Tvorba maturitních otázek

Anonymní
11.3.20 14:32

Maturotní otázky – tvorba

Dobré odpoledne, vím, že trochu trapný dotaz, ale stejně by mne zajímal Váš názor. Pokud máte maturitní otázky z ekonomiky, vkládali byste tam různé obrázky? Myslím, když se třeba hovoří, že Indie vyváží čaj, zda byste tam dávali vlajku Indie nebo čaj? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
575
11.3.20 14:37

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14184
11.3.20 14:38

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.20 14:44

A z literatury/dějepisu fotky spisovatelů, či slavných osobností?

• Citovat
  • Nahlásit
133
11.3.20 14:49
@Anonymní píše:
A z literatury/dějepisu fotky spisovatelů, či slavných osobností?

A k čemu by to bylo dobrý? Pokud se ti to tak bude lépe učit :nevim:. Já se to snažila mít co nejjednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
11.3.20 14:51

Pokud je to pro tebe, tak určitě - už jen proto, že tě to napadlo a máš chuť se s tím takhle patlat :-) a rozhodně se ti to bude vizuálně líp pamatovat, pokud tam budeš mít i obrázky…jen to s nima nepřežeň ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
11.3.20 14:52

A ty fotky ti tam budou jako k čemu? Otázky nikomu neodevzdaváš, ty jsou jen pro tebe a u komise jim nebudeš ukazovat fotky: hele takhle vypadá vlajka Indie a takhle Neruda. A ani jim jo tam nebudeš popisovat, abys potřebovala jeho fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.20 14:54
@Kristina1990 píše:
A k čemu by to bylo dobrý? Pokud se ti to tak bude lépe učit :nevim:. Já se to snažila mít co nejjednodušší.

Možná mi to připomíná učebnice, ze kterých se mi to dobře učí. Též si myslím, že když má jedna otázka +- 30 stránek, tak aby tam nebyl jen suchý text, :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
568
11.3.20 15:02
@Anonymní píše:
Možná mi to připomíná učebnice, ze kterých se mi to dobře učí. Též si myslím, že když má jedna otázka +- 30 stránek, tak aby tam nebyl jen suchý text, :nevim:.

Tak si je tam dej, jsou pro tebe. Pokud i pro spolužáky, tak si fotky můžou vymazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1964
11.3.20 15:49

A k cemu ti bude otazka vypracovana na 30 strankach? Neni lepsi vypsat si to skutecne nejdulezitejsi a hlavne to, co si dokazes zapamatovat? Takhle si vsechny otazky nestihnes pred maturitou ani precist, natoz naucit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14582
11.3.20 15:54

Pokud jsi maturant, tak dohledávání dalších věcí ti pomůže si to lépe zapamatovat.

Maturitn otázka na 30 stránek textu je naprostá volovina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.3.20 17:00

Pokud ti ty obrazky u uceni pomuzou tak si je tam dej, ty otazky nikdo neuvidi, ale je to dobry napad si tam dat neco barevneho, mozna ti to uceni pujde lip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
13.3.20 19:48
@Anonymní píše:
Možná mi to připomíná učebnice, ze kterých se mi to dobře učí. Též si myslím, že když má jedna otázka +- 30 stránek, tak aby tam nebyl jen suchý text, :nevim:.

Tak vidíš.. sama sis odpověděla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2227
13.3.20 19:56

Ty brďo, já měla na 30 stránek celou maturitu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...