Maxi cosi rodifix, fabia, polohování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 29.10.14 20:32
Maxi cosi rodifix, fabia, polohování ?

Dobrý vecer holky, máme takovy „problém“. Máme autosedacku maxi cosi rodifix ve fabii ( 2 generace, r. v. 2011 ) a máme problém s polohovanim. Když je sedačka venku, polohovat jde, ale jakmile ji upevnime, tak hned po upevnění ji napolohujeme, ale pak už s ni nejde hnout ( nejde polohovat ). Mate s tím někdo podobnou zkušenost? Nebo @steeve, nevis, čím by to prosim te mohlo byt?

Reakce:
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.10.14 22:47

Kupovala jsem ji pro děti právě kvůli tomu polohovani ale nepoužíváme to. Je to nějake nefunkční a nedomyšlené :zed: máme jen mc rodi

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 30.10.14 09:21

@Freyaa : takže vám to taky nefunguje? A mate ji ve fabii? Priteluv kolega ji ma v jiném autě a normálně mu polohovat jde, tak právě proto se ptam :nevim:

steeve
Kelišová 7028 příspěvků 30.10.14 10:07

@myskalucka když ji tady zkouším na zkušebním sedadle, tak normálně funguje, Fabii nemám k dispozici, abych to vyzkoušel, takže nevím jestli je problém v sedačce, nebo díky spojení sedačky s autem, nejlépe zajeďte do obchodu, ať se na to podívají

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 30.10.14 10:23

@steeve : děkuji. Do obchodu zajedeme, budeme tam mít ted před Vánoci cestu.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 30.10.14 21:39

Máme s-maxe, ale to polohovani nám nedrží v žádném autě

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 12.03.15 15:37

@Freyaa : tak my jsme to zkoušeli i do jiné fabie a asi to bude sklonem sedaček nebo nevíme, když tu sedačku přiděláme, tak 1× jí napolohujeme a pak už s ní nehneme :nevim:. Ale dcera se vyspí v ní v pohodě, takže to už neřešíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >