Mně je 32 a jemu je 23 let....jít do toho ?

Anonymní
4.6.20 15:28

Mě je 32 a jemu je 23 let....jít do toho ?

Je mi jasný, že tohle je dost ožehavý téma a že se podobný " problémy" tady už řešili…no

Nevím ani jestli chci radu nebo co hledám, možná chci slyšet, že je to dobrý nápad nebo nevím no…asi nějaký zdravý náhled.

I z nějakých pracovních důvodů se s tím nemužu nikomu v realu svěřit.

Ve zkratce je mě 32 let a mám vztah a ještě k tomu na dálku s 23 letým klukem. Na dálku je myšleno, že jsme skoro přes celou republiku…asi 3h jízdy jedna cesta…

Známe se asi 2 roky, z toho přes rok jsme spolu a tak nějak a rok je to dejme tomu partnerský vztah. Tedka řešíme samozřejmě, že to nejde takto praktikovat dál… to cestování je šílený, stojí to majlant a tím, že máme uplně jiný režim dne, tak pokud si nevezmu dovolenou, tak se vidíme strašně málo jen o víkendu spíš někdy i každý druhý víkend a to z toho část ukrojí cesta tam i zpět… takže řešíme co dál.

Bohužel v našem případě neexistuje kompromis ohledně stěhování atd. On je sportovec, kterýmu se začala docela rozjíždět kariera ve smyslu, že se tím sportem už začíná živit, do toho studuje tady VS. Já sem na druhý straně republiky a dělám kancelářskou práci. Nemám žádnou slibnou karieru prostě nic.

On by byl ochotný jít za mnou, ale já to zatrhla, protože i přes zamilovanost dokážu reálně posoudit, že tady u mě by si ve sportu zas tolik neškrtl a byl by problém se školou i s jeho rodiči (zatím to nikdo nikde neví) a že kdyby role byli obrácený, že bych chtěla aby se stěhoval on…takže jsme tak nějak nadhodili už v dubnu, že tedy pujdu já za ním a tedka jak se řeší detaily, tak nějak přemýšlím jestli je to dobrý řešení a nápad…

Já VŠ nemám a moc neumím a dělám obyč práci v kanclu, kde jsem si ale za těch x let vybudovala super plat. Tedka bych o něj přišla a musela začít někde od znova za polovinu, musela bych se odstěhovat do velkýho města, kde se mě nelíbí a kam nechci a kde nikoho neznám, najít si novou špatně placenou práci a pak jen doufat, že nám vztah vyjde.
Pokud nevyjde, tak bych se asi stěhovala zpět, protože nevím co bych tam dělala…na stranu druhou si uvědomuju, že jiný řešení realně do budoucna není a že bud rozchod a nebo moje stěhování tam. Samozřejmě to nemusí být hned, ale oddalovat to taky nejde, protože nás to oba vyčerpává a skončilo by to akorát za pár měsíců rozchodem. Což nechci. Protože si chtě nechtě musím přiznat, že ač je to od začátku z obou stran o kompomisech, protože těch skoro 10 let je znát. Nicméně poprvé mám pocit, že mám partnera, který dělá kompromisy, protože chce a je ochoten na vztahu pracovat a né proto, že musí jinak bude hádka a nebude sex…

Asi muj problem je, že se nedokážu odpoutat od těch předsudku, že je mladší a že je méně zkušený, " hloupější " a že to nemuže vyjít…nedokážu odchadnout, zda bych měla předsudky, kdyby mu nebylo 23 ale třeba 40… a to je asi ten problém…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2567
4.6.20 15:39

Utla bych celý vztah. Už jen protože ty máš akorat čas na děti, a on je ještě na vejsce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 15:41
@mackA159 píše:
Utla bych celý vztah. Už jen protože ty máš akorat čas na děti, a on je ještě na vejsce…

děti právě nechci…

• Nahlásit
  • Citovat
3479
4.6.20 15:46
@Anonymní píše:
děti právě nechci…

To muzes brzy videt jinak a bude pozde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 15:57
@Kaileee píše:
To muzes brzy videt jinak a bude pozde..

ne to mám už několik let srovnaný… děti nechci a nechtěla jsem je ani se staršími partnery nic…ani nějak rodinný život nechci takový ten typický…

• Nahlásit
  • Citovat
104
4.6.20 16:05

Já dva takové páry znám. U jedněch jsou o deset let, jí je dneska cca 60, jemu 50, tři děti, spokojení. Druhý pár snad ještě o víc, tuším asi 13, měli svatbu, jak jsou na tom s dětmi netuším, už jsem o nich dlouho neslyšela. Takže to jde, když je vůle. Já bych se klidně přestěhovala, zas poznáš nové lidi, pokud je to větší město, tak to s tím platem taky nemusí být špatné. Spíš bych se bála v dnešní době měnit práci :think:. Když se rozjedete, najdeš někoho jiného, toho bych se nebála. Rozšíříš si obzory. A ještě bych přece jen přehodnotila ten postoj k dětem. Jednoho dne ti opravdu můžou začít chybět. A ten kluk je taky třeba bude chtít, i chlapi chtějí rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16284
4.6.20 16:12
@Anonymní píše:
děti právě nechci…

to ze TY nechces deti je super, ale on treba bude chtit a to, ze ve 23 letech tvrdi, ze nechce, neznamena vubec NIC. On ma cely zivot pred sebou a za 10-15 let dozraje k tomu, ze by deti preci jenom chtel a naraz bude mit novy objev o 2 dekady mladsi od tebe a detatko idylku jenom doplni.

Tim te nechci odrazovat od vztahu s nim. Sama jsem vdana za partnera o 11 let mladsiho. Chodili jsme spolu 3 roky na daleko vetsi dalku nez vy dva a zvladli jsme to, protoze jsme chteli. Ja ale nedelala ofuky s detma, poridila jsem si je, dokud to slo a ted mame spolu dve krasne deti.

Toto co ty vedes s tim mladikem je opravdu bizarni vztah, vekovy rozdil neni jediny vas problem. Za mne to moc budoucnost nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50455
4.6.20 16:18
@Anonymní píše:
ne to mám už několik let srovnaný… děti nechci a nechtěla jsem je ani se staršími partnery nic…ani nějak rodinný život nechci takový ten typický…

ale budoucnost to stejně nemá. max pár let a on až děti chtít bude najde si k sobě partnerku která děti bude chtít a bude mít na ně i věk ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12908
4.6.20 16:20

My jsme teda „jen“ o 7. Ja 37, on 30. Jsme spolu 4 roky. Dite mam ja, on tvrdi, ze dalsi nepotrebuje.
Klapat to muze. Ale je fakt, ze ten tvuj he v dost mladem veku. Muj mel pri seznameni 26.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
4.6.20 16:21

Nemá to budoucnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 16:21
@warita píše:
to ze TY nechces deti je super, ale on treba bude chtit a to, ze ve 23 letech tvrdi, ze nechce, neznamena vubec NIC. On ma cely zivot pred sebou a za 10-15 let dozraje k tomu, ze by deti preci jenom chtel a naraz bude mit novy objev o 2 dekady mladsi od tebe a detatko idylku jenom doplni.

Tim te nechci odrazovat od vztahu s nim. Sama jsem vdana za partnera o 11 let mladsiho. Chodili jsme spolu 3 roky na daleko vetsi dalku nez vy dva a zvladli jsme to, protoze jsme chteli. Ja ale nedelala ofuky s detma, poridila jsem si je, dokud to slo a ted mame spolu dve krasne deti.

Toto co ty vedes s tim mladikem je opravdu bizarni vztah, vekovy rozdil neni jediny vas problem. Za mne to moc budoucnost nema.

proč ti to přijde bizarní?

• Nahlásit
  • Citovat
22527
4.6.20 16:28
@Anonymní píše:

A on? Taky nikdy nechce děti? Ve svém věku to nemůže ani vědět. Nezapomínáš v tomhle svém přesvědčení, že to není jenom o tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 16:36
@hanka.br. píše:
A on? Taky nikdy nechce děti? Ve svém věku to nemůže ani vědět. Nezapomínáš v tomhle svém přesvědčení, že to není jenom o tobě?

tak samozřejmě, ale z předchozích vztahu je zkušenost, že nikdy neříkej nikdy… to je jasný, na stranu druhou některí ani okolo 30-35 nevěděli co chtějí…to by zase nemohl člověk nemohl spoléhat na nic no…

• Nahlásit
  • Citovat
46
4.6.20 16:38

Stěhování, nová práce/uplatnění a spol. neumím posoudit - já se kdysi kvůli práci přestěhovala do Prahy a manžel tady studoval ve druháku vysokou, takže to bylo v tomhle směru jednodušší/nemuseli jsme to řešit.

Musíš sama vědět, jestli ten rozdíl deseti let je problém nebo ne - u nás nebyl ani mentálně, ani vizuálně, já slavila třicet a chtěli pro mě občanku, aby mi nalili :mrgreen: Nikdy nám to nikdo nepředhazoval, že jsem si vybrala „zajdu“ - asi proto, že to na první pohled nebylo znát (jeho kamarádi/spolužáci si mysleli, že sbalil prvačku na kolejích :mrgreen:). Jsme spolu 16 let, z toho 13 manželé (brali jsme se po dokončení vysoké). Jen byl mezi spolužáky první s dítětem, což si zpětně nemůže vynachválit - jakože mladý otec = hodně sil na klukoviny ;) Děti bylo taky jediné, u čeho jsme kdy řešili věkový rozdíl, protože čtyřicetiletá prvorodička přeci jen není to pravé ořechové…

Spíš než věk bych možná řešila, jestli to má budoucnost obecně… a jestli ji v tom vidíš, tak proč ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22527
4.6.20 16:38
@Anonymní píše:
tak samozřejmě, ale z předchozích vztahu je zkušenost, že nikdy neříkej nikdy… to je jasný, na stranu druhou některí ani okolo 30-35 nevěděli co chtějí…to by zase nemohl člověk nemohl spoléhat na nic no…

Ale neplácej nesmysly. Tohle je zásadní. Pokud jsi ochotná připustit, že se pár let pobavíš a pak tě pravděpodobně opustí kvůli mladší ženě, se kterou založí normální rodinu, tak proč ne, jdi do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama