Mazlení po sexu a před spaním v dlouhodobém vztahu

Anonymní
19.1.20 15:21

Mazleni po sexu a pred spanim v dlouhodobem vztahu

Mazlite se s partnerem vzdy po sexu nebo pred spanim? Hlavne ti, co jsou spolu treba 20 let. Myslim treba obejmuti, drzeni za ruku, prituleni se apod.? Nebo spani v objeti nebo tohle delat rano, nez vstanete z postele? Treba ze vas rano partner v posteli pritahne k sobe nebo chyti za ruku? Je to u manzelstvi po 15 az 20 letech uz spise vyjimka nebo bezne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.1.20 15:26

Jsem přítula i po 30 letech. Večer se přitulím a dáváme si pusu na dobrou noc. Ráno taky pusa před odchodem do práce. Na víc není čas, vstáváme pekelně brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
26175
19.1.20 15:29

Obávám se, že po dvaceti letech chlap většinou sahá na ženskou jen kvůli sexu :nevim:
Bývbá to jedna z nejčastějších stížností žen, že v dlouhodobém vztahu vymizí nesexuální dotyky. Takové to obejmutí, pohlazení atd.

U nás se to stalo zhruba po těch patnácti letech. V zamilovanosti to bylo furt, později ubíral a teď už je to fakt výjimečně. Několikrát jsem to s ním zkoušela řešit, ale když nechce, nechce, co uděláš. Vynuceně to nechci zase já. :nevim:

Co se tulení po sexu týká, to nevím. Já když mám orgasmus, tak se mi chce okamžitě šíleně spát a na nějaké osahávání nejsem v tu chvíli zvědavá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26175
19.1.20 15:30
@Anonymní píše:
Jsem přítula i po 30 letech. Večer se přitulím a dáváme si pusu na dobrou noc. Ráno taky pusa před odchodem do práce. Na víc není čas, vstáváme pekelně brzy.

Tak pusy si dáváme taky, odchod, příchod atd.
To zas iniciuje on, já to moc ráda nemám. Mlask. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
19.1.20 15:33

Jsme spolu sedmnáct let a mazlíme a tulíme se pořád. Před sexem, po sexu, místo sexu, ráno, večer, v poledne… ale co vím, tak standard to není. Můj ex mi odmítal dát pusu po návratu z práce už po třech letech… Jeden z důvodů, proč je ex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
19.1.20 15:50

V manzelstvi jsme jen 10 let, spolu 18 a radi se objimame ci dotykame jen tak. Jen na to ne vzdy je dostatek casu, prostoru a energie.
Ale oba jsme dost kontaktni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 15:50

Po 20 letech vztahu na to nejsem. Muž by rád, ja ne. chci svůj klid a prostor v posteli. mám radší rychlý sex a hotovo. Občas mě to samotnou zamrzí, snažím to změnit, ale vyhovuje mi to jen chvíli. Nejsem asi uz na to mazlení a a tak. omluva za anonym, když tak smazat M.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 15:51
@Bábrdl píše:
Obávám se, že po dvaceti letech chlap většinou sahá na ženskou jen kvůli sexu :nevim:
Bývbá to jedna z nejčastějších stížností žen, že v dlouhodobém vztahu vymizí nesexuální dotyky. Takové to obejmutí, pohlazení atd.

U nás se to stalo zhruba po těch patnácti letech. V zamilovanosti to bylo furt, později ubíral a teď už je to fakt výjimečně. Několikrát jsem to s ním zkoušela řešit, ale když nechce, nechce, co uděláš. Vynuceně to nechci zase já. :nevim:

Co se tulení po sexu týká, to nevím. Já když mám orgasmus, tak se mi chce okamžitě šíleně spát a na nějaké osahávání nejsem v tu chvíli zvědavá :lol:

A co Ti rekl, kdyz jsi to zkousela resit? Bavili jste se o tom nebo jsi to resila tak, ze jsi byla iniciativni a prichazela s dotyky sama? Ti chlapi jsou natvrdli, prijde jim normalni mit sex a delat ruzne intimni praktiky, ale nesexualni doteky jim asi nechybi.

• Nahlásit
  • Citovat
26175
19.1.20 15:59
@Anonymní píše:
A co Ti rekl, kdyz jsi to zkousela resit? Bavili jste se o tom nebo jsi to resila tak, ze jsi byla iniciativni a prichazela s dotyky sama? Ti chlapi jsou natvrdli, prijde jim normalni mit sex a delat ruzne intimni praktiky, ale nesexualni doteky jim asi nechybi.

Těžko říct. My jsme dlouho žili odděleně a i teď máme oddělené ložnice. Kdxyž se spí, tak se spí. Já nejsem na ty dotyky náročná, ale i tak z jeho strany 0. Stačilo by mi občasné pohlazení, obejmout… ale vůbec.

Když mu to řeknu, nuceně se mě dotkne :mrgreen: Tak to si může nechat, že :mrgreen:

Beru to tak, že ho nemůžu tlačit, protože nemůžu vyhrát. To, co chci, se nedá vynutit.

Navíc to tak má ve skutečně dlouhodobém vztahu 99% chlapů (kromě těch na emiminu), takže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26175
19.1.20 16:04
@Anonymní píše:

Iniciativní v tomhle směru nejsem. Když někoho obejmeš a cítíš, že mu to není recht, tak to není nic moc.
Přitom sex máme podle mě furt dobrý. To najednou trasformuje a dotyky mu vyhovují 100% :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 16:10
@Bábrdl píše:
Iniciativní v tomhle směru nejsem. Když někoho obejmeš a cítíš, že mu to není recht, tak to není nic moc.
Přitom sex máme podle mě furt dobrý. To najednou trasformuje a dotyky mu vyhovují 100% :lol:

Ja to memu nedavno uz rekla, ze mi pripada, ze me nema rad a ze se me skoro nedotkne a neprijde mi to normalni a ze je mi to lito a tak zit nemuzu. Asi se nad tim zamyslel, protoze vidim velkou zmenu, je otazka, jak dlouho mu to vydrzi. Asi vidi, ze jsem ted spokojenejsi a i milejsi a jsme pak celkove k sobe milejsi oba.

• Nahlásit
  • Citovat
594
19.1.20 16:43

Moc se nedotýkáme, jsme spolu přes deset let. Před sexem jo, po sexu jen pár minut…Jako jo když přijdeme z práce dáme si pusu a když kolem mne muž projde a já stojím třeba v kuchyni, pohladí mě po zadku, já ho pohladim kolem ramen když sedí u stolu atd. Jinak nic víc, nelezime v objetí a když koukáme na film, tak každý natažený na sve straně gauče. Vyhovuje nám to. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 20:20

My jsme spolu 14 let, máme dvě školkové děti a manžel je víc kontaktní než já. U nás by on chtěl společně usínání, mě to vadí od začátku, vždy vydržím jen chvilku a tu spíš trpím. Po sexu jsme klidně prituleni, povídáme si, posloucháme muziku… Venku jdeme za ruku, objimame se při příchodu z práce, pusa během dne taky je, takové ty doteky taky probihaji (on mě na zadek, já jeho pohladím po zádech). Jakoby toto všechno funguje a stejně mám pocit, že se teď vzdalujeme, po večer se vyhledávame hlavně na sex, nějaké povídání ani ne, on u pc, já na mobilu nebo u knížky. Hodně s tím teď bojuji, ale úplně se mi nechce ho tlačit do komunikace, když on tu potřebu nemá… Takže doteky mi nechybí, ale sdílení života ano.

• Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 20:31

S bývalým jsem byla 8 let a pokud jsme na sebe nebyli naštvaní, tulili jsme se vždy. I když jsme usinali po hadce demonstrativne každý na své půlce postele, v noci jsme se často pak raději pritulili. Dělali jsme to tak vlastně až do poslední společné noci. Teď s novým partnerem taky usínáme v objeti, po sexu nebo jen tak, i jinak se hodně objimame. Jsme oba hodně kontaktní. Se studeným cumakem bych být nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 09:32

Karel

Já bych taky přispěl do diskuse. S manželkou jsme manželé patnáct let, dvacet spolu. Jsme oba hodně kontaktní, objímáme se, mazlíme se, před spaním i ráno. Venku normálně za ruku občas pusa třeba ve frontě na kase. (Žádné velké ocucávání) Měli jsme kdysi období útlumu. Asi kvůli starostem s dětmi a velkému množství práce. Teď tak dva až tři roky je to perfektní a dělám maximum aby to tak bylo napořád.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama