, co si chceš vytáhnout. Rozlep na víc míst, ať na to často vidíš. :D
:lol: :palec: Mně teda nic moc nepomohlo. Vytáhla jsem to nejhorší. :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.05.18 v 11:54

• Citovat
  • Nahlásit
15.5.18 11:54

Ted uz bych hlavne zapracovala na psychicke pohode, at kdybys nevedela, co po Tobe presne chteji, v nejhorsim aspon hezky mluvis o necem jinem :D A neboj, takovy pocit jsem mela taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
15.5.18 11:55

Sama za sebe musím říct, že maturita byla pro mě nejhorší (kam se hrabaly třeba státnice).
Snaž se ke každé otázce alespoň něco naučit, komise tě nebude chtít potopit. Všechny otázky si alespoň přečti, ono v té hlavě něco zůstane (i když teď ti to třeba nepřijde).
Držím palce!!! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 11:57

Hlavně klid, musíš si věřit a pak to zvládneš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
15.5.18 11:59
@BloomingGorgeous píše:
Ted uz bych hlavne zapracovala na psychicke pohode, at kdybys nevedela, co po Tobe presne chteji, v nejhorsim aspon hezky mluvis o necem jinem :D A neboj, takovy pocit jsem mela taky.

Souhlas. Hlavně pořád mluvit. Ono to vypadá líp a lze se i slušně chytit. No, jak jsem si vzpomněla, je mi mdlo. :mrgreen: Ale k tomu mládí to prostě patří. A celkově na školu ráda vzpomínám.

• Citovat
  • Nahlásit
48338
15.5.18 12:00

To jsem mému tátovi říkal taky - že neudělám maturitu z češtiny. On jen mávl rukou a řekl: Když jenom z češtiny. Udělal jsem za 3. Hodně štěstí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
15.5.18 12:04

Ten pocit je dost normální :mrgreen:
Ke každé otázce, kde to má smysl, si vypiš na kartičky a zapamatuj alespoň pár nejpodstatnějších bodů, od kterých se můžeš odrazit. Když zbyde čas, vyber si pár otázek a ty si projdi víc. Dobře se před maturitou vyspi, nešprtej hluboko do noci - jednak je to zbytečné a jednak vyspaný mozek překvapí nečekanými záchvaty inteligence. Nepanikař, dejchej :kytka:

A pamatuj si, že když něco nevyjde, tak se svět nezhroutí, v nejhorším to dáš na druhý pokus a houby se stane. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20823
15.5.18 12:08
@rokris píše: :lol: :palec: Mně teda nic moc nepomohlo. Vytáhla jsem to nejhorší. :mrgreen:Příspěvek upraven 15.05.18 v 11:54

Nápodobně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2084
15.5.18 12:08

Presne jak ti radi, ke kazde otazce si napis par zakladnich bodu, na ktere si vzpomenes. Klidne sinto projizdej do posledni chvile, mela jsem casto stesto a vytahla neco, co jsem cetla naposledy. Hlavne kdybys noc predtim nemohla spat, tak se tim nenervuj a jen lez, hlavne zadne leky. I po 2 hodinach spanku se da udelat zkouska. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama