Reklama

Maxi Cosi Mura - nánožník

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

láďa
Kecalka 113 příspěvků 03.01.09 21:24
Maxi Cosi Mura - nánožník

Ahojky, potřebovala bych poradit. Od jara máme sporťák Muru a nepodařilo se mi sehnat nánožník. Používám od ABC, ale ten ne moc dobře sedí. Zbyl z reklamovaného kočárku ABC Rodeo, myslela jsem, že ho využiji, ale nesedí a pokaždé než vše doladím, jsem napokraji nervového zhroucení :lol: Sháněla jsem originál od maxi cosi, ale vypadá to, že nánožníky nevyrábějí. Máte někdo zkušenosti? Díky moc

Jak maminky hodnotí Maxi-Cosi Mura

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

azalka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 03.01.09 21:41

Ahojky,

no nevím jak je konstrovaný Maxi Cosi Mura. Ale já pořídila na podzim Golfky Peg Pergo pliko, taky bez nánožníku a originální se na ně nedá dokoupit. Takže jsem jak začala zima byla docel dost na nervy a před nedávnem jsem se tady na emiminu ptala jestli nemá někdo zkušenost s Univerzálním nánožníkem od Emitexu. Mamky mi poradili že je fajn a dobře sedí a měli pravdu - je naprosto SUPER :D Měl by sedět na všechny typy sporťáků, já mám sporťák Teutonie Spirit a sedí na ní stokrát lépe než originální 8O

Tak ho vyzkoušej, třeba sedne i n Muru. A ani není tak drahý, stál asi kolem 430 Kč

A přeju ať sedí :D

azalka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 03.01.09 21:42

omlouvám se za chyby a překlepy :-)

láďa
Kecalka 113 příspěvků 13.01.09 13:36

Ahojky,

děkuji za radu. Zašla jsem do obchodu a shodou okolností měli na prodejně kočárek Muru, takže jsem si mohla vyzkoušet všechny typy nánožníku co tam měli. Měla jsi pravdu, od emitexu sedí super. Vybrala jsem si ten kratší, na golfky a jsem konečně spokojená. Tak díky moc a všem, kdo nemá možnost sehnat originál nánožník, tak doporučuji emitex.

láďa
Kecalka 113 příspěvků 13.01.09 13:37

Ahojky,

děkuji za radu. Zašla jsem do obchodu a shodou okolností měli na prodejně kočárek Muru, takže jsem si mohla vyzkoušet všechny typy nánožníku co tam měli. Měla jsi pravdu, od emitexu sedí super. Vybrala jsem si ten kratší, na golfky a jsem konečně spokojená. Tak díky moc a všem, kdo nemá možnost sehnat originál nánožník, tak doporučuji emitex.

hanka bechová
Nováček 6 příspěvků 06.05.10 17:03

Dobrý den, dočetla jsem se že ste kupovala nánožník od emitexu na maxi-cosi muru 4. Jaký to přesně byl ten nánožník? Na golfky? Ještě mají nějaké rozdělení, buď s límcem nebo bez límce. Jakou máte zkušenost a který tam nejlépe padne? Děkuji

Jana B. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.10 20:58

Já jsem na Maxi-Cosi Muru 4 koupila od Emitexu „Nánožník na trojkolku“ a jsem spokojená.

Evacem
Kecalka 153 příspěvků 25.11.10 22:32
nánožník maxi cosi mura

Zdravím, začíná zima a já také řeším, jaký nánožník na MC Muru. Zkoušela jsem Emitex a vůbec na kočárku nesedí, všude to plandá a klouže. Máte nějaké jiné zkušenosti? Nezkoušeli jste nánožníky od jiných kočárků, třeba Casualplay nebo Jane? Díky za každou radu. :-)

pempeenda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.11 15:17
Nánožník

Dobrý den, čatla jsem že máte nánožník od Emitexu, máme kočárek MC mura. Chtěla jsem jen vědět zda se materiál hodí k látce na kočárku. Není nánožník moc lesklý?

Děkuji Sajdlová

Evacem
Kecalka 153 příspěvků 04.04.11 16:45

Gabra, koukala jsem na fotky, ten nánožník sedí skvěle. to je Emitex? Všimla jsem si, že máte i nápis MC. Jak se vám to podařilo? Mě se oroginál nápis na boudičce oloupal a téměř není vidět. Nevypadá to moc hezky. :-?

gabra03 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.11 17:30

né to je šitý přímo na MC:-)

Evacem
Kecalka 153 příspěvků 04.04.11 18:00

Gabra - mě se zdálo, že je to jiné než co prodávají. Je opravdu pěkný.
A ještě mi prozraďte ten nápis. To děláte sama?

gabra03 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.11 19:43

né mám na to jednu paní:-)

JanaBeny 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.11 15:14

Ahoj holky,
vidím že tu máte dost zkušenosti s MaxiCosi Mura sporťákem. Chystám se pořídit fusak a taky nánožník na zimu a mám dotaz hlavně k tomu fusaku - originál fusak s rozdělenýma nohama je OK? Různě jsem četla že v tom bude dítěti zima nebo že se do toh blbě leze. POužíváte někdo třeba kočárek bez toho držátka mezi nohama jen s popruhama? (aby se tam vlezl klasický univerzální fusak) Taky jsem slyšela že je sporťák děsně malý, tak doufám že to tak nebude… Předem díky za zkušenosti jak se vybavit na zimu. Malá má momentálně 6měsíců a v korbičce už se mi nudí a vylézá tak se chystáme na sporťák.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >