Maturitní plesové šaty a boty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 17:08
Maturitní plesové šaty a boty

V září jsem si kupovala šaty na svůj maturitní ples a paní, která mi je prodávala, říkala, že před samotným plesem by možná bylo dobré si dát šaty ještě někam nažehlit, kdyby byly pomačkané (mám saténovou sukni), a jelikož jsem šaty neměla celou dobu pověšené, tak se sukně trochu pomačkala, jen vůbec nevím, jestli něco takového je, na internetu jsem nic moc nenašla..má někdo zkušenost?
A taky má druhá otázka míří na boty, šaty mají stříbrný vršek a červenou saténovou sukni, boty asi nebudou ani nějak extra vidět, ale i tak..hodí se černé, nebo byste spíš volili nějaké stříbrné, aby se hodily k vršku šatů? :D

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 14.01.19 17:11
@Anonymní píše:
V září jsem si kupovala šaty na svůj maturitní ples a paní, která mi je prodávala, říkala, že před samotným plesem by možná bylo dobré si dát šaty ještě někam nažehlit, kdyby byly pomačkané (mám saténovou sukni), a jelikož jsem šaty neměla celou dobu pověšené, tak se sukně trochu pomačkala, jen vůbec nevím, jestli něco takového je, na internetu jsem nic moc nenašla..má někdo zkušenost?
A taky má druhá otázka míří na boty, šaty mají stříbrný vršek a červenou saténovou sukni, boty asi nebudou ani nějak extra vidět, ale i tak..hodí se černé, nebo byste spíš volili nějaké stříbrné, aby se hodily k vršku šatů? :D

Existují takové žehličky, jakoby napaří tu látku a tím se to vyrovná, možná ji bude mít někdo ze známích se poptej :) boty bych volila asi spíš stříbrné. Ségra měla oranžové šaty se stříbrným vyšíváním a doplňkama a stříbrné lodičky, černé boty by se k tomu nehodily.

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 7880 příspěvků 14.01.19 17:20

Cerne boty urcite ne.
Stribrne strevicky by mohly byt. Univerzalni pak jsou bezove.

Nezvladnes saty po rubu vyzehlit sama?

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 14.01.19 17:23

Např. V tescu, nebo globusu jsou čistírny, kde ty věci pak i žehli. Zkusila bych se poptat tam ;)

tininas
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 14.01.19 17:25
@Anonymní píše:
A taky má druhá otázka míří na boty, šaty mají stříbrný vršek a červenou saténovou sukni, boty asi nebudou ani nějak extra vidět, ale i tak..hodí se černé, nebo byste spíš volili nějaké stříbrné, aby se hodily k vršku šatů? :D

Ahoj.

To co hledáš má název ruční napařovač oděvů:)

Určitě jsem pro stříbrné lodičky. Černé boty jsou decentní/smuteční a to maturitní ples rozhodně není. :)

Užij si to a šťastné tahy u maturitní zkoušky. :)

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 14.01.19 17:25

Pokud nechceš žehlit sama (normálně žehličkou na nízký stupeň bez napařování, jinak se ti tam udělají fleky), tak to dělávají v čistírnách. A vyžehlit to chceš - pomuchlaný satén vypadá fakt mizerně.

Pokud jinak společenské boty nenosíš, tak si pořiď nějaké univerzální, stříbrné nikam už moc neunosíš. Černé jsou v klidu, tím nic nezkazíš.

Tyhle budou vcelku pohodlné, půjde s nimi tančit a můžeš je pak nosit k čemukoliv

https://www.bata.cz/…zene-lodicky
https://www.bata.cz/…zene-lodicky
https://www.aboutyou.cz/…faye-3803190

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 14.01.19 17:30

Černé boty určitě ne, volila bych stříbrné. Šaty si takhle žehlím sama parní zehlickou, moje tedy nema žádné stupně, ale jde to v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >