Mazlení se synkem - ano? Ne?

nickoll
29.1.16 13:05

mazlení se synkem ano ?ne?

Maminky chci se zeptat mám ročního syna a poslední dobou mám potřebu když ho ho dávám odpoledne spinkat lehnout si za ním do postele a mazlit se s ním dokud neusne. jenže nevím co si myslet když mi všichni z rodiny říkají že to nemám dělat že si na to zvykne a bude to vyžadovat pořád a já pak budu jeho otrok, vím že mají asi pravdu ale na druhou stranu si říkam že je to moje první dítě a chci si ho užít a dát mu tolik lásky kolik bude chtít. co si o tom myslíte co je teda správné? PS: mazlím se s ním i přes den ale když usíná je to nádherné :) děkuju za odpovědí

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
29.1.16 13:08

Jestli vám to dělá dobře, tak to dělejte. Jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8957
29.1.16 13:11

Dokud tě to baví tak je to v pohodě. Až si budeš připadat jako jeho otrok tak to nebudeš dělat, on bude řvát, ty budeš důsledná, po pár dnech mu dojde že řvát nemá cenu a bude to zase v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434

A co kompromis? Pomazlit, ale nebýt u něj až do usnutí? Pokud ho chceš pomazlit, tak ho mazli. Přece ti nebudou zakazovat poňuňat vlastního syna. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3401

@nickoll taky miluji si lehnout s malou a jak usina ji mazlit a opatrne drzet (eda kdyz mi nerve do ucha hodinu :mrgreen: ). A o cem jinem to materstvi by melo byt nez o lasce? Cizi reci neposlouchejte :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043

Píšeš -dát mu toli lásky, kolik bude chtít, ale tady mi přijde, že chceš spíš ty, než malý :mrgreen:, že to nevyžaduje, aby usnul, nebo? a jinak dělej jak chceš- ale jako je fakt, že pokud teď usníná bez problémů i bez toho, tak bych si to nekazila a mazlila se s ním raději o to víc přes den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226

Dělá vám to dobře? Dělá. Víš, že to můžeš „odnést“ a budeš se s ním muset mazlit i když budeš potřebovat něco udělat? Víš. Takže pokud i tak si to přeješ, tak proč ne. Naopak je to pěkné si užít společné chvíle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
29.1.16 13:16

@nickoll mazlit se synem jde tak do cca 6-ti let. Je to poměrně krásné období ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
29.1.16 13:16

@luca241 jo je to spíš o mě než o malém, já se chci tulit on je naučený spinkat sám a nemá s tím problém

• Citovat
  • Upravit
nickoll
29.1.16 13:17

@Isabou asi to bude to nejlepší co budu moct udělat a v budoucnu tím nebudeme trpět ani jeden

• Citovat
  • Upravit
mrs.gendy
29.1.16 13:18

Samozřejmě ze ano :pankac: dítě potřebuje tuleni, pusinkovani… Proč je mame od sebe odstrkovat :nevim: ja budu mazlit, dokud bude držet :mrgreen: vytváříte si tim pevný vztah, ucis ho emocim, empatii a co je mu prijemne :hug: samozřejmě ze je to lepší, než dítě odstrkovat, nechávat vyrvat.

• Nahlásit
  • Citovat
2043
29.1.16 13:19
@nickoll píše:
@luca241 jo je to spíš o mě než o malém, já se chci tulit on je naučený spinkat sám a nemá s tím problém

však to myslím :D. dělej jak to vyhovuje vám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
29.1.16 13:19

S bývalým jsme bydleli u jeho rodičů a oni nebyli rádi když malej v noci brečel, mysleli si, že se o něj neumím postarat. Přitom nic nepotřeboval, chtěla jsem ho nechat vybrečet. Tak abych jim zavřela pusu brali jsme si syna od 6 měsíců do postele. Zvykl si na to tak, že s námi spal do té doby než jsem od otce odešla. To mu bylo 5 let. Teď jemu sedm a nejradši by se mnou spal pořád, ale už má svoji postýlku. Nicméně si myslím, že jsem si tímto se synem vytvořila hezkej vztah i ted v jeho sedmi se se mnou rád mazlí.
Nemyslím si, že děláš něco špatně. Rady samozřejmě neublíží, ale je to tvoje dítě. A jako otrok jsem si nikdy nepřipadala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
29.1.16 13:21

Jak se vůbec někdo může ptát, sedli se má mazlit s dítětem? Samozřejmě ano, dejte mu tolik lásky, kolik jste jen schopná. Je to to největší, co pro něj můžete udělat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
29.1.16 13:21

@Nainuva spíše se jedná o to spaní abych pak nebyla opravdovým otrokem, jinak je malý zvyklý si hrát sám když třeba vařím nebo uklizím a tu pozornost nevyžaduje

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama