MC Balonek, oslava narozenin - zkušenosti

5436
7.6.13 12:09

MC Balonek, oslava narozenin - zkušenosti

Ahoj holky.
V neděli nás čeká oslava dceřiných narozenin v Praze, MC Balonek. Při převzetí klíčů jsem podepisovala takový papír s informacema.
Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Pokud jsem pochopila správně, tak v prostorách budeme sami, žádný dozor zaměstnanců centra. Konzumace jídla pouze v prostoru jídelničky, konzumace alkoholu zakázána uvnitř i venku. Jak moc jste to dodrželi?
Nejde mi o nějakou ožíračku, chápu že to je dětské centrum/dětská oslava, ale přecijen tam bude cca 20 dospělých a chtěli jsme jim nabídnout víno, pivo. Co se týká toho jídla, tak chápu roznášení do herny, kde jsou koberce a tak, je nevhodné, ale je to uhlídatelné? Příjde mi hloupé i dospělým zakázat vzít si něco málo sebou. To abysme celou domu stáli v tom malém prostoru k tomu určeném? :nevim:

Děkuju moc za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17568
7.6.13 12:32

Je to dětská herna a tam alkohol prostě nepatří. Herny se pronajímají za účelem hraní s dětmi, jestli vám jde o příjemný pokec u jídla, tak by bylo lepší pronajmout salonek v nějaké restauraci a pár hraček pro děti si tam přinést :nevim:
Když si někdo přinese dortík na talířku do herny, tak se asi nic tak hrozného nestane, ale když to udělá dvacet lidí, do toho budou pobíhat děti, tak je velmi vysoká šance, že nějaký dortík skončí na koberci. A čistit zašlapané jídlo z koberce je dost opruz. Kromě toho zbytky jídel jsou živnou půdou pro nejrůznější breberky a pak po tom lozí kojenci a všechno to vdechují…

takže za mě - užijte si herničku dováděním s dětmi, a pak si udělejte dopěláckou „oslavu“ někde jinde, ideálně bez dětí, a spokojeni budete všichni :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
7.6.13 12:39

@Macinka82 Souhlasím s @Etcetera78, když jste si herničku pronajímali, přečetli jste si podmínky, s kterými jste souhlasili, takže byste je měli i dodržet. Myslím si, že to není zase takové omezení, jít si zobnout do jídelny a nenosit jídlo jinam. Jinak jste si mohli pronajmout nějakou restauraci s dětským koutkem a nebo to udělat u někoho doma. Tam by ty podmínky byly jiné. Takhle vám nezbyde nic jiného, než respektovat pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5681
7.6.13 12:46

Teda to bude docela veliká oslava. Mluvíš o dospělých a alkoholu, ale kolik tam bude dětí víš? Takto postavená oslava se týká především dětí. Jinak jste skutečně měli volit jiné místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5681
7.6.13 12:56

Jinak oslavu prvního roku jsme pořádali tak nějak na chalupě a téměř žádný dospělý po alkoholu ani nevzdechl, děti potřebovaly aby se jim někdo věnoval, takže žádné postávání nehrozilo, oslavu druhého roku jsem pořádali v taky v MC a bez alkoholu, zase si na něj nikdo ani nevzpomněl a to jsem dokonce spojili s oslavou dvou dospělých. Byla to moc povedená oslava. Si myslím, že taky zjistíte, že na popíjení a hodování moc prostoru nebude. Trvá to jen pár hodin, které hrozně rychle utečou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5436
7.6.13 13:19

Díky za názory.
@Etcetera78 ano, chápu drobky, breberky, hygienu..nasledky. Hledali jsme nějaké dostupné prostory, kde si můžeme donést vlastní občerstvení, což v restauracích nejde. A náš rozpočet zas tak obr není. Zatím jsme měli vždy oslavu doma, ale prostě ted to vzhledem k poču pozvaných dětí a rodičů nejde. I my jsme na oslavách vždy nějaké to vínko dostali…No a protože je to první akce taková velká, tak jsem právě chtěla vědět názory ostatních ;)
Kdybych byla nějaká nepřemýšlející pipka, tak bych to snad neřešila, že? :D

Díky holky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5436
7.6.13 13:20
@Trojlístek píše:
Jinak oslavu prvního roku jsme pořádali tak nějak na chalupě a téměř žádný dospělý po alkoholu ani nevzdechl, děti potřebovaly aby se jim někdo věnoval, takže žádné postávání nehrozilo, oslavu druhého roku jsem pořádali v taky v MC a bez alkoholu, zase si na něj nikdo ani nevzpomněl a to jsem dokonce spojili s oslavou dvou dospělých. Byla to moc povedená oslava. Si myslím, že taky zjistíte, že na popíjení a hodování moc prostoru nebude. Trvá to jen pár hodin, které hrozně rychle utečou.

Děkuju, já v to taky doufám. O mě tak nejde, stejně budu lítat kolem dětí a jídla :D
Jen teda s tím programem pro děti ještě pokulhávám :oops: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5681
7.6.13 21:32

@Macinka82 Pokud v budete v MC, tak nějaký extra program nepotřebujete. Roční děti zkoumají co je kolem a starší dělají totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5436
7.6.13 22:15

@Trojlístek Na to trochu spolehám, ale tak pro sichr :D Už mám vytištěné masky, takže se bude zdobit a taky čapky narozeninové. Vytvářet ovocného ježka, barvy na obličej… no uvidíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5681
7.6.13 22:21

@Macinka82 Tak výborné, to by se mi líbilo takový program. Myslím, že to bude parádní oslava :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat