Maturitní ples - co k těmto šatům?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coudy17
Stálice 74 příspěvků 22.01.18 13:45
Maturitní ples co k těmto šatům

Ahoj/Dobrý den Kamarádka má jít na maturitní ples svojí kamarádce půjčuji jí moje šaty které jsem si kupovala něž jsem zhubla teď jsou mi větší ona má širší boky tak jí sedí opravdu dobře tím že jde na maturitní ples do ČB tak si myslím že nemusí úplně držet ty mýty že dlouhé šaty patří pouze maturantkám navíc těmahle určitě nikoho nepohorší teď ale nastává otázka co za botky (barva, zdobení-nezdobení, uzavřená špička-páskovky)? nemám nejmenší tušení na focení jsem si vzala stříbrné páskovky abych nebyla na boso a necárala šaty po zemi jinak se mi k tomu vůbec nelíbí :/ a co špeky když jsou šaty ke krku asi spíš nějaké krásné naušnice? prosím radu boty-doplňky-vlasy (dlouhovlasá blondýna) jsme v koncích :nevim: děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 22.01.18 13:52

Já bych si k tomu možná vzala uzavřené botky na podpatku a třeba černé ale s nějákýma třipitkama ale ne hodně ale jen tak decentní :) a delší naušnice stříbrné barvy bych volila a nějáký hezký drdol bych si nechala udělat v kadeřnictví :)

coudy17
Stálice 74 příspěvků 22.01.18 14:04

@Petruna21 děkujeme moc :srdce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 22.01.18 14:05

Ty šaty jsou sametové??
Ty páskovky mi k nim taky nejdou, působí to nepřiměřeně jak letní boty k zimnímu stylu/resp. zimnímu teplému, byť elegantnímu materiálu.

vzala bych si lodičky max s otevřenou špičkou, nebo i uzavřené. třebas stříbrné barvy.
vlasy určitě vyčesat /je třeba prodloužit krk, jsou -li šaty se stojáčkem/, k tomu delší štrasové náušnice.

Příspěvek upraven 22.01.18 v 14:09

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.01.18 14:08

Určitě bych zvolila vyčesané vlasy nahoru, dlouhé náušnice, a jiné než černé doplňky. Třeba nude lodičky a nude psaníčko s nějakými zirkony nebo tak. I na ruku se dá místo šperku použít květina v odstínu nude. Místo nude může být stříbrná, starorůžová…

coudy17
Stálice 74 příspěvků 22.01.18 14:12

@jankajj děkujeme :srdce:

coudy17
Stálice 74 příspěvků 22.01.18 14:13

@kontramatka děkujeme moc :srdce: ta květina na ruku nás napadla taky ale nechceme živou kamarádka je alergická nevíte o nějaké stránce kde sehnat umělou? :/

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.01.18 14:17

https://www.stoklasa.cz/index.php?…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 22.01.18 14:18

K večerní toaletě patří silonky. A silonky patří do uzavřených lodiček. Toho se držte. Jinak souhlasím s ostatními. Vyčesat vlasy a náušnice. Líbí se mi ten nude nápad s doplňky :palec:

coudy17
Stálice 74 příspěvků 22.01.18 14:23

@Čičorečka @kontramatka děkujeme moc jste zlatíčka :srdce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.01.18 14:31
:mavam:

g.sandova
Závislačka 3542 příspěvků 22.01.18 14:37

@Čičorečka teď jsem četla, že silonky být nemusí. A k večerním lodičky s otevřenou špičkou. Ale módní policie Františka tam stepovat nebude, tak je to asi jedno

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 22.01.18 14:40

Já bych si punčochy /samozdržící? radši vzala, holé nohy se mi nelíbí. zvlášť když je tam vysoký rozparek. noha v punčoše zpravidla vypadá o hodně líp.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 22.01.18 14:43

@g.sandova na mě to vždycky bude působit jako “nedostatečně jsem se na ples připravila. No co, vezmu si ty sandálky z léta”. Ale já jsem konzerva. Uvolňování mravů v dresscode mi jde proti srsti :D

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.01.18 14:43
@jankajj píše:
Já bych si punčochy /samozdržící? radši vzala, holé nohy se mi nelíbí. zvlášť když je tam vysoký rozparek. noha v punčoše zpravidla vypadá o hodně líp.

Já taky. Zvlášť když není léto a nejsme zrovna krásně opálené…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama