Mcdonalds - zaměstnanci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 22:41
Mcdonalds - zaměstnanci

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi podělit s jednou zkušeností. Dnes jsem byla na pobočce rychlého občerstvení. Záměrně neříkám místo. Za kasou stál, tak 16 mladík. Hned po příchodu se na mě usmál a celou dobu byl milý. Ale bylo vidět, že to není přirozený úsměv, ale vynucený. Začala jsem si objednávat a potom se zeptal, zda je to všechno. Řekla jsem, že ano. Ale že mám kupóny. On řekl, že musí zavolat manažera. Za chvíli přišel takový divný chlap, který vypadal dost přísně. Naťukal tam ty kódy a celou objednávku nahlas překontroloval. Zjistila jsem, že tam je chyba. Tak jsem to řekla nahlas. Byl pouze problém, že místo tatarky tam byl kečup. Nemyslela jsem to nějak zle, jen jsem chtěla svou objednávku. On na něj začal tak hnusně řvát a nadávat mu. A to normálně na kase. On tam jen stál a měl skloněnou hlavu. Když si vylil vztek, tak ho vyhodil od kasy. Prý na nějaké lobby, ale vůbec nevím co to je. Když odcházel, tak se na mě, tak smutně podíval. Opravdu je toto chování normální? Je mi moc těch zaměstnanců líto, že je takto šikanují. Opravdu se toto děje všude? Jsem z toho celá špatná. Vím, že mi do toho nic není, ale pořád na něj musím myslet. Díky za objasnění situace.

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 06.07.19 22:47

Bohuzel je to normalni, na manazera se tam dostane temer kazdy a pak si honi ego na podrizenych :zed: ja tam zase zazila sexualni obtezovani ze straby manazera, nebyla jsem jedina a stejne nam nikdo neveril a nic se neresilo :nevim: az pak za nejake dva roky jsem od byvale kolegyne zjistila, ze ho chytli pri cinu (pry to na nej i naraficili) a pak ho samozrejme vyhodili, ale k cemu je to me a spouste dalsich, ktere obtezoval :?

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 06.07.19 22:49

Taky si mohla mlčet a tu tatranku koupit jinde. Oni jsou takový hnusný už všude, hlavně tam, kde je nadnarodní korporace.

pikola
Generální žvanilka 21413 příspěvků 1 inzerát 06.07.19 22:53
@Božislava píše:
Taky si mohla mlčet a tu tatranku koupit jinde. Oni jsou takový hnusný už všude, hlavně tam, kde je nadnarodní korporace.

Tatarku, ne tatranku. Btw byla to asi majonéza :mrgreen:

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 06.07.19 22:54
@pikola píše:
Tatarku, ne tatranku. Btw byla to asi majonéza :mrgreen:
:oops:
Bábrdl
Generální žvanilka 24102 příspěvků 06.07.19 23:55

Těžko říct, nikdy jsem to nezažila. :mrgreen: co je na tom dotazů osobního?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 07.07.19 04:36

Obavam se, ze to je normalni chovani nadrizenych ve vetsine retezcu, at uz prodavaji hranolky, hadry nebo elektro. Staci cist zkusenosti zamestnancu v ruznych skupinach na FB treba. Kdejaky nymand dostane funkci, zacne se tvarit jako by slo minimalne o spusteni urychlovace v CERNu a honi si ego na podrizenych.

Lulina999
Kecalka 428 příspěvků 07.07.19 05:56

To není problém MCdonaldu, na takový manažery můžeš narazit kdekoliv.

Verun83
Extra třída :D 10141 příspěvků 07.07.19 06:57

Klid, ty si objednavas a mas dostat, to co chces. Za to jak s nim jednal, za to ty nemuzes. A lidi si dovoli jen to, co jim dovoli. Ja bych tam nedelala a on snad taky nemusi. Jako smutny. Tys klidne mohla taky reagovat, rict napr. zas tolik se nestalo, ja se nezlobim. Nevim, cokoli. Ale chapu, ze clovek je zaskoceny a v tu chvili jen zasne.

Z.jev
Závislačka 3370 příspěvků 07.07.19 08:30

Je to o lidech, manažer je prostě debil. Řvát na zaměstnance před zákazníky mi nepřijde zrovna profesionální, i kdyby to bylo oprávněně. Sprostě nadávat už vůbec.

Váš příspěvek
Reklama