Maxi cosi Rodi XP,Cybex Solution nebo Concord Lift ???

31
6.10.06 20:48

Maxi cosi Rodi XP,Cybex Solution nebo Concord Lift ???

Prosím poraďte autosedačku pro 16kg dceru,tedy ze skupiny 15-36 kg.
Nevím pro jakou z těchto 3 kvalitních autosedaček se rozhodnout.Hlavní je bezpečnost dítěte.Děkuji za vaše rady a osobní zkušenosti,případně tipy internetových obchodů,kde ji pořídit (výhodná cena,bezproblémové jednání)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

461
9.10.06 14:56

Přesně mezi těmito váhám také a ne a ne se rozhodnout :-)

Chci aby hlavně měla trochu polohování a možnost rozšáření sedačky - to mysím má Rodi… tak poraďte prosím, která má jaké vychytávky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
9.10.06 15:32

Pro Sendy:co si projíždím články o Cybexu,myslím,že neuděláme chybu,když ji pořídíme.Vypadá opravdu bezpečně a pohodlně,zkus mrknout na http://cybex-online.com/…atherine.php
Snad Ti pomohu se rozhodnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
9.10.06 16:34

Luciena: Mě u cybexu dost odrazují potahy. Zdají se mi moooc syntetické a pravděbodobně budou „probíjet“ statickou elektřinou a to moc vhodné pro pokožku není…nevím, možná se mýlím. Jinak jsou super! Mít potah jako Maxi Cosi jdu do ni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
9.10.06 21:54

Sendy:máš úplnou pravdu,taky se mi moc nezamlouvají,nechápu,proč neudělali bavlněné,syntetické mají určitě výdrž,snad se i lépe udržují,ale pro dětskou pokožku je určitě lepší bavlna.Nyní jsme pro mladší dceru koupilu sedačku Maxi Cosi Priori XP a je supr.Tak snad nám ještě někdo poradí,kdo podobný problém řešil :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
9.10.06 22:45

Ještě pro Sendy:zkus mrknout na http://detskydum.cz/nazory.aspx?… ,třeba Ti to rozhodování usnadní.Půjdeme do Cybexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.10.06 13:55

Mame vyse pol roka cybex a je uplne super, som max. spokojna, dcerka v nej v pohode vydrzala 14 hod. cestu do chorvatska, ta polohovatelna opierka hlavy jej umoznila pohodlne spanie… odporucam

• Nahlásit
  • Citovat
31
12.10.06 14:43

Pro anonymní stálici:jaký typ cybexu prosím máte?Uvažuji o koupi Cybex Solution S,akorát ten syntetický potah se mi moc nelíbí.Máte s ním někdo zkušenost?Odolný určitě bude,ale je příjemný pro dítě?Díky za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 13:10

cybex

Ahoj,autosedačku CYBEX Solution+ používáme od začátku prázdnin a je zatím super. Potah je v pohodě, je docela příjemný na omak, malá si nestěžuje, je v ní spokojená.Naklápění hlavičky moc nepoužíváme, ale když se chystá v autě usnout, celou autosedačku za zády na sedadle podložím pet lahví, tím se rovnoměrně naklopí a hurá do hajan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama