Mé dítě zlobí na pískovišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.05.18 22:17
Mé dítě zlobí na pískovišti

Dobrý den maminky, prosím vás o radu. Malá se začala chovat na pískovišti docela agresivně, netusim proč. Ne, že by někoho mlátila, ale háže pískem dětem do vlasů, bere to jako hru. Dnes vzala i kamen a hodila ho po dítěti. Nikdy nikoho neuhodila, nic takového, ale to házení věcí je hrozne a nechci, aby někomu ublizila. Navíc ty pohledy některých maminek… dost se potom stydím. Nevím, jestli mám na hřiště úplně přestat chodit, nebo to nechat tak. Snažím se vysvětlovat, když to přežene, placnu po zadku. Ale už to trvá tak dva týdny… kameny hodila jednou, až dnes :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  10.05.18 22:18

Ještě doplním, malá má dva a půl roku…

Russet
Kelišová 7363 příspěvků 10.05.18 22:20

A jak je stará? U nás to dělají děti běžně. Syn naštěstí ne, ale občas se handrkuje o hračku. Dítě si okřikne matka a jede se dál.

nozu
Extra třída :D 11160 příspěvků 10.05.18 22:20

Musis ji holt sedet za zadkem a pokusit se zastavit tyto utoky hned v zarodku, tedy nez hodi. a neustale vysvetlovat dokola, ze se to nedela. tohle zkousi snad kazde dite.

axelina
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 10.05.18 22:21

V tomto veku bych na histe nejaky cas nechodila…a za 2 týdny to třeba zkus znova…mám zkusenost že na tohle divný chování deti jakoby zapomenou. lepsi než ji furt dokola omílat že to nesmí a stejne to bude delat..možná i naschval:-)

unuděná
Závislačka 4883 příspěvků 10.05.18 22:22

Nevime, jak mas stare dite, ale vetsina maminek vcete me ti zde pravdepodobne poradi taktiku trikrat a dost. Jednou hodi, upozornis, ze tohle se nedela a pokud bude pokracovat, ze pujdete domu. Pokud hodi znovu, zopakujes durazneji. Hodi-li potreti, seber dite a jdi.Za revu, kopani, vztekani.

ono totiz dat na zadek v tomto pripade neni moc pochopitelne pro to dite. A totez, pokud tam proste nebudete chodit.Dite potrebuje pochopit model akce-reakce.Kdyz budete zustavat doma, nikdy nepochopi, ze na hristi delalo neco, co delat nema.

jenny.fields
Generální žvanilka 24031 příspěvků 10.05.18 22:23

Stoj ji za zadkem a pokud to přes napomenutí udělá, odvézt. Nedivím se, že se na tebe někdo dívá zle. Nikdo nechce, aby jeho dítě skončilo s pískem v očích od cizího „spratka“.

unuděná
Závislačka 4883 příspěvků 10.05.18 22:24

Aha,2,5,klasika. Zkousi, co projde a co ne.Mam taky trilete a obcas jsme takhle odchazeli za jejiho revu i place starsiho z mista cinu.Ale uz je to o stopro lepsi. Duslednost a pochopitelnost z detskeho pohledu, to je o co tu bezi ;)

hulala
Kecalka 337 příspěvků 10.05.18 22:38

Normálka, blbý obdobi 8) na chytrý matky se vykašli, jejich děti jsou dokonalý, trocha písku zatím žádný dítě trvale neposkodila :roll: :roll: přestat chodit na hřiště za mě taky ne, prostě holce řekni ne, placni přes ruku a ono ji to přejde.

Zkai
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 46 inzerátů 10.05.18 22:47

Kluk to taky dělal, okrikla jsem, omluvila se. Většinou jsem ručičku stihla chytit. Pokud udělal dvakrát, šli jsme za mého mrmlání na jiné hřiště, protože výdrž byla zhruba 10 minut bez dalšího pokusu o jakékoliv škození. Časem přestal, ted mu zas týden nemůžu vysvetlit, ze nemá okusovat kdejakej klacek po tom, co viděl holčičky jak si hrajou na pejsky.

Janli
Závislačka 4232 příspěvků 10.05.18 22:56

Budeš muset být ve střehu a vysvětlovat a trestat. Přejde to, jen musíš být důsledná. U dcerky to přestalo až po tom, co mi hodila šutr na hlavu… no nastal pěknej cajmrsk a pak už to neudělala. Ještěže jsem dostala do hlavy já a ne malý dítě. Taky jsem si připadala jako matka roku…

niki V
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 10.05.18 23:04

Syn to parkrat take zkusil, je mu dva a čtvrt, upozornim 1,2,3-kdyz neposlechne jdeme domu, zkouši co muže a co ne, nechci z nej mit spratka nebo se za nej stydět tak jsem mozna tvrda ale prinasi to sve ovoce, pokud to dela dcera stale tak hrište na nějaky čas vynechej(co taky každý den na pisku že, treba ji to už nudi s vymysli blbiny)

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4244 příspěvků 10.05.18 23:25

Je to období. Můj syn zkoušel to samé. Přešlo to celkem brzy. Bud bych u ní stále seděla, nebo bych na písek chvilku nechodila. U nás je teď třeba období, kdy je 14 dní na přes hubu, a teď je zas úžasnej a zapomněla jsem na to, jak mi dělal v obchodě scény :mrgreen: Buď trpělivá, určitě bych to ale včas zarážela, aby nějakému dítěti neublížila

Deninina
Závislačka 3889 příspěvků 11.05.18 00:47
@hulala píše:
Normálka, blbý obdobi 8) na chytrý matky se vykašli, jejich děti jsou dokonalý, trocha písku zatím žádný dítě trvale neposkodila :roll: :roll: přestat chodit na hřiště za mě taky ne, prostě holce řekni ne, placni přes ruku a ono ji to přejde.

Jako promin, ale kdyz cizi dite skodi tvému, tak se tvaris jak? Me to teda pekne stve a tvarim se urcite všelijak. Co to jako je? Chytrý matky, dokonale deti? Tebe bych chtela potkat opravdu :zed:

Zakladatelko : tohle je fakt blbe období, mam doma to stejne. Nezbyva nic jineho, nez hlidat a vysvětlovat, ono to casem prejde :) ja davam vzdy par vystrah, potom odchazime a dost se to zlepšuje, tak přeji hodne stesti :)

Cuddy
Extra třída :D 14801 příspěvků 11.05.18 06:33

Zakladatelko, a co v techto situacich delas ty? To je totiz rozhodujici. Proste se od ditete nemuzes hnout, skodeni ostatni mdetem musis zabranit. Pokud dite neposlechne, tak odvest stranou, jit domu… Proste aby vedelo, ze takto se chovat nemuze. A co se tyce ostatnich matek, pokud ony uvidi, ze ty se snazis, maloktera se na tebe bude koukat divne. Neco jineho je, pokud by jsi sedela na lavicce a nechala dite svemu osudu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama