Mazlení s partnerem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
24.5.21 23:34
@Venetia píše:
@PeVak
Pro mne je to co popisuješ už vztah, kde jsou city a sdílím to s partnerem, kterého miluju. Že by mi stačilo, aby mne kdokoliv objímal, to určitě ne. Jsem taky zdrzenlivejsi a chápu, že po dvaceti letech už to potřeba moc nebude.

Tak tohle jsem chtěl slyšet… děkuji za názor. Ty zkušenosti těch podnikatelů, co si na tom objímání založili business mluví ale jinak. Nakonec i já pamatuji dobu, kdy se objímal Husák s Brežněvem a to v přímé přenosu každou chvíli. To nebylo o citech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
24.5.21 23:52

@PeVak Já si myslím, že tohle může právě fungovat buď na milenecké bázi, kde jsou v tom ty silné city, nebo na byznys modelu, kde je v tom jakási lidská blízkost, ale u těch kamarádek to právě bude haprovat, protože kvůli tomu že je znáš to budou brát víc intimně, než to třeba sám zamýšlíš.

Popravdě si vůbec neumím představit, že bych se seznámil s nějakou slečnou s tím, že se budeme mazlit, ale nic víc. Možná je to jen tím, že je to tak neznámý koncept a kdyby se to rozmohlo, bylo by to víc v pohodě, ale takhle za tím bude každá, která na tom nemá postavený byznys, hned vidět vztah nebo sex.

Co s tvou ženou nevím, možná kdybys jí řekl, žes měl slečnu na mazlení, tak by ji to nakoplo a otevřelo oči v tom, jak moc ti to chybí, ale na druhou stranu je velká šance, že ti nebude věřit, že zůstalo jen u mazlení…no, nezávidím ti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
25.5.21 02:04

Me prijde, ze hodne zen ma uplne imbecilni predstavu, ze muz je nejaky kamen. :nevim: Ale spousta muzu ma mnohem vetsi emoce nez zeny, vemte si vsechy ty ruzny basniky, umelce, to zena nikdy nevymysli, co oni. :nevim: Zena je takovy vychcany tvorecek, ktery mysli hlavne na sebe a sve decka. :mrgreen: A nekdy vam proste nedochazi hloubka tech citu, kterych je schopny muz :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6827
25.5.21 02:18
@Sandokanouc píše:
Me prijde, ze hodne zen ma uplne imbecilni predstavu, ze muz je nejaky kamen. :nevim: Ale spousta muzu ma mnohem vetsi emoce nez zeny, vemte si vsechy ty ruzny basniky, umelce, to zena nikdy nevymysli, co oni. :nevim: Zena je takovy vychcany tvorecek, ktery mysli hlavne na sebe a sve decka. :mrgreen: A nekdy vam proste nedochazi hloubka tech citu, kterych je schopny muz :nevim:

Ted jsi kopl do vosiho hnizda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
25.5.21 06:02

@PeVak jasně že to je intimnost, pro řadu lidí možná i větší intimnost než samotný sex. Kamarádka to utla, protože se zamilovala, doktorka si to taky vyložila podle mě pochopitelně, jen ty jsi trochu jak slon v porcelánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MyJoy
25.5.21 07:56
@Sandokanouc píše:
Me prijde, ze hodne zen ma uplne imbecilni predstavu, ze muz je nejaky kamen. :nevim: Ale spousta muzu ma mnohem vetsi emoce nez zeny, vemte si vsechy ty ruzny basniky, umelce, to zena nikdy nevymysli, co oni. :nevim: Zena je takovy vychcany tvorecek, ktery mysli hlavne na sebe a sve decka. :mrgreen: A nekdy vam proste nedochazi hloubka tech citu, kterych je schopny muz :nevim:

Prave, potvrzuji jako zena.

• Citovat
  • Nahlásit
2561
25.5.21 08:16

Já se těm chlapům nedivim, u takhle malýho dítěte jsou automaticky odstrčení na druhou kolej, tak jim to pak chybí i když před tim říkali, že jim to nevadí…
Mě by taky vadilo přijít domů z práce, točit se kolem prcka, pak rychle skočit do postele a spát, než se prcek vzbudí, potřebují taky kousek pozornosti, stejně tak jako potřebuju pozornost od partnera i já… děti jsou sice na prvním místě, ale neměli by být zas úplně středobodem vesmíru… zkuste si jen promluvit a vysvětlit názory z obou stran, bez urážení a přesvědčovàní, jen si řekněte jak to každý z vás vnímá a třeba se pak líp navzájem pochopíte a zlepší se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
25.5.21 08:19

@PeVak Část lidí, kteří chodí na masáže, tam jde hlavně kvůli lidskému doteku. Takže jestli hledáš něco společensky schváleného, zkus hledat něco jako hladivé masáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
25.5.21 08:38
@PeVak píše:
Ahoj,
E-mimi už čtu nějaký čas. Jsou tu zajímaví lidé a neméně zajímavé a někdy plodné diskuse.
Rozhodl jsem se sem napsat. Nebývá zvykem, aby sem psal chlap. Ale dovolím si to a volně navážu na již starší vlákno. Chtěl bych znát váš názor, názor nezávislých lidí. Předem děkuji. A prosím jen k věci..
Jsem 20 let ženatý, máme dvě děti 20,16 let. Vše funguje, máme se dobře i když už za tu dobu jsme s ženou už víc „kamarádi“. V sexu je to v pořádku, i když tam už po té době chybí jiskra a je to spíš taková příjemná oboustranná povinnost. Někdy ve stylu „dělej, nemám čas, mám plno práce“… ale v tomhle ohledu si nijak nestěžuji. Vadí mě, že ten sex je jen sex. Začalo tam chybět objímání, mazlení, díky poslednímu roku v coronavirovém světě i líbání. A to je ta věc, co mě chybí. A MOC! Bohužel manželce ne. Staví se k tomu „studeně“.. Když bych chtěl nějakou vášnivou „hlubokou“ hubičku – tak je to nehygienické. Dobře. Ale to objímání a mazlení, tulení se (bez sexu, nebo před) mě chybí snad ještě víc. Jsem trošku romanticky založený ( každý člověk je jiný… ) a to obejmutí a polaskání, pohlazení po zádech, vískání ve vlasech prostě potřebuji. Stejně jako někdo nemůže být bez mobilu :roll: Zkusil jsem o tom s ženou mluvit, ale utne mě vždycky slovy, co bych ještě chtěl v takových letech.. Ona to vnímá jinak a má na to svůj pohled, který už nejspíš nezměním. Zkoušel jsem to, mnohokrát ale bezvýsledně. Nechci kvůli takové „banalitě“ (tak to vidí žena) nijak bourat rodinu, jsme spokojeni a určitě bych nerad něco měnil. A je fakt, že se bez toho žít dá. Ale mě ta „třešnička“ chybí, opravdu! Možná že čím jsem starší tím víc.
Tak jsem si našel kamarádku, se kterou mi je (bylo) fajn. Chodili jsme spolu na procházky, objímali se, mazlili samozřejmě oblečení …pár nevinných pus. Nic víc! Opravdu! Bylo to moc hezké a mě to tak vyhovovalo. Občas se mi u toho i zalily oči slzami.. Dojímalo mne to. Přiznám se, že šlo i o takovou platonickou lásku, i když jsem to tak nechtěl. Ale dokázal jsem to s přehledem ukočírovat a neměl jsem žádné další ambice. Trvalo to asi 4 měsíce, ale ona asi usoudila, že je to málo. Nevím, utnula to ze dne na den a už o tom ani nechtěla mluvit. Takže ani vlastně nevím, proč to utnula. Asi chtěla víc, pravda že jednou se o tom zmínila… Já ne.. svoji ženu mám rád a podvádět jí určitě nechci a nebudu. I když o tom objímání a kamarádce jsem jí neřekl. A nemám kvůli tomu ani žádné „výčitky, nebo nějaké černé svědomí“… Potřeboval jsem jen to, co mi chybělo a neberu to jako nějakou zradu, i když to může být jen úhel pohledu. Jenomže chyba asi byla, že jsem o tom s kamarádkou moc nemluvil a bral jí jen jako nějaký „nástroj“ na dotýkání, objímání a mazlení. A asi jí to přestalo bavit. Chápu to. Člověk je tak naprogramovaný, táhne ho to stále dál a dál…chce víc a víc..
A tak jsem nedávno osovil další kamarádku, lékařku kterou znám. Byl jsem tam na nějakém servisu a když se ptala, jestli mám nějaké přání, řekl jsem jí, že bych chtěl obejmout. Koukala na mě jako zjara. Nechápavě. Tak si říkám, že na to jdu asi špatně. Odešel jsem.
No a druhý den mi přišla zpráva, že čeká na mě chalupě, že je tam sama a že se na mě těší :oops: Nic z toho nebylo ( mazlení ani objímání ), dokonce se urazila a teď na mě nemluví.
A já mám pocit, že objímání a mazlení spousty lidí bere už jako nějakou intimnost, za kterou něco musí nutně pokračovat. Rád bych věděl jak by se vám líbilo, kdyby někdo přišel a řekl, že vás chce jen na objímání a mazlení? A nic víc?
A jak to máte? Objímáte se, mazlíte se? Chybí vám to? Nebo to nemusíte mít? Je takový problém se mazlit, obejmout někoho, když přijde z práce a dát mu pusu? Proč to někdo nedokáže, zavrhuje a nechce, přičemž sex - není problém…???
Za mlada nám tohle fungovalo, postupně se to ale vytrácelo až se to ztratilo úplně. Asi na tom mám i svůj podíl viny, měl jsem to ještě podchytit v době, kdy mazlení a objímání začalo uvadat. Ale právě díky té kamarádce jsem si uvědomil mnohem víc, že mi to chybí.
A to až tak, že při vzpomínkách na to je mi děsně smutno. Až tak, že jsem pak na ženu nepříjemný a to mě pak také mrzí.
Když jsem náhodou na tohle téma stočil diskusi mezi kamarády, tak mne překvapilo, že to z nich nikdo nevnímá. Priorita je prý si užít a nejlépe každý měsíc jinou ženu, aby se to neokoukalo. Asi jsem nějaký divný! :nevim: Chápu chlapy co se někde zapomenou, ale nechápu, jak se potom mohou manželce podívat do očí.. :,(

Našel jsem na webu podnikavé lidi, kteří už rozjeli s objímáním businies:

tady
a
tady:

Zajímavý počin, mě by se něco takového líbilo. Určitě bych to asi využil. Když s manžou nemůžu :( Jenomže u nás v CZ to nefunguje.
Tak mě i napadlo, že by to mohl být dobrý podnikatelský záměr. Zaplácnout díru na trhu.
Lidé si dnes jen píšou na mobilech, moje dcera prožívá dokonce lásku přes mesenger. Kontakt a tělesný dotek ( nemyslím zrovna sex ) mizí jak pára nad hrncem. Divná doba.
Děkuji předem moc za vaše názory.

Mas divnou zenu, kdyz libani je nehygienicke. I ten sex musi byt teda plny vasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71600
25.5.21 09:08
@Sandokanouc píše:

Hloubka citu :D tak to jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
25.5.21 09:19
@Venetia píše:
Hloubka citu :D tak to jo

Vetsina muzu je chladnejsich, nevim, jestli je to vychovou nebo cim, ale je to videti z diskuzi, ze casteji si na absenci neznosti stezuji zeny. Vsak Babrl tujednou psala, ze vsechnykamaradky, co ma, maji po 10 letech bezdotykove manzelstvi a ona sama taky. Sex maji, ale mimo sex jsou ti chlapi dreva a na manzelku nesahaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
25.5.21 09:28
@Josefuna píše:
Vetsina muzu je chladnejsich, nevim, jestli je to vychovou nebo cim, ale je to videti z diskuzi, ze casteji si na absenci neznosti stezuji zeny. Vsak Babrl tujednou psala, ze vsechnykamaradky, co ma, maji po 10 letech bezdotykove manzelstvi a ona sama taky. Sex maji, ale mimo sex jsou ti chlapi dreva a na manzelku nesahaji.

Jak si to která udělá, tak to potom má. Něco se dá ovlivnit výběrem, něco se dá naučit. Samo z nebe to ale nespadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71600
25.5.21 09:39
@Josefuna píše:
nepopírám , ze nekteri matou tu hloubku citu mit , ale nechávají si to pro sebe , takže to nikdo netuší .
@Kutil Tom píše:
Jak si to která udělá, tak to potom má. Něco se dá ovlivnit výběrem, něco se dá naučit. Samo z nebe to ale nespadne.

to musíš v sobe, mit sam tu potřebu kontaktu…naucit se to nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
25.5.21 09:46
@Kutil Tom píše:

Naucit se to trochu urcite da, ale to musi chlap naslouchat, zena mu to rict a on musi mit o zenu a jeji spokojenost zajem, a to je asi spis vzacne. Vetsina techto typu po 10 a vice letech na nejake neznosti neni a je jim to asi i trapny. Kolik chlapu treba jen vezme ruku zeny a polibi ji? Nemyslim pri pozdravu, ale treba, kdyz vedle sebe sedi nebo lezi, ptoste jen tak. Nebo plno polibku na tvar nebo pevne obejme apod.? Takovych je malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
25.5.21 09:49
@Venetia píše:
to musíš v sobe, mit sam tu potřebu kontaktu…naucit se to nedá

Není to černobílé - máš/nemáš. Většina lidí tu potřebu kontaktu má, jen každý jinak velkou a každý ji jinak rozvíjí nebo nechá krnět. A přesně o tom to je. Když se o to nepečuje, zakrní to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat