Max Factor - kde zkusit a nechat si doporucit?

278
10.3.17 11:48

Max Factor - kde zkusit a nechat si doporucit?

Ahoj!

Chtela bych se zeptat, jestli nevite, kde v Praze by mi nekdo mohl zkusene doporucit spravny odstin pudru Creme Puff. Sama si nejsem schopna spravne vybrat odstin, v kazde drogerii maji jine svetlo, nemaji vsechny odstiny a i tak - nejsem odbornice, takze tim, ze si na kousek obliceje/krku nanesu pudr mi nerekne, jestli je to opravdu vhodny odstin pro mne. Potrebovala bych nejakou asistentku. Nevite, kde treba prodavaji kosmetiku Max Factor a je tam k dispozici primo kosmeticka poradkyne od nich?

Moc dekuju, budu rada za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.3.17 13:35

Zkus parfumerii Douglas. Na eshopu Max Factor mají, takže předpokládám, že ti tam slečny budou schopny poradir

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
10.3.17 20:21

@glitterball Moc dekuju-zkusim to! Tam jsem si Max Faktoru zrovna nevsimla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 20:47

@Modry pes nemáš za co. A ještě mě napadá taky Fann parfumerie. U nás třeba stojan s Max Factorem mají tak můžeš zkusit i tam. Navíc pokud si tam uděláš kartičku tak budeš mít ještě deset procent slevu na každý nákup. Každopádně v jedné z těchto dvou ti poradí určitě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
23.3.17 11:11

@glitterball Tak jsem stale bez pudru. Byla jsem Na Prikopech (Douglas)a tam Max Factor nemaji. Stejne tak v OC Harfa (tusim, ze tam je Fann) a taky v OC Letnany a tam take Max Factor neni. Muzes mi napsat, kde presne jsi ho videla? :) Diky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama