Reklama

Maturitní šaty od švadleny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Kecalka 106 příspěvků 13.10.18 18:46
Maturitní šaty od švadleny

Ahoj holky, kolik myslíte že by stálo ušití takových šatů?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 13.10.18 18:50

Majlant, aby to nevypadalo kýčovitě.

Šarlota4
Echt Kelišová 9727 příspěvků 13.10.18 18:57

Zalezi kde a jake latky. Odhaduju 10-12.000

Evickamicka
Kecalka 106 příspěvků 13.10.18 19:00

Jezis 8o 8o a ještě myslíte že tu stuhu s mašlí nechat, nebo odpárat?

dedrichov
Závislačka 2793 příspěvků 13.10.18 19:02

Ta záda vypadají hrozně. Jinak se mi šaty líbí, ale přemýšlím, zda ta konkrétní barevná kombinace nemá nějaký jednoznačný význam, který se k akci jako je maturitní ples třeba nehodí

sediza
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 13.10.18 19:03

Stuhu urcite pryč.

Šarlota4
Echt Kelišová 9727 příspěvků 13.10.18 19:04

Odhaduju dle svych svatebnich satu. Krajky jsou drahy ( zalezi jako u vseho na kvalite ) takze muj lajcky odhad jen latky cca 4-5.000 a zbytek je prace. Osobne bych se te masle zbavila, ale to je vec vkusu.

Šarlota4
Echt Kelišová 9727 příspěvků 13.10.18 19:05

@dedrichov souhlasim, kdyby byl ten vrchni dil cely krajkovy, bylo by to lepsi. Ta vazacka je otresna.

flicek18
Kecalka 176 příspěvků 13.10.18 19:08

Šaty jsou hezké, jen bych dala stuhu pryč a v tom šnerování mi ta sbírka přijde taková smetanova nebo nažloutlá, takže bych dala určitě buď čistě bílou nebo teoreticky stříbrnou, ale nevím jestli jen není blbě světlo na fotce ;)
Jinak šaty moc pěkné a cena bude přes 10.000, ale záleží svadlenka od svadlenky taky. Já si nechala taky šít šaty na maturák (dárek od přítele) a staly minimalne přes 12.000 :roll:

Evickamicka
Kecalka 106 příspěvků 13.10.18 19:11

@flicek18 špatně vyfocené, sukně, i stuhy jsou stená barva-šedostříbrná

flicek18
Kecalka 176 příspěvků 13.10.18 19:14

@Evickamicka v tom případě jen tu masli bych dala pryč, přijde mi, že to tam ruší… Jinak jsou moc hezké :srdce:

Niky2
Kecalka 496 příspěvků 48 inzerátů 13.10.18 19:15

Zada jsou opravdu tragicky,jednoz­nacne at je horejsek cely krajkovy a stuha s masli je uz moc,pusobi to s ni preplacane.Takze za me taky pryc.

Evickamicka
Kecalka 106 příspěvků 13.10.18 19:15
@Šarlota4 píše:
@dedrichov souhlasim, kdyby byl ten vrchni dil cely krajkovy, bylo by to lepsi. Ta vazacka je otresna.

Anjk by jsi to kdyztak vyřešila? Taky mi to nepřijde hezké, ale jak to udělat, aby tam nebyla, ale zároveň aby to nebylo na zip?

zrcadlo
Kelišová 6746 příspěvků 13.10.18 19:15

Zezadu to fakt vypadá hrozně, ne každým zádům sluší přiznané šněrovačky.
Já teda vůbec nechápu dnešní módu z mladých holek udělat na maturáku staré paní starostové. Jinak mě třeba stálo ušití svatebních šatů (jednodušších, ale s korzetem, bolerkem se stojáčkem a z kvalitních látek) do 5tis. (půlka látky a půlka ušití od velmi šikovné vesnické švadleny), takže bych se poptala všech možných tetiček z venkova (třeba tam alespoň někdo jezdí na chalupy apod.), jestli neví o šikovné švadleně.

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 13.10.18 19:22
@Evickamicka píše:
Anjk by jsi to kdyztak vyřešila? Taky mi to nepřijde hezké, ale jak to udělat, aby tam nebyla, ale zároveň aby to nebylo na zip?

Já bych dala zip do boku (když ho nechceš na zádech).
Tyhle šaty byly asi ušitý pro půjčovnu a proto tam nejspíš bude to šněrování… :think: aby si je mohlo obléct víc lidí.

A přidávám se k ostatním. Stuhu přes krajku určitě ne.

Kolik by sis tak představovala za ušití takovýchto šatů? Bez materiálu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >