Maturitní ples a jeho přípravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evča 20
Povídálka 39 příspěvků 26.11.17 12:26
Maturitni ples a jeho pripravy

Ahoj zeny, chci se zeptat na Vase rady a zkusenosti s maturitnim plesem. Premyslim, jak to udelat s vlasy, licenim a nehty. Ke kadernici a kosmeticce urcite pujdu ten den, ale nevim v jakem poradi, co by jste mi poradily? A kosmeticka me pouze nalici nebo mi udela i celkovou kosmetiku, jak ste to mely vy? Nebo se chodi na normalni kosmetiku den pred plesem? Normalne na kosmetiku nechodim, tak jestli si mam sama upravit oboci? A premyslela jsem o francouzske manikure to bych si mela nechat udelat den predem?
A co se tyka samotneho plesu, chci se zeptat, jestli tam byva tanec s rodici? Ja se s rodicemi nestykam, jsou spatne vztahy. Takze mi tam pujde akorat pritel a jeho rodina.
Dekuji za odpovedi.

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 26.11.17 12:52

Nehty den předem. Klasickou kosmetiku vůbec, mohla bys být zarudlá. A ideálně líčení i vlasy od jedné osoby, nebo alespoň v jednom salonu. Pak si to můžou rozvrhnout jak chtějí. Např. Umytí a natočení vlasů, pak nalíčit a nakonec dokončení účesu. Samozřejmě v den plesu, nejlíp odpoledne.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 26.11.17 12:58

Kosmetiku pokud bys chtěla tak určitě ne v den plesu, ale několik před. To samé je lepší si domluvit zkoušku líčení aby jsi pak nebyla nemile překvapená. Záleží na tvých finančních možnostech a hlavně se domluv s kosmetičkou.
Nehty pokud nechceš něco extra bych možná i zkusila sama.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 26.11.17 13:07

@Evča 20 2 dny předem jsem šla na obočí, v den plesu jsem šla nejdřív ke kadeřnici a potom na líčení…toť vše. Jo a oholila jsem si nohy…

Alkata
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 26.11.17 13:42

Tanec s matkou/otcem bývá ten uplne první. Pokud tam bude mit přítel rodiče vezmes jeho tátu nebo vynechas. Nic se nestane.

Taka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 26.11.17 14:04

Ve středu kosmetika, ve čtvrtek nehty, v pátek dopoledne příprava prostorů na ples, výzdoba apod, po obědě kadeřnice (účes vydržel do druhého dne do rána, takže žádný strach), po kadeřnici líčení a večer ples. A pohoda, vše vydrželo opravdu do druhého dne.
Ať se ten velký den vydaří :kytka:

edit: a tancovala bych buď s přítelem nebo s jeho tatínkem, to je na domluvě ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >