Reklama

Mbank-jít k ní na živnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alig
Stálice 88 příspěvků 20.02.17 07:45
Mbank-jít k ní na živnost

Jsem na rod. dovolené(ještě rok),mám možnost jít k mbance na přepážku ale háček je v tom že chtějí živnost. list a já nevím jestli se to oplatí nebo ne, máte s tím nějakou zkušenost? nebo s jinou prací kde musíte mít živ. list
Dekuju za odpovedi :) :) :kytka:

Reklama

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 07:54

https://www.emimino.cz/…osku-281403/
Jedna diskuze nestačí?

Jinak já bych nikdy na žl nepracovala. Není nad klasickou pracovní smlouvu. :-)

eumedon
Extra třída :D 13235 příspěvků 20.02.17 09:08
@alig píše:
Jsem na rod. dovolené(ještě rok),mám možnost jít k mbance na přepážku ale háček je v tom že chtějí živnost. list a já nevím jestli se to oplatí nebo ne, máte s tím nějakou zkušenost? nebo s jinou prací kde musíte mít živ. list
Dekuju za odpovedi :) :) :kytka:

Na jejich přepážce a na živnost? To je snad klasický švarc-systém.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama