Mbank-jít k ní na živnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alig
Stálice 88 příspěvků 20.02.17 07:45
Mbank-jít k ní na živnost

Jsem na rod. dovolené(ještě rok),mám možnost jít k mbance na přepážku ale háček je v tom že chtějí živnost. list a já nevím jestli se to oplatí nebo ne, máte s tím nějakou zkušenost? nebo s jinou prací kde musíte mít živ. list
Dekuju za odpovedi :) :) :kytka:

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 07:54

https://www.emimino.cz/…osku-281403/
Jedna diskuze nestačí?

Jinak já bych nikdy na žl nepracovala. Není nad klasickou pracovní smlouvu. :-)

eumedon
Extra třída :D 13640 příspěvků 20.02.17 09:08
@alig píše:
Jsem na rod. dovolené(ještě rok),mám možnost jít k mbance na přepážku ale háček je v tom že chtějí živnost. list a já nevím jestli se to oplatí nebo ne, máte s tím nějakou zkušenost? nebo s jinou prací kde musíte mít živ. list
Dekuju za odpovedi :) :) :kytka:

Na jejich přepážce a na živnost? To je snad klasický švarc-systém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >